Bellona Lisbon Salon Takımı Fiyatı


156 puan
Puan ver

Bellona Lisbon Salon Takımı için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Üçlü Koltuk

Genişlik: (X)244.00cm

Derinlik: (Y)100.00cm

Yükseklik: (Z)85.00cm

Berjer

Genişlik: (X)97.00cm

Derinlik: (Y)92.00cm

Yükseklik: (Z)97.00cm


Bellona Lisbon Salon Takımı

Evinizi saray salonlarına çevirecek olan Lisbon salon takımı ürünü, Bellona ürünleri arasında özel bir yeri olan üründür. Özel kapitone kumaş ve düğme çalışmaları ile estetik bir görünüme sahip olan takım, klasik tarz izleri taşımaktadır. Ayrıca ayak kısımlarındaki altın varak çalışması, göze çarpan detaylar arasındadır.

Evinizi Lisbon İle Saraya Dönüştürün.

Güzel dekorasyonlu bir ev için, mükemmel bir salon takımı gerekir. Bütün dekorlarla uyumlu üretilen Bellona Lisbon salon takımı ürünü, aradığınız kaliteyi ve inceliği sunmaktadır. İki berjer ve iki adet üçlü koltuktan oluşan takım, tam bir sanat eseridir. Ortadaki otantik sehpa, pudra halı ile bütünlük oluşturmaktadır.

Ayrıca 35 DNS Relax sünger ile güçlendirilen ortopedik yapısı, düğmelerle estetik bir hale getirilmiştir. Rahat ve etkili oturum sağlayan ürün, Capris krem ve capris somon renklerinin mükemmel uyumu ile üretilen Lisbon salon takımı, vera somon ana desen çalışması ile dizayn edilmiştir. Ayak ve alt klapa kısımlarının klasik özellikle üretilmesi, takıma ağır ve etkili bir hava vermiştir. P formu ile yapılan kollar, özel çekme sistemi ile üretilmiştir.

Boyut olarak mükemmel tasarımla üretilen Lisbon salon takımı ürünü, 8 adet kırlent ile desteklenmiştir. Sağlığa zararlı olmayan dokusu ve kanserojen özellik taşımayan malzemesi ile oldukça sağlıklıdır. Ayrıca temizlenebilme özelliği ile aradığınız mükemmelliği sizlere sunmaktadır. 97 cm genişlik ve yükseklik, 92 cm derinlikle, berjer ürünler, istenilen ölçülerde üretilmiştir.

Üçlü koltuk ise, 2 metre 44 santim genişlik, 1 metre genişlik ve 84 cm yükseklikle, bel, boyun ve diz sağlığını koruyacak şekilde üretilmiştir. Ayak kısmının tasarımı klasik mobilya çeşidi şeklinde üretilmiştir. Altın varak desenle oldukça başarılı bir sanatsal işçilik söz konusudur. Kolçak kısımının ve sırt kısımlarının sanatsal eğrilikleri, oldukça başarılıdır.

Şık ve ince detaylar

Aradığınız mükemmel çözümleri sizler için sunan Bellona, Lisbon salon takımı ürünü ile başarılı ve etkili bir çalışma sunmuştur. Özel yapısı ile bütün dekorlara uyumlu olan Lisbon salon takımı ürünleri, başarılı çalışmalarla üretilmiştir. Oldukça başarılı işçilik yanında kullanılan sağlam malzeme, göze çarpan ilk özellikler arasındadır.

Evinizin en görkemli köşesi olan Bellona Lisbon salon takımı ürününün bulunduğu oda, özel misafirlerinizi gönül rahatlığı ile misafir edebileceğiniz bir mekândır. İnternet olanaklarının artması ile birlikte, e-ticaret olanakları artmıştır. Bellona, bu olanakları en iyi şekilde müşterilerine sunmaktadır. Beğendiğiniz bütün mobilya ürünleri, birebir aynı olacak şekilde fotoğraflanmıştır.

Bu nedenle gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz. Ayrıca kargo seçenekleri ile kısa zamanda adresinize, beğendiğiniz mobilya ürünleri, teslim edilmektedir. Takımın ortasındaki sehpa da oldukça zarif bir şekilde üretilmiştir. Özel sanatsal kıvrımlarla klasik ürünleri hatırlatan sehpa, altındaki halı ile tam bir görsel şölen sunmuştur.

Evinizin en güzel köşesi için, Lisbon salon takımı ürünlerini sipariş etmek yeterlidir. Bu ürünü sipariş ederek, aradığınız mükemmel görsele kavuşabilirsiniz.

 


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Sağlığa Zarar Vermeyen Sünger

Bellona ürünlerimizde kullanılan süngerler insan sağlığına zarar verici kimyasal madde ihtiva etmez.

Temizliği Kolaylaştıran Yüksek Ayak Tasarımı

Temizliğe kolaylık sağlayan yüksek ayaklar kullanılmıştır.

Kolay Temizlenebilir Kumaş

Kolay temizlenebilir özellikte kumaş kullanılmıştır.

Yumuşak Kumaş Dokusu

Yumuşak tuşeli kumaş kullanımı