Bellona Katlanabilir Puf Fiyatı


156 puan
Puan ver

Bellona Katlanabilir Puf için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Puf

Genişlik: (X)41.00cm

Derinlik: (Y)41.00cm

Yükseklik: (Z)41.00cm


Bellona Katlanabilir Puf

Küçük şirin puflar, çoğunlukla çok büyük olmamasına rağmen kolayca kaldırılıp saklanamadığı için kullanılmamaktadır. Puflar, çoğunlukla makyaj yaparken tuvalet masasının önünde kullanılmaktadır. Kullandıktan sonra katlanıp kaldırılabilecek özellikte olması daha çok tercih edilebilir olmaktadır. Kullanıldıktan sonra katlanabilir özelliğiyle Bellona Domino katlanabilir puf, çok amaçlı kullanıma da elverişli yapıya sahiptir. Üç ayrı renk tasarımı bulanan Domino katlanabilir puf siyah, beyaz, sütlü kahve seçenekleriyle her eve uyum sağlayabilecek şekilde üretilmiştir.

Bellona Domino Katlanabilir Puf Özellikleri

İster televizyon seyrederken ayak uzatmak için ister makyaj yaparken oturmak için hatta bazı kişilerin sehpa olarak da kullanabildiği Domino katlanabilir puf Bellona farkı ile hafif ve yer kaplamayan özelliğe sahiptir.

Ağır renkler sevenler için siyah, asil ve zarif tercihler için beyaz, hem ağır hem de zarif olsun isteyenler için sütlü kahve seçenekleriyle her müşterinin zevkine hitap eden Bellona Domino katlanabilir puf her müşteriyi yakalayabilme özelliğine sahiptir.  Oturulan üst kısmı puftan ayrılarak alt kısmı katlanabilen ve bu haliyle son derece ufak bir görünüme bürünen Bellona Domino katlanabilir puf, kullananların vazgeçemeyeceği rahatlığa sahiptir. Ürünün derinliği 41 cm, yüksekliği 41 cm, genişliği 41 cm özelliğindedir. Konforun tamamlayıcı ögesi olan puflar, Bellona’nın özel ve güzel tasarımları ve oluşturduğu bütünlük hissiyle salonda da güzel dekor oluşturabilmektedir.  Kullanıcısının amacına uygun farklı dekoratif ortamlarda da kullanılabilen puflar zaman zaman yüksek bir yere yetişmek maksadıyla üzerine çıkılmak suretiyle de kullanılabilmektedir.  Ayrılan baş kısmıyla Domino katlanabilir puf, kutu gibi kullanılarak çeşitli eşyalar için küçük bir saklama kabı olabilmektedir. Bu yönüyle de farklı bir kullanım alanı oluşturmakta ve çok amaçlı işleve sahip olduğu için birçok müşteriyi cezbetmektedir.

Bellona puf modelleri için özel detaylar

Salonda koltukların yanında yedek tabure şeklinde kullanılabilen Domino katlanabilir puflar her evde naif dokunuşlarla güzel tasarımlar oluşturmaya yaramaktadır. Bellona her geçen gün müşterilerin istekleri ile ihtiyaçlarına yönelik yeni ve pratik küçük ev eşyaları üretmekte ve alıcılarına sunmaktadır.  Rahatlığı, anti kanserojen ürünleri, kolay temizlenebilen kumaşlardan oluşan koltuk ve pufları ile Bellona ürünleri birçok kişinin çok severek tercih ettiği ürünler olmaktadır. Bellona Domino katlanabilir puf, temizlik yaparken de hafif yapısıyla kolayca çekilebilir, istendiği zaman katlanarak kaldırılabilir olması, kullanıcılarının yorulmadan rahatlıkla iş yapabilmesine olanak tanıması sebepleriyle piyasada bulanan ağır ve katlanma özelliği bulunmayan puflara göre daha çok tercih edilmektedir. Küçük olması dolayısıyla çocukların da zaman zaman oyun aracı haline getirdiği pufların bir de hafif ve rahat olması sebebiyle çocuklara zarar vermemesi gibi durumlar da ürünün diğer avantajlarındandır.

Hem oturak hem de kutu olabilen özelliğiyle 3 ayrı renk çeşidiyle temizlik sırasında kolayca kaldırılabilir yapısıyla Bellona’nın diğer ürünlerden bir adım önde olduğunun kanıtı niteliğindedir. Son zamanlarda salon takımlar ya da yatak odası takımlarıyla beraber alınması tercih edilmektedir.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri