Bellona Vienza Markiz Puf Fiyatı


156 puan
Puan ver

Bellona Vienza Markiz Puf için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Markiz

Genişlik: (X)150.00cm

Derinlik: (Y)45.00cm

Yükseklik: (Z)50.00cm


Bellona Vienza Markiz Puf

Günümüz teknolojisi ile üretilen markiz mobilya ürünleri, estetik ve zarif tasarımları, kullanışlı dizaynları ile müşterilerimizin beğenisini kazanmıştır. En iyi mobilya ürününü üretmek için en kaliteli işçiliği tercih eden bellona Vienza markiz ürünleri, bulundukları mekânın havasını değiştiren mükemmellikte üretilmiştir.

Oturma Grubu Vienza Şıklığı

Bellona ürünleri arasında çok fonksiyonlu ürünler arasında olan Vienza markiz ürünleri, kaliteli malzemeden üretilmiştir. TSE garantili malzeme ile üretilen Bellona Vienza markiz ürünleri, sanat eseri özellikli bir işçilikle üretilmiştir. Ortopedik oturma yeri ve çok geniş kasa kısmı ile son derece estetik ve kullanışlı bir üründür. Turkuaz mavi kumaş ve gri deri ürünlerinin mükemmel uyumu ile üretilen Vienza markiz ürünleri, ayak tasarımı olarak sağlam ve yere yapışan bir tasarımla üretilmiştir.

Dışa eğimli ve estetik ayak tasarımı, yine sağlam olan iskelet sistemi ile uyumlu bir şekilde tasarlanmıştır. 1 metre 50 cm genişlik, 45 cm derinlik ve 50 cm yükseklikle, oturma için oldukça kullanışlıdır. Yeri geldiği zaman masa gibi kullanılabilen Vienza markiz mobilya ürünü, Bellona ürünleri arasında özel bir yeri olan üründür.

Silinebilen ve zararlı madde içermeyen özelliği ile oldukça sağlıklı bir ürün olan Vienza markiz ürünleri, hızlı ve etkili bir şekilde satışı yapılmaktadır. Özellikle internet sitelerinden satışı ile kolay bir şekilde temin edilen bu ürün, kargo seçenekleri ile sunulmaktadır. Bulundukları mekânların havasını değiştiren tasarımı ve oldukça etkili olan renk seçenekleri ile mükemmel mekânlar sizleri beklemektedir.

Diğer dekorasyon çalışmaları ile de uyumlu olan Vienza markiz ürünleri, mobilya ürünleri ile uyumu da oldukça başarılıdır. Başarılı ve etkili bir çalışma ile üretilen Bellona ürünleri, sizler için özel olarak dizayn edilmektedir. Bellona ürünlerinin bütününde kullanılan ortopedik özellikler, bellona Vienza markiz ürünlerinde de kullanılmaktadır.

Bellona’dan yeni bir kaliteli puf

İçerisindeki sünger yapısı ve poliüretan malzemelerin ortopedik yapısı, rahat bir kullanım sağlamıştır. Elektrik süpürgesi ile altının temizlenmesi de oldukça kolaydır. Kir yapışmayan özelliği ile vielektrik süpürgesi ile toz almak oldukça kolaydır. Silinmesi gereken durumlarda ise oldukça pratik bir şekilde silinebilen Vienza markiz ürünleri, kolay taşınır özelliklidir.

Kolay temizlenmesi yanında, hemen hemen bütün odalara rahatlıkla sığan özel ölçüleri ile aradığınız pratikliği sunmaktadır. Sünger yapısının kullanışlı olması ve dayanıklı malzemeden üretilmesi, Vienza markiz mobilya ürünlerinin kullanışlı olmasını sağlamıştır. Ahşap kısım, oldukça sağlam ahşap malzemeden üretilmiştir.

Ayrıca, iskelet kısmının sağlam olması da oldukça kullanışlı bir mobilyanın ortaya çıkmasını sağlamıştır. Mobilya teknolojinin gelişmesi ile birlikte, modeller internetten beğenildiği andan itibaren, mağazalara girmeden satılmaktadır. Kargo seçenekleri ile üretilen Vienza markiz mobilya ürünleri, aradığınız mükemmel mobilya çeşitlerini sizlere sunmaktadır.

İnternet sitelerindeki mobilya resimleri, birebir ürünle aynıdır. Bu nedenle beğendiğiniz ürünler konusunda tereddüt etmemelisiniz. Bellona ürünleri ile evinizin dekoru istediğiniz gibi olacaktır.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri