Liona Duvar Ünitesi Fiyatı


156 puan
Puan ver

Liona Duvar Ünitesi için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Plazma Tv Sehpası

Genişlik: (X)141.00cm

Derinlik: (Y)45.00cm

Yükseklik: (Z)55.00cm

Dolap Ünitesi

Genişlik: (X)141.00cm

Derinlik: (Y)32.00cm

Yükseklik: (Z)33.00cm

Raflı Üst Ünite

Genişlik: (X)91.00cm

Derinlik: (Y)18.00cm

Yükseklik: (Z)44.00cm

Yan Ünite

Genişlik: (X)91.00cm

Derinlik: (Y)45.00cm

Yükseklik: (Z)37.00cm


Liona Duvar Ünitesi

Evinizde kıpır kıpır hissettirecek son derece hareketli ve renkli ürünlerden olsun istemez misiniz? Elbette ki bu denli güzel ve çekici eşyaları kullanmak sizin de hoşunuza gidecektir. Özellikle de duvar üniteleri ve diğer parçalar düşünüldüğünde çok sayıda farklı ve değişik konsept parçası satın alınabilmektedir. Değerli müşterilerimiz için tasarlanan duvar üniteleri de bu tarz ürünler içine dahil edilirken özellikle de Liona Duvar Ünitesi ile en güzel ve en hoş kullanımları sağlayabilirsiniz. Duvarınızın önünde harika duracak olan bu ünite aynı zamanda şık ve sade tasarımı ile de dikkat çekmektedir. Bu noktada da eve katılan değer bir hayli fazla olacak, dinlendiren ve kullanışlı bu seçenekler ile büyük bir memnuniyet sağlanacaktır.

Duvar ünitesi alırken şunlara özen gösterin

Her evde bulunan televizyonlar ve salonun bir kısım eşyaları duvar ünitelerine konabilir ve burada sergilenebilirler. Misafirler için de uygun olan bu alanda fazlası ile konuk ağırlanabilir. Öte yandan söz konusu tüm misafirliklerde konukların dikkat ettiği konuların başında gelen uyumluluk da Liona Duvar Ünitesi’nin harika ambiyansı ile sorun olmaktan çıkar. Çok sayıda kişinin severek kullandığı bu duvar üniteleri ile ciddi anlamda bir etki yaratılmış olur. Özellikle de salon ya da oturma odasında söz konusu ünite etkili bir ürün olarak odanın atmosferini oluşturur.

Duvar ünitesi tasarımı nasıl olmalı?

Kaliteli malzemelerden yapılan Liona Duvar Ünitesi sizin de hoşunuza gidecek. Çünkü sadece tasarım ya da estetik değil, malzemelerin iyi ve sağlamlığından dolayı ünitenin de zaman içinde uzun bir süre kullanılması sağlanacaktır. İki günde bir yeri sıkıntı çıkaran ürünler arasında bu ünite yer almaz. Hem güzel, hem de kullanışlı olan duvar ünitesi bulunduğu odaya ya da salona renk katarken, sadeliği ve şıklığı ile de kendini göstermektedir. Şık bir koltuk takımı ya da yemek takımı ile de desteklenebilen bu ünite, farklı ve değişik duyguların da oluşmasını sağlayacaktır. Temizliği kolay, kendisi kıymetli olan ünitenin siz de kıymetini bileceksiniz. Özellikle de yıllar içinde evinizin tek değişmez yanı bu ünite olduğunda ürüne olan ilginiz de o denli artacaktır.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri