Lotus Masajlı Tv Koltuğu Fiyatı


156 puan
Puan ver

Lotus Masajlı Tv Koltuğu için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Tv Koltuğu

Genişlik: (X)77.00cm

Derinlik: (Y)78.00cm

Yükseklik: (Z)110.00cm


Lotus Masajlı Tv Koltuğu

Her babanın bir hayali vardır. Evine gittiği zaman rahat bir koltuk ve masaj yapacak birilerini arar. Bütün babaların bu isteğini en iyi şekilde yerine getiren Bellona, masaj özellikli TV koltuğu üretmiştir. Mobilya sektöründe adından sıkça söz ettiren Bellona, Lotus masajlı TV koltuğu ürünü ile aradığınız mükemmel TV koltuğu hizmetini sunmaktadır.

Lotus Hem Rahat Hem de Şık

Özel masaj özellikli ve ayak pufu ile aradığınız bütün özellikleri üzerinde barındıran Lotus masajlı TV koltuğu ürünü, tamamen deri ile kaplanmıştır. Grinin esrarengiz havası, derinin karşı konulmaz cazibesi ile birleşmiştir. Özel bir tasarımla üretilen TV koltuğu, sırt, boyun ve bel gibi çok önemli bölgeler için özel tasarlanmıştır. Ayarlanabilen özelliği ile oldukça konforlu olan Lotus masajlı TV koltuğu ürünü, başarılı bir çalışma olarak karşımıza çıkmaktadır. Rahat rahat TV seyretmek ve aynı zamanda masaj keyfi yaşamak için Bellona Lotus masajlı TV koltuğu ürününü tercih etmek gerekir.

Özel poliüretan süngeri, ortopedik yapısı ve silinebilir özelliği ile aradığınız mükemmel özelliği bulabilirsiniz. Özel ayak yapısı ise göze çarpan bir özelliktir. Dairesel özelliği ile ayak yapısı yeri tam olarak kavramaktadır. Ayakların rahat etmesi için üretilen ayak pufu ise, aynı şekilde dairesel ayak sistemi ile üretilmiştir. Kolçak kısmının özel tasarımı ve oldukça rahat süngersi sistemi de, rahatlığı arayanlar için özel tasarlanmıştır. Günlük meşakkatten yorulan kişiler için birebir bir özellik taşıyan Bellona Lotus masajlı TV koltuğu ürünleri, kargo seçenekleri ile evinize gelmektedir. Sitedeki ürünler, birebir ürünün kendisidir.  Temizlik sorunu olmayan bu TV koltuğu ürünlerinde, silme ve temizleme hizmeti oldukça kolaydır. Kanserojen özellik taşımayan özelliği ile Bellona Lotus masajlı TV koltuğu, sağlıklı ürün kategorisindedir. Özel kaplama tasarımı ilk anda göze çarpan ve hayran bırakan özelliktir. Sırt kısmının oldukça uzman bir ustanın elinden geçtiği bellidir. Ayrıca oturma yerinin özel tasarımı da aradığınız mükemmelliktedir. İskelet kısmı ve ayak kısmının sağlamlığı ise garantilidir. Bu nedenle bütün insanlar için çok güvenli bir tasarımı vardır.

Masaj yapılırken TV keyfini çıkartın!

Diğer mobilya ürünlerinin tasarımları ve dizaynları ile uyumlu üretilen Lotus masajlı TV koltuğu ürünleri, aradığınız mükemmel görseli sizler için sergilemiştir. Eviniz de hayal ettiğiniz dekorasyon ve tasarımlarla uyum sorunu yaşamayan Lotus TV koltuğu ürünü, görkemli havası ile evinizin ihtişamını artırmaktadır. Mobilya ürünleri arasında Bellona ürünlerinin kalitesini, ancak Bellona ürünlerini kullananlar bilir. Bu nedenle, diğer bütün Bellona ürünleri ile uyumlu üretilen Lotus masajlı TV koltuğu ürünleri, sağlamlık ve kalite bakımından oldukça başarılıdır. İşçilik bakımından standartların üstünde olan ürün, sanatsal değeri olan bir üründür. Malzeme olarak hakiki deri, ortopedik sünger ve demir iskelet kullanılmıştır. Ayak ve iskelet yapısının uyumu sayesinde, oturan kişi sağa veya sola savrularak, dengesiz bir oturuş sergilemez.


Yorumlar (2 Yorum)

    aydın gün

    fiyatlar adamına göre mi?

    • admin

      Fiyatlar firmanın belirlemiş olduğu fiyatlardır Aydın bey.

Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri