Bellona Golden Salon Takımı Fiyatı


156 puan
Puan ver

Bellona Golden Salon Takımı için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Tekli Koltuk

Genişlik: (X)88.00cm

Derinlik: (Y)90.00cm

Yükseklik: (Z)105.00cm

İkili Koltuk

Genişlik: (X)180.00cm

Derinlik: (Y)87.00cm

Yükseklik: (Z)97.00cm

Üçlü Koltuk

Genişlik: (X)237.00cm

Derinlik: (Y)87.00cm

Yükseklik: (Z)97.00cm


Bellona Golden Salon Takımı

Bellona Golden Salon Takımı

Evlerin vazgeçilmez oda takımlarından biri olan misafir odası takımı genelde her evde bulunan bir Bellona Golden salon takımı olmalıdır.

Misafirlerin ağırlandığı şık ve gösterişli bir odadır. Kişinin kendi zevkine göre dizayn ettiği bu odalar genellikle avangard serisi olarak tercih edilir. Firmamızın ürettiği birçok modeller mevcuttur. Her zevke ve her isteğe uygun olan bu modeller değişiklik ve şıklık arayanlar için doğru adres olmuştur.

Firmamız tarafından üretilen bu şıklığa şıklık katan modellerden birisi de Golden salon takımı olmaktadır. Bu modelimiz asaleti ve şıklığı bire bir anlatan bir modeldir. Sade yapısı ve kaliteli kumaşlar ile yapılan üretimi sayesinde müşterilerin ilgisini çekmektedir.

Soft bir renge sahip olan Golden salon takımı rahatlığı ve konforu ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Koltuklarda bulunan düğme detayları kullanılan ana renk ile de uyumlu olması ayrı bir havaya bürünmesini sağlamıştır.

Sadeliği Bellona Golden salon takımı ile bulmanız bu sayede çok kolay olacaktır. Koltukların ayakları ve baş bölümünde bulunan koltuk renkleri ile uyumlu olan detaylar göze çarpmaktadır.

Açık renkte olması odaya aydınlık bir hava katacaktır. Daha ferah ve daha huzurlu bir ortam yansımasını sağlayan Bellona Golden salon takımı şıklığın ve asaletin simgesidir.

 Bellona Golden Tekli Koltuk Şıklığı

Tekli koltuğun, ikili ve üçlü koltuğun tekli olarak satıldığı bu takımda arzuya göre istenilen koltuktan istenilen sayıda üretim yapılmaktadır. Ölçüleri verilen bu koltukların odanıza uyup uymadığını da önceden belirlemeniz de olanak sağlayacaktır.

Tekli koltuğun genişliği 88 cm, derinliği 90 cm ve yüksekliği 105 cm olarak belirlenmiştir. Bu ölçülere göre odanızın durumunu ayarlayabilir ve bir dizayn yapabilirsiniz.

Diğer ikili koltuğun genişliği 180 cm, derinliği 87 cm, yüksekliği 97 cm olarak verilen ve üçlü koltuğun da genişliği 237 cm, derinliği 87 cm, yüksekliği de 97 cm olarak verilen bu koltukların ölçüleri müşterilerin önceden yapacağı bir düzenleme açısından iyi olacaktır.

Koltuk takımının yanı sıra yemek takımının da aynı özellikler ile satışa sunulması da müşterilerin yapacağı tercihler arasındadır. Yemek takımı ile de takım olması bir bütünlük açısından daha uyumlu gösterecektir.

Takımlarda kullanılan kalite yönünden üst seviyede olan malzemeler dokusu ve kumaşı ile de ön plana çıkmaktadır. Lükens ayaklı yapısı ile de tam bir bütünlük sağlaması açısından önemlidir.

Renk uyumu içinde olan dekorasyon ürünleri ile de farklı bir bütünlük sağlanacaktır. Aksesuar çeşitleri açısından birçok modele uyum gösterecek olan Golden salon takımımız şık görünmeyi sağlayacak birçok ürün barındırmaktadır.

Kolay temizlenen kumaş ile üretilmesi temizliğin daha kısa sürmesini sağlayacaktır. Aynı zamanda ayakların yüksek olması koltukların alt kısımlarının daha rahat temizlenmesine sebep olacaktır. Yumuşak doku kumaşı ile de rahat ve konforlu bir duruş sergilemesi önemli bir tercih sebebidir. Bu özellikteki salon takımı müşterilerimize sunulmaktadır.


Yorumlar (2 Yorum)

    petrova veronika

    Merhaba BELCIKAYA siparis verebilirmiyiz 3+1
    golden salon takimi

Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Sağlığa Zarar Vermeyen Sünger

Bellona ürünlerimizde kullanılan süngerler insan sağlığına zarar verici kimyasal madde ihtiva etmez.

Temizliği Kolaylaştıran Yüksek Ayak Tasarımı

Temizliğe kolaylık sağlayan yüksek ayaklar kullanılmıştır.

Kolay Temizlenebilir Kumaş

Kolay temizlenebilir özellikte kumaş kullanılmıştır.

Yumuşak Kumaş Dokusu

Yumuşak tuşeli kumaş kullanımı