Elantra S Salon Takımı Fiyatı


156 puan
Puan ver

Elantra S Salon Takımı için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Tekli Koltuk

Genişlik: (X)105.00cm

Derinlik: (Y)97.00cm

Yükseklik: (Z)75.00cm

Berjer

Genişlik: (X)91.00cm

Derinlik: (Y)93.00cm

Yükseklik: (Z)99.00cm

Üçlü Koltuk

Genişlik: (X)226.00cm

Derinlik: (Y)97.00cm

Yükseklik: (Z)75.00cm


Elantra S Salon Takımı

Bir salon takımından beklentilerinizin tümünü sizlere sunan Bellona Elantra s salon takımı ile eşsiz bir salona sahip olacaksınız. Kumaşları, renkleri, deseni gibi birçok özelliği ile kusursuz yapıda olan bu salon takımı sayesinde artık evinizin en sevdiğiniz köşesi salonunuz olacak.

Şıklığıyla göz kamaştıran salon takımı ile tanışın!

Bellona kaliteden asla ödün vermeyen politikasıyla yine şık tasarımlara imza atıyor. Özel olarak tasarlanan ürünleriyle evinizin her köşesine adeta sihirli bir dokunuş yapıyor. Adından bolca söz ettiren Elantra s salon takımı ile de salonunuz artık göz kamaştıracak. Bu salon takımı içerisinde üçlü koltuk, berjer ve tekli koltuk seçenekleri yer almaktadır. Salonunuzun büyüklüğüne göre bu ürünlerden kendinize bir set oluşturabilirsiniz. Koltuklar ölçüleri bakımından da salonunuza bir ihtişam katacak. Üçlü koltuğun genişliği: 226.00 cm, derinliği: 97.00 cm, yüksekliği: 75.00 cm; berjerin genişliği: 91.00 cm, derinliği: 93.00 cm, yüksekliği 99.00 cm; tekli koltuğun ise genişliği: 105.00 cm, derinliği 97.00 cm ve yüksekliği: 75.00 cm olarak tasarlanmıştır. Özellikle berjer ve tekli koltuk seçiminde boyutlar farklı alternatif oluşturması yönünden avantajlıdır.

Bellona Elantra s salon takımı üzerinde en çok dikkat çeken unsur ise renklerin uyumudur. Kullanılan caprice krem ve caprice mor renkleri mükemmel bir uyum ortaya çıkarmaktadır. Ayrıca kırlentlerde kullanılan vera ana desen de tamamlayıcı unsur olarak çok başarılı bir görev üstlenmektedir. Takımda uygulanan düğme çektirme ve makrome dikiş ise koltukları sıradanlıktan uzaklaştırmıştır. Kumaş kaplamaları, dikiş işlemleri gibi tüm detaylar büyük bir ustalıkla yapılmıştır. Ayak olarak torna ayak kullanılmış ve tamamen kaliteli malzemeler seçilmiştir. Karakteristik yapısı ile Elantra s salon takımı kusursuz ve farklı bir görünüm arayanlar için ideal bir seçim olacaktır. Aynı zamanda klasik bir salon takımı arayışında olan, hem klasik hem modern çizgilerin salonunda olmasını isteyen kişiler için de bu takım en doğru seçim olacak.

Elantra s salon takımı evinize ayrı bir hava katacak!

Salon takımı görselliğinin dışında malzemeleriyle de adından söz ettirmektedir. İşçilik ve kaliteli malzeme konusunda usta olan Bellona, bu takımda da ortaya özenli bir iş çıkartmıştır. Koltuklar sağlığa zarar vermeyen özel süngerler ile kaplanmıştır. Ayrıca kumaşların dokusu da özellikle yumuşak yapıda seçilmiştir. Böylece hem şıklık hem de konfor bir arada sizlere sunulmaktadır. Bayanlar için en önemli unsur olan temizliği de unutmayan Bellona, koltukların kumaşlarını kolay temizlenebilen kumaşlardan seçmiştir. Ayrıca yüksek torna ayaklar özellikle temizliği kolaylaştırması için seçilmiştir. Böylece koltukları rahatlıkla silebilir, koltuk altlarını rahatlıkla süpürge ve silme araçları ile temizleyebilirsiniz.

Bir bütün olarak bakıldığında kalitesi, rengi, deseni, işçiliği, kullanılan malzemeleri, kolay temizlene bilirliği gibi tüm özellikleriyle bir salon takımından beklenenin çok daha fazlasını Bellona, Elantra s salon takımıyla sizlere sunmaktadır. Bu salon takımına sahip olarak salonunuzda bambaşka bir atmosfer yakalayabilirsiniz.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Sağlığa Zarar Vermeyen Sünger

Bellona ürünlerimizde kullanılan süngerler insan sağlığına zarar verici kimyasal madde ihtiva etmez.

Temizliği Kolaylaştıran Yüksek Ayak Tasarımı

Temizliğe kolaylık sağlayan yüksek ayaklar kullanılmıştır.

Kolay Temizlenebilir Kumaş

Kolay temizlenebilir özellikte kumaş kullanılmıştır.

Yumuşak Kumaş Dokusu

Yumuşak tuşeli kumaş kullanımı