Bellona Line Puf Fiyatı


156 puan
Puan ver

Bellona Line Puf için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Puf

Genişlik: (X)122.00cm

Derinlik: (Y)58.00cm

Yükseklik: (Z)45.00cm


Bellona Line Puf

Evlerin olmazsa olmaz ürünleri arasında yer alan puflar oturma grupları kategorisinde bulunmaktadır. Puflar arasında sıklıkla tercih edilen ve kalitesiyle dikkatleri üzerine çeken bellona Line puf ile oturma odanızı, yemek odanızı, yatak odanızı kısacası evinizin her bölümünü kusursuz bir hale getirebilirsiniz.

 Kalite ve şıklık evinize geliyor!

Bellona mobilyanın en çok tercih edilen puf modelleri arasında Line puf gelmektedir. Line pufu diğer modellerden ayıran sandıklı yapısı ise çok amaçlı bir kullanım oluşturmaktadır. Pufun sandık kısmı iki bölmeli şekildedir. Böylece eşyalarınız birbirine karışmaz. Farklı türden eşyalarınızı daha düzenli bir şekilde sandık kısmında saklayabilirsiniz. Sandıklı yapısı eşyalarınız için iyi bir muhafaza bölümü halinde tasarlanmıştır. Sağlam yapısı ile asla eşyalarınız zarar görmeyecektir.

Sandıklı yapısı ise dışarıdan bakıldığında belli olmamaktadır. Böylece evinizin tüm bölümlerinde rahatlıkla bu pufu kullanabilirsiniz. Gizli sandık bölmesinin yanı sıra şık görüntüsü ile bu puf bulunduğu odanın ortamına ayrı bir hava katacak. Bu ürünü isterseniz koltuklarınızın yanında bir berjer gibi kullanabilir isterseniz de yemek masanızın önünde sandalye amacıyla kullanabilirsiniz. Bunların dışında Line puf çok şık bir dekor olarak da kullanılabilecek yapı tasarlanmıştır.

Toms pudra rengine sahip olan ürün her renk mobilya ile uyum sağlamaktadır. Böylece renk uyumunu dert etmenize asla gerek kalmayacak. Bulunduğu her ortama uyum sağlayabilen bu ürünü aldığınıza asla pişman olmayacaksınız. Renginin yanı sıra kumaş kalitesi ve rahatlığıyla da ilgi çekici olan bellona Line puf sizleri konforunuzdan da mahrum etmeyecek. Hem şık hem de rahat olan bu ürüne sizler de sahip olabilirsiniz.

Klasik sevenlerin vazgeçilmez puf modeli Line puf

Ürün ölçü bakımından da kullanışlı ve her odaya uyum sağlayacak yapıda üretilmiştir. Genişliği: 122.00 cm, derinliği: 58.00 cm, yüksekliği ise 45.00 cm olan bu puf her ortama rahatlıkla sığacak ve yer tasarrufu etmenizi sağlayacak. Pufun sandık kısmı kolay açılıp kapanabilir yapıda üretilmiştir. Güvenli bir sistemi olması da kullanım açısından kişilere kolaylık sağlamaktadır.

Geniş kapitone desenli olan ürün modern ve klasik çizgileri bir arada toplayarak şıklığı ortaya çıkarmaktadır. Kaliteli ahşap ayakları ile aynı zamanda ürüne spor bir hava da verilmiştir. Kullanılan pudra pembe renk ve tüm bu görünüş özellikleri ile puf her ortama ayak uydurabilecek yapıdadır. İsterseniz oturma odasında, isterseniz yatak önünde, isterseniz yemek odanızda, isterseniz de çeşitli dekoratif bölgelerde bu ürünü kullanabilirsiniz. Klasik tarz, spor tarz, modern tarz sahibi tüm kişilere hitap edecek şekilde Bellona tarafından tasarlanan pufu mutlaka tercih etmelisiniz.

Bellona, marka olarak kalitesiyle sık sık adından söz ettirmektedir. Tüm ürünlerinde müşteri memnuniyetini baz almakta ve asla kalitesinden ödün vermemektedir. Bu üründe de aynı özveri ve kalite göze çarpmaktadır. Ürünün üzerindeki işçilik, kullanılan malzemelerin kalitesi, ürün tasarımı gibi birçok özellik ile Line puf piyasadaki sıradan puflardan ayrılmaktadır.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri