Bellona’dan Yeni Style Puf Fiyatı


156 puan
Puan ver

Bellona’dan Yeni Style Puf için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Puf

Genişlik: (X)46.00cm

Derinlik: (Y)46.00cm

Yükseklik: (Z)44.00cm


Bellona’dan Yeni Style Puf

Style Puf

Teknoloji ve iletişimin hayatımıza girmesi ile birlikte birçok yeni şey günlük hayatımıza girmeye başladı ve vazgeçilmezlerimiz haline geldi. Evimizdeki eşyalardan tutun yaşam tarzımıza kadar birçok yenilikle karşılaştığımız şu günlerde evimizin dekorasyonu da birçok anlamda değişti ve evde kullandığımız eşyalara yansıdı.

Daha birkaç sene evvel evimizde yalnızca, koltuk takımı yatak takımı ve kanepe vs. şeklinde oluşan mobilyaların yanı sıra herkesin evinde olan beyaz eşyalardan başka bir eşya hayatımızda yoktu. Her evde bulunan eşyaların bulunduğu evimiz ise sadece yaşamımızı geçirdiğimiz bir alan olmaktan öte gidemedi.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte hayatımızda artan iletişim araçları ile birlikte yeni ve farklı ev tasarımları ile karşılaşılmaya başlandı. Refah seviyesinin artmasıyla birlikte daha da artan estetik ihtiyaçlar beraberinde ev dekorasyonunu da getirdi.

Pufların Hayatımıza Girmesi ve Bellona Style Puf

Evlerin dekore edilerek yeni bir hal almasıyla birlikte hayatımıza giren üründen biri de alternatifler sunabilen estetik ürünler oldu. Bu ürünlerden bir tanesi olan puf, daha önce kullandığımız minderin yüksekçe olanı olarak tarif edilebilecek yeni nesil bir oturma ürünü olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle dar alanlarda alternatif sunmasının yanında rahatlığının da önemli olduğu puflar rahatlığıyla da önemli bir yere sahip oluyor.

Yerli bir marka olmasının yanı sıra mobilya ve koltuk üretimi konusunda sektörün öncülerinden olan Bellona Mobilya, Puf konusunda da önemli alternatifler sunarak kullanıcılarına yeni seçenekler sunuyor. Ürettiği Style Puf ile dikkatleri üzerine çeken marka, dekorasyon anlamında da size önemli seçenekler sunuyor.

Bellona Style Puf ve Özellikleri

Evinize yapacağınız ufak dokunuşlarla yeniden güzel bir görüntü sağlayabileceğiniz önemli bir seçenek olarak karşınıza çıkan Bellona Style Puf, rahatlığı ile de sizi büyülüyor. Özellikle TV izlerken ayaklarını uzatmayı sevenler için büyük bir rahatlık sağlayan puflar, oturduğunuz yeri bir anda TV koltuğu haline getiriyor.

Her şeyden önce bir koltuk ya da minder olarak sunulan Bellona Style Puf, rahatlığı ön planda tutuyor. Yumuşak sünger yapısı sayesinde kalabalık misafirler geldiğinde hemen çıkarabileceğiniz mini koltuk özelliğine sahip. Böylece misafirleriniz ya da siz ayakta kalmamanın yanında rahat oturma imkânı ile de rahatsızlık vermiyor. Küçük mekânlar için büyük avantaj sağlayan Bellona Style Puf, sık sık misafir ağırlamayanlar için hazır bir koltuk olarak karşımıza çıkıyor. Böylece berjerin kapladığı alandan çok daha küçük alana sahip Bellona Style Puf ile mekândan tasarruf sağlamanızı sağlıyor. Küçük bir alan kaplayan Bellona Style Puf, fabrika verilerine göre şu ölçüleri taşıyor;

Modern çizgileriyle estetik bir görüntüye sahip olmasının yanı sıra, düz ve zikzak çizgili kumaş çeşidiyle de size iki farklı seçenek sunuyor. Böylelikle eşyalarınıza uyum konusunda dilediğiniz birini seçebiliyorsunuz.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri