Bellona Porto Tv Koltuğu Fiyatı


156 puan
Puan ver

Bellona Porto Tv Koltuğu için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Tekli Koltuk Relax Konum

Genişlik: (X)67.00cm

Derinlik: (Y)77.00cm

Yükseklik: (Z)98.00cm


Bellona Porto Tv Koltuğu

Porto TV Koltuğu

Çoğu zaman günlük tempomuz daha sabahın erken saatlerinde başlıyor. Bununla birlikte birçoğumuz, bu tempo sonrasında yeterince dinlenme imkânı bulamıyor ve geçiştirme çabalarla bedenimizi rahatlatmaya çalışıyoruz. Sabahın ilk saatlerinde işe gitmek için başlayan günlük hayatımız, gideceğimiz yere varmak adına aşılan trafik ile başlıyor. Trafik nedeniyle yorgun bir şekilde başlayan günümüz yoğun iş temposu ile devam ediyor. Öyle ki çoğu zaman aralarda bir kahve içecek zaman dahi bulamıyor ve işimizi yetiştirmeye çalışıyoruz. Akşam olduğunda ise yine bizi bekleyen ve bitmek bilmeyen yoğun trafiği aşarak, yorgun bir halde evimize ulaşıyoruz.

Yemek haricinde geriye kalan vakti ise ailemiz ve sevdiklerimizle birlikte, TV karşısında, ailecek izlediğimiz dizinin ya da filmin tadını çıkarmaya çalışıyoruz. Böylece TV izlerken zihnen ve bedenen dinlenmeye, bununla birlikte kendimize de zaman ayırmaya çalışıyoruz. Peki, TV izlerken dinlenmek ne kadar mümkün? Yeterince dinlenme imkânına sahip miyiz? Eğer siz de kendinize bu soruyu soranlardansanız sizin için güzel bir haberimiz var! Günün yoğun temposu ile beraber gelen zihin ve beden yorgunluğunu, kendinize yapacağınız küçük bir iyilikle en üst seviyede atarak, TV izlerlerken dinlenebileceğiniz bir TV koltuğundan bahsedeceğim.

 Bellona Porto TV Koltuğu İle TV İzlerken Dinlenin

Yerli bir marka olmasının yanında mobilya konusunda da sektörün öncü isimlerinden Bellona, TV koltukları dahil mobilya alanında Türkiye’nin önemli markalarından biridir. Ürettiği birçok TV koltuğundan bir tanesi olan Porto TV koltuğu, iki parçadan oluşur. Böylelikle, TV koltuğu ve ayak uzatma eki sayesinde, siz, ayaklarınızı uzatıp keyif içerisinde diziyi ya da filmi takip ederken bedeninizin de günün yorgunluğunu üzerinden atmasına yardımcı olacaktır. Peki, Porto TV Koltuğu ‘nun tercih edilmesini gerektirecek özellikleri nelerdir. Dilerseniz bir kaç başlıkta ürünün avantajlarından bahsedelim;

1- Rahatlığınızdan Vazgeçmeyin

Bir TV koltuğu öncelikle rahatlığı için seçilmelidir. Bu konuda rahatlığın hakkını veren Porto TV koltuğu ile konforlu bir oturma söz konusu. Yine birbirine geçmeli olan ek parçası çıkarıldığında, ayaklarınızı da uzatabileceğiniz Bellona Porto TV koltuğu yatağınızı aratmayacak konfora sahip desek, abartmış olmayız.

 2- Mekândan Tasarruf Edin

Rahatlığı ile bilinen TV koltukları çoğu zaman hantal yapısı nedeniyle çok yer kapladığı için tercih edilmezler. Fakat Bellona Porto TV koltuğu ile sorun ortadan kalkıyor. İç içe geçebilen yapısı sayesinde diğerlerine oranla daha az yer kaplayan Porto TV koltuğu, çok yer kapladığı için bir türlü TV koltuğu alamayanlar için önemli bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Size mekândan tasarruf etmenizi sağlayacak olan ürün ölçüleri ise şu şekilde;

Genişlik: 67.00 cm

Derinlik: 77.00 cm

Yükseklik: 98.00 cm

3- Estetik Görüntüyü Es Geçmeyin

Kıvrımlı ve kahverengi ahşap kol kısmı ile modern bir görünüme sahip Porto TV koltuğu ile bulunduğunuz mekâna farklı bir hava katabilir, rahatlığıyla da kendinizi şımartabilirsiniz. Her ikisini bir arada bulabileceğiniz Porto TV koltuğu ile bunlar mümkün.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri