Bellona Revita Salon Takımı Fiyatı


156 puan
Puan ver

Bellona Revita Salon Takımı için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Berjer

Genişlik: (X)79.00cm

Derinlik: (Y)91.00cm

Yükseklik: (Z)101.00cm

Üçlü Koltuk

Genişlik: (X)220.00cm

Derinlik: (Y)95.00cm

Yükseklik: (Z)94.00cm


Bellona Revita Salon Takımı

Salonunuzda göz kamaştıran bir tasarım oluşturan Revita salon takımı soft tasarımı ile salonunuzda romantik rüzgârlar estiriyor. Avangarde tarzın en güzel tasarımlarını yansıtan koltuk takımı ahşap ve kumaş tasarımlarını bir araya getirerek salonunuzda rahat ve estetik bir dizayn oluşturuyor. Salon takımını göz kamaştırıcı bir dizayna kavuşturan altın varak detayları sarayları anımsatan bir tasarım oluşturuyor. Göz kamaştırıcı tasarımına zenginlik katan Bellona Revita salon takımı lükens ayaklar ile ahşaba sanat katarak salonunuza özel bir görünüm kazandırıyor.

Bellona Revita Şık Tasarımlar

Bellona Revita salon takımı dizayn özellikleri ile olduğu kadar tasarım özellikleri ile de kullanıcılara kullanışlı seçenekler sunuyor. Sağlığa zarar vermeyen sünger materyal kullanılan tasarım sağlığınız düşünülerek hazırlanıyor. Bunun yanında temizlik işlemini de kolaylaştıran Revite salon takımı temizliği kolaylaştıran ayak detayı ile süpürgenin ulaşamayacağı kör noktalara ulaşmayı sağlayan özel detay kazandırıyor. Bu özelliğe ek olarak kolay temizlenebilir kumaş özelliği de olan salon takımı salonunuzda şık görüntü anında işlevsel bir seçenek de oluşturuyor. Yumuşak dokunuşlu dış yüzeyi ile de hassas bir tasarım sunan salon takımı kullanım rahatlığı ile kullanıcılara özel dizayn sunuyor.

Bu özellikleri ile kullanıcılara pratik ve özel kullanım imkânı sağlayan Revita salon takımı avangarde tarzı ile özel bir tasarım seçeneği sunuyor. İşlevsel tasarım kısmı ile de dikkat çeken salon takımı baza kısmını da özel görsel detaylarla dizayn ederek kullanıcıların hizmetine sunuyor. Bu detay işlevsel lükens ayak le birleşerek özel bir tasarım haline geliyor. Gösterişi atmosfer oluşturan revita salon takımı ince boya detayı ile tasarlanarak hassas tarzına görsellik katıyor.

Bellona salon takımları

Tasarımı oluşturulurken el kapitonesi uygulanan salon takımı özel tasarımı ile özel bir tarz oluştururken aynı zamanda işlevsel tasarımı ile de geniş ve kullanışlı bir seçenek oluşturuyor. Kırlentler de tasarım unsurları ile donatılarak kol kısımları zengin şekilde detaylandırılmıştır. Konforlu kullanım sağlayan sünger tasarımı özel türde seçilerek hem sağlığa hem de tasarıma katkı yapacak şekilde tasarlanmıştır. Bu seçenekler salon takımının her parçasına uygulanmış olup takımın tümü özel materyal ile tasarlanmıştır. Özel ayak tasarımı ve göz alıcı yüzeyi ile orta sehpa da Revita salon takımı ile uyumlu renk ve tasarımda hazırlanırken salonunuza bütüncül bir konsept de oluşturuluyor.

Bellona Revita salon takımı tasarlanırken özel ölçüleri ile rahat ve kullanışlı tasarım oluşturuyor. 79 cm genişliğe sahip olan berjer 91 cm derinlik ile otururken rahat bir duruş sağlıyor. 101 cm yükseklik de bu oturuş pozisyonunu rahatlatarak özel bir kullanım seçeneği oluşturuyor. Berjerin yanında üçlü koltuk da özel ölçüler ile rahat bir kullanım seçeneği oluşturuyor. 220 cm genişliği ile aile için kullanım sağlarken 95 cm derinliği ve 94 cm yüksekliği ile rahat kullanım seçeneği de sunuyor.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Sağlığa Zarar Vermeyen Sünger

Bellona ürünlerimizde kullanılan süngerler insan sağlığına zarar verici kimyasal madde ihtiva etmez.

Temizliği Kolaylaştıran Yüksek Ayak Tasarımı

Temizliğe kolaylık sağlayan yüksek ayaklar kullanılmıştır.

Kolay Temizlenebilir Kumaş

Kolay temizlenebilir özellikte kumaş kullanılmıştır.

Yumuşak Kumaş Dokusu

Yumuşak tuşeli kumaş kullanımı