Bellona Palais Markiz Puf Fiyatı


156 puan
Puan ver

Bellona Palais Markiz Puf için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Markiz

Genişlik: (X)139.00cm

Derinlik: (Y)51.00cm

Yükseklik: (Z)52.00cm


Bellona Palais Markiz Puf

Son derece hoş bir görünümü olan ve aynı zamanda oldukça kullanış bir yönü bulunan bu oldukça şık Palais Markiz yatak odası eşyası özellikle de yatak ucu bir oldukça güzel bir görünüm vermektedir. Üst kısmı için özel bir tasarım ile yapılmış olan son derece yumuşak oturma kısmı eğer istenir ise o zaman bu kısma da bir takım süs eşyalar koyarak hoş bir görünüm yakalanabilir.

Üst kısmının oldukça hoş bir pembe rengi ile yapıldığı bu bölüm aynı zamanda belirli bir takım çapraz örgüler ışığı altında yapılmış olan ve son derece ince bir iplik ile bu üst oturma kısmı için ayrı bir görsel şıklık ve aynı zamanda sağlamlık kazandırılmış durumdadır.

Üstelik bu tür bir ip çeşidi de yine aynı şekilde üst bölgesi gibi aynı güzel pembe rengi bir tasarım yapılmıştır. Alt kısma gelinecek olursa en fazla kullanım olanakları hiç şüphe yok ki bu noktalara verilmiş durumdadır.

Güzel bir görünüm ve kullanım

Bunun için de bu Bellona Palais Markiz ürün çeşidi adına son derece kaliteli bir ürün çeşidi noktasında iki ayrı çekmece ve ortalarında da son derece geniş bir kullanım alanı olan bir boşluk bulunmaktadır. Çekmeceler bu eşyanın simetrik bir şekilde her iki yanında da bulunmaktadır ve son derece geniş kullanım alanı seçeneği ile verilmiş durumdadır.

Bu noktada çekmecelerin kapak kısımları adına yapılan son derece kaliteli bir şekilde ve özel bir tasarım ile yapılan desenler son derece ayrı bir hava katmış durumdadır. Dikdörtgen bir şekil ile kapağın tutma kısmının çevresine yapılmış olan bu tasarım ile oldukça şık bir izlenim yaratılmış durumdadır.

Bu çekmece kapağı aynı zamanda alt kısmı da yine son derece hoş bir kavis verilerek yapılmakmış durumda ve bu sayede uzaktan bakıldığı zaman da yine son derece güzel bir izlenim yaratılmış durumdadır.

Elbette bu Palais Markiz ürün her ne kadar genel olarak birçok farklı yatak odasının her hangi bir yerinde ve son derece şık bir şekilde kullanılsa da yine de daha evin birçok değişik yerinde de güzel bir süs ve kullanım eşyası olarak yerleştirilebilir. Bu noktada ister her iki çekmece kısımları ister bu çekmeceler arasına son derece özel bir tasarım ile yapılmış olan boşluk ve isterse de üst kısımları bir şeyleri koymak rahat bir şekilde kullanılabilmektedir.

Bu noktada son derece hoş bir yuvarlaklık ile özel bir tasarım olarak yapılmış olan ayakları da büyük bir sağlamlık ve aynı zamanda hoşluk katmaktadır. Ölçülerine bakılacak olursa eğer genişliği 140 cm ile birlikte derinliği 49 cm ve yüksekliği ise 52 cm olarak özel bir tasarım ile yapılmıştır. Özellikle de tüm yatak odaları için bu Bellona Palais Markiz çeşidi güzel bir uyum sergilemektedir.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri