Bellona Genç Odası Sandalyesi Fiyatı


156 puan
Puan ver

Bellona Genç Odası Sandalyesi için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri


Bellona Genç Odası Sandalyesi

Lilya Genç Odası Sandalyesi

Çocuğunuz için Bellona markasının üstün kalitedeki birbirinden modern, şık ve kusursuz güzellikteki mobilyaları ve nevresimlerini kullanarak çocuğunuzun zevkine ve ihtiyaçlarına uygun nitelikte mükemmel bir genç odası dekore ettiniz. Tüm genç odası mobilyaları yerli yerinde, hatta çocuğunuza çok şık, son derece de kullanışlı bir çalışma masası bile aldınız ve odanın en güzel yerine yerleştirdiniz. Çalışma masasını seçerken çocuğunuzun derslerini en rahat şekilde çalışabileceği bir tasarımda olmasına özen gösterdiniz. Ancak her yönüyle kusursuz bir şekilde dekore etmiş olduğunuz oda da önemli bir yere sahip olan sandalyeyi henüz almadınız.

Hatta kafanızda almış olduğunuz çalışma masasına ve dekore ettiğiniz odaya en çok nasıl bir genç odası sandalyesi modelinin yakışacağı konusunda karar veremediniz. O zaman Bellona lilya genç odası sandalyesi, birbirinden güzel canlı renk seçenekleri ve modern görünümleri ile size eşsiz güzellikte bir tercih yapma imkânı sunuyor. Türkiye’nin bir numaralı mobilya markaları arasında yerini almış olan Bellona lilya genç odası sandalyesi tam sizin çocuğunuzun rahatına uygun tasarımıyla mobilya piyasasında sizlerin tercihleri olmayı bekliyor.

Bellona Lilya Genç Odası Sandalyesi Özellikleri

Çocuğunuzun odasına çok yakışacak nitelikte dinamik, modern ve son derece güzel bir tasarım barındıran lilya genç odası sandalyesi, canlı mavi renk, canlı bordo renk, canlı mor renk, canlı yeşil renk seçenekleri ile her zevke hitap ediyor. Ergonomik bakımdan oldukça rahat bir yapıya sahip olan lilya genç odası sandalyesi sportif bir yapıya sahiptir. Bu özelliği ile genç odasının dinamik atmosferine son derece uyumlu bir yapı ortaya koymaktadır.

Son derece hafif oluşundan kullanım kolaylığı sunmaktadır. Tekerlekli oluşu kolaylıkla hareket imkânı sağlamaktadır. Döner yapısı sayesinde çocuğunuza rahat bir ortam ve hareket imkânı tanır. Sahip olduğu hareketli kol yapısı ile oldukça konforlu bir tasarım barındırmaktadır. Her yönüyle kullanışlı, canlı renkleriyle her zevke uygun bir özelliği barındırır.

Bellona lilya genç odası sandalyesi yüksekliği ayarlanabilen yapısı ile kullanım rahatlığı sağlamaktadır. Çocuğunuzun odasına çok yakışacak nitelikte olan lilya genç odası sandalyesi sayesinde dekorasyonunu yaptığınız odanın en büyük eksikliğini kusursuz bir sandalye tercihiyle mükemmel bir şekilde tamamlama imkânına sahip olacaksınız. Çocuğunuza hazırlamış olduğunuz genç odasına en çok yakışacak tasarıma, rahatlığa, konfora ve renk seçeneklerine sahip olan bellona lilya genç odası sandalyesi çocuğunuzu çok mutlu edecek.

Uzun süreli ders çalışmalarında bile konforu sağlayacak. Bir mobilyanın şıklığı ve kalitesi kadar önemli diğer bir konu da sağladığı rahatlık ve konfordur. Beyaz aksamlarına çok yakışan nitelikteki canlı renk seçenekleriyle bellona lilya genç odası sandalyesi tasarımı bakımdan çok modern ve sportif bir yapı sergilemektedir. İyi dekore edilmiş bir genç odasını tamamlayıcı bir görünüm ve modele sahip duruşu ile çocuğunuzun beğenisini kazanma garantilidir. Genç odaları için tercih edilebilir en güzel özellikleri bünyesinde barındıran bellona lilya genç odası sandalyesi, her yönüyle tam çocuğunuzun ihtiyaçlarını karşılayacak niteliğe sahiptir.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri