Bellona Vera S Başlık Fiyatı


156 puan
Puan ver

Bellona Vera S Başlık için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri


Bellona Vera S Başlık

Sadelik ve şıklık adeta bir hayat tarzıdır. Kullanılan malzemelerden ürün seçimlerine kadar her alanda en sade ve en güzel ürünler genel anlamda sade seçenekler olduğu için, bu sadeliğin ve yalınlığın şıklığını da evinizde yaşatmak isteyebilirsiniz.

Özellikle de evinde kendini her açıdan rahat ve mutlu hissetmek isteyenler için yatak odalarının süslenebileceği Vera S Başlık seçeneğini gündeme getirmek isteriz. Böylesine güzel, böylesine tatlı ve sade bir yatak başlığını bulmak hayli zor ve söz konusu başlığın tasarımına fazlası ile özendiğimiz de ifade edilmelidir.

Kullanıcıların yatak odalarındaki duvar renkleri ve diğer eşyaları ile kombin yapması anlamında gerçekten güzel bir seçenek olan bu başlık aynı zamanda deniz esintisini de evinize getirir. Yatağa yattığınızda duyduğunuz o dalga sesleri emin olun ki yatak başlığınızın güzel mavi yeşil tonlarından gelmektedir.

Bellona yatak başlıkları

Karşılaştığınız en samimi ve en rahat renklerden olan bir desen taşıyan Vera S Başlık, aynı zamanda karizmatik bir hava da yaratır. Özellikle ürün üzerindeki çizgiler adeta bir kapitone efekti verirken yatak başlığının odaya yakışmasından içten duruşu ve güzelliğine kadar her noktaya hayran olmak mümkün.

Yatağın bir anda çehresini bile değiştirecek olan kudret de bu tasarımda saklı. Söz konusu nedenlerle bile düşünmeden alınıp kullanılabilecek bir parça şeklinde bu başlığı değerlendirebilirsiniz.

Vera S başlık

Evin en önemli bölümü olarak adlandırmanın yanlış olmayacağı yatak odaları, hem şık hem de mahrem olarak düşünüldüğü için bu odaya konacak eşyalar da aynı atmosfere ayak uydurmak zorundadır.

Vera S Başlık sayesinde böyle bir dert kalmayacağı gibi, bugüne kadar kullanılan en tatlı ve en hoş yatak başlığı da söz konusu seçenek olacaktır.

Çünkü bu renklerin böylesine bir desen ile sağladığı uyum bambaşka bir etki yaratırken, aynı zamanda odaya diğer eşyaların yerleşmesinde de bu başlığın esas alınacağı öngörülebilir. Çünkü yatak odasının en nadide parçası Vera S Başlık olacaktır.

Özellikle de karizmatik duruşu ve tatlı bir dille sizi yatağa çağırışı her anlamda bu ürünü ön planda tutmaktadır. Şıklığın sesi, yalınlığın güzelliği bu başlık sizleri beklemektedir.


Yorumlar (1 Yorum)

    Azra

    Bu yatak başlıklarının boyutları hep aynımı lütfen bana yardımcı olun.

Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri