Bellona Rio Tv Koltuğu Fiyatı


156 puan
Puan ver

Bellona Rio Tv Koltuğu için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Ürün Bilgileri

Rio Tv Koltuğu Krem, Açık Kahve ve Koyu Kahve olmak üzere üç ayrı renk seçeneğine sahiptir.


Bellona Rio Tv Koltuğu

Oldukça ortopedik olan ve dinlendirici özelliğe sahip olan TV koltukları, estetik ve zarif yapısı ile aradığınız mükemmel özelliklere sahip olmalıdır. Ayrıca, evinizin gözde dekoruyla uyumlu olan Rio TV koltuğu, sağlam malzeme ve kaliteli işçilikle üretilen ürünlerdir.

Krem, açık kahve ve koyu kahve renkleri ile üretilen estetik ve zarif bu ürün, TV karşısında rahat rahat gerilmeniz için özel dizayn edilmiştir. Ayakları uzatmak insanı son derece dinlendirdiğinden, Rio TV koltuğu ürünlerinin ayakucu pufu aksesuarları vardır.

Ayarlanabilir özellikteki bu koltuklar, sır ve oturma kısmında özel ortopedik malzemeler kullanılmıştır. Yeri en iyi şekilde kavrayan dairesel ayak sistemi, sağa sola kaymanızı engeller. Kolçak ve ayak sisteminin birleştirilmesi ile oluşturulan dairesel tasarım, koltuğa hava katmıştır. Özel iskelet kısmı en sağlam ahşap malzemeden üretilmiştir.

Özel deri döşeme özellikleri ile derinin mükemmel görseli sunulmuştur. Derinin kendine özgü sanatsal havasını, Bellona Rio TV koltuğu ürünlerinde görebilirsiniz.

Evin En Güzel Yeri RİO TV Koltuğu

Evinizin dekoruyla uyumlu tasarımı ile aradığınız mükemmel görseli sunan ürün, oldukça başarılı bir çalışmadır. Ayarlanır özelliği ile arkaya yaslanmak oldukça kolaydır. Oturma yerleri ve dayanma yerleri, özel ortopedik tasarım ile üretilmiştir. İskeletin sağlamlığı, ilk bakışta göze çarpan bir özelliktir.

Mükemmel dekorasyonlara uyumu ile evinizi estetik ve zarif hale getiren bu ürünler, Bellona Rio TV koltuğu kategorisinde üretilen ürünlerdir. Günümüz teknolojisinin mobilyaya yansıyan yüzü olan Rio TV koltuğu, sanatsal kıvrımları ile alıcılarını etkileyen bir bütünlüğe sahiptir.

Günlük yaşantımızın en önemli malzemeleri olan koltuklar, sanatçı ustaların elinde, mükemmel şaheserlere dönüşmektedir. Evinizin ve diğer bütün mekânların dekorasyon tasarımları ile uyumlu olan bu ürün, TSE belgeli malzemelerden üretilmiştir.

Malzeme bakımından en iyi ürünler tercih edilmiştir. İşçilik bakımından da aradığınız estetik ve zarifliği yakalayabilirsiniz. Standartların üstünde sunulan işçilik, göze çarpan en önemli özelliktir.

Huzur veren bir koltuk deneyimine hazır mısınız?

İskelet kısmı, özel insan yapısına uygun olarak üretildiği için, rahatlık bakımından her hangi bir zorluk çıkarmamaktadır. Rahatlığı ilk anda hissedebilirsiniz. Bellona kalitesi ile sunulan Rio TV koltuğu, bütün gün meydana gelen yorgunluğu kısa zamanda almaktadır.

Ayakucu pufu ise, koltukla uyumlu bir şekilde üretilmiştir. Boyları birbirini tuttuğu için, kullanım bakımından bir zorluk yaşanmamaktadır. Krem Rio TV koltuğu, uyumlu renk ve tasarımları ile derinin cazibesini sunmaktadır.

Özellikle kremin kendine has mükemmel görünümü, şaheser tasarımı ile tamamlanmıştır. En iyi ve en etkili mobilya çalışmalarını sunan Bellona Rio TV koltuğu, özel ayarlanabilen sırt kısmı ile geriye yaslanma modunu istediğiniz gibi ayarlama fırsatı vermektedir.

En iyi yöntemlerle çalışan ekip, işçilik bakımından başarılı ve etkilidir. İnternetin gelişmesi ile birlikte, etkileyici mobilya ürünleri, bir dokunuşla karşınıza gelmektedir. Yüzlerce modele internetten ulaşmak çok kolaydır. Kargo seçenekleri ile kısa zamanda adresinize teslim yapılmaktadır.


Yorumlar (3 Yorum)

  Harun

  Bu koltuğu aldım ilk başlarda çok rahat geldi ama sonra sıradan bir koltuk gibi gördüm. acaba çok mu alıştım yoksa başka sorun mu var?

  kadir

  merhaba bu urunun fiyati hicbir yerde yazmiyor fiyat alabilirmiyiz

  • admin

   Merhaba Kadir bey,
   Bellona bu ürünü üretim bandından kaldırdığı için güncel fiyat bulamazsınız.
   Farklı bölgede bulunan mağazalarda stokta olabilir. Size en yakın Bellona mağazası ile görüşmeniz gerekmektedir.

Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri