Bellona Vitella Salon Takımı Fiyatı


156 puan
Puan ver

Bellona Vitella Salon Takımı için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Üçlü Koltuk

Genişlik: (X)233.00cm

Derinlik: (Y)95.00cm

Yükseklik: (Z)77.00cm

Üçlü Koltuk Yatak

Genişlik: (X)184.00cm

Derinlik: (Y)108.00cm

Yükseklik: (Z)0.00cm

Berjer

Genişlik: (X)84.00cm

Derinlik: (Y)93.00cm

Yükseklik: (Z)100.00cm


Bellona Vitella Salon Takımı

Kimi zaman küçük mekânların döşenmesi söz konusu olduğunda, kimi zaman büyük bir mekân söz konusu olsa da fazla mobilya tercih edilmemesi durumunda tüketiciler salon takımı almayı tercih etmektedirler.

Bellona Vitella Salon Takımı bu noktada harika bir ürünle karşımıza çıkmaktadır.

Öncelikli olarak Bellona bu üründe de tüketicisine pek çok renk seçeneği sunmaktadır. Krem ve pembe tema renkler olmak üzere, kiremit çizgiler ve beyaz deri detayları ürün çeşitlerinde hareketliliğin oluşmasını sağlamıştır.

Vitella Salon Takımı aynı zamanda çok kullanışlı bir ürün olarak da karşımıza çıkmaktadır. İlk olarak; isteğe göre 3+3 ve 3+2 olarak kullanılabilme özelliğine sahip olan takım, sağ ve sol kullanımı ile her evin yapısına ve büyüklüğüne uyum sağlayabilecek özelliktedir.

Her iki kullanımda da son derece kullanışlı özellikleri olan bu ürün, salon takımı halindeyken 249 cm. genişliğe, 309 cm. derinliğe ve 83 cm. yüksekliğe sahiptir. Bunun yanında yatak olma özelliğine de sahip olan bu ürün, özellikle stüdyo daireler için fazlasıyla kullanışlı özellikler taşımaktadır.

Vitella Salon Takımı Ürün Özellikleri:

Yatak haline getirildiğinde ise 180 cm. genişliğe, 110 cm. derinliğe ve 0 cm. yüksekliğe sahip olmaktadır. Sahip olduğu Zero Wall teknolojisi sayesinde, koltuğunuzu yatağa çevirmek istediğinizde öne doğru çekmeniz gerekmez.


Bu da kullanışlılığı artıran bir başka özelliktir. Koltuk ve yatak olma özelliklerinin dışında sahip olduğu iç hacimle baza özelliği de bulunmakta olup, bu kısma eşyalarınızı depolayabilmeniz mümkündür.


Böylece fazla eşyalarınızı bu bölüme yerleştirip, içinde bulunduğunuz mekânı daha düzenli ve ferah hale getirmeniz de mümkün olacaktır.


Bellona Vitella Salon Takımı bu kullanışlı özelliklerinin yanı sıra, hijyene dikkat eden tüketiciler için de son derece çekici özellikler sunmaktadır. İlk olarak Bellona bu üründe sağlığa zarar vermeyen sünger kullanmıştır.


Takımın döşemesinde kullanılan bu sünger, tüketicinin herhangi bir alerjik reaksiyona karşı korunmasını sağladığı gibi mikropların barınmasını engelleyerek genel bir hijyen durumunun sağlanmasına olanak tanır.


Aynı zamanda ürünün hem kumaş hem deri kaplamasında bulunan kolay silinebilme özelliği de ürünün leke tutmasını engeller ve düzenli olarak temiz bir görünüm sağlar.


Ürünün ayak kısmının yerden yüksek olması durumu, temizliğin sadece ürünün yüzeyi ile kalmadığını da göstermektedir. Yüksek ayaklar sayesinde tabanı da kolay ulaşılabilir olup temizlikte kolaylık sağlamaktadır.


Üründe bulunan deri kaplama phthalate özelliğine sahip olduğu için toksit kimyasallar içermez yani anti- kanserojen bir yapıya sahiptir. Bu durum tüketiciye, ürünü gönül rahatlığı ile kullanma garantisi vermektedir.


Bunların yanı sıra üründe bulunan yumuşak kumaş dokusu, yatak olma özelliği de bulunan bu tasarımda rahatlığı bulacağınızın ispatıdır.


Renk seçenekleri ve farklı fonksiyonları ile bu ürün, pek çok mekânın gözbebeği olmaya aday olmuş gibi görünmektedir.


Her türlü mekânda ve her türlü kullanımda; rahatlık, estetik ve zarafetin bir arada bulunmasını isteyen tüketicilerin beklentilerini, bu ürün tam anlamıyla karşılayabilmektedir.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Sağlığa Zarar Vermeyen Sünger

Bellona ürünlerimizde kullanılan süngerler insan sağlığına zarar verici kimyasal madde ihtiva etmez.

Yatak Olma Özelliği

Yatak fonksiyonu ile işlevsellik sunar.

Depolama Özelliği

Sandık fonksiyonu ile işlevsellik sunar.

Temizliği Kolaylaştıran Yüksek Ayak Tasarımı

Temizliğe kolaylık sağlayan yüksek ayaklar kullanılmıştır.

Kolay Temizlenebilir Kumaş

Kolay temizlenebilir özellikte kumaş kullanılmıştır.

Yumuşak Kumaş Dokusu

Yumuşak tuşeli kumaş kullanımı