Bellona Belissa Markiz Puf Fiyatı


156 puan
Puan ver

Bellona Belissa Markiz Puf için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Markiz

Genişlik: (X)150.00cm

Derinlik: (Y)45.00cm

Yükseklik: (Z)50.00cm


Bellona Belissa Markiz Puf

Çok kullanışlı bir ürün olan Bellona Belissa markiz puf ürünleri, hem sandık hem de oturma yer olarak rahat kullanılan bir mobilya ürünüdür. Rahat ve kullanışlı olması yanında, düğme çalışması ile oldukça estetik bir hale getirilen ürün turkuaz yeşil rengi ile göz alıcı bir havaya sahiptir.

 Belissa Markiz Oldukça Kullanışlıdır

Markiz ürünleri, mobilya ürünleri arasında en çok tercih edilen ve rahat kullanımı olan bir mobilya ürünüdür. Estetik ve zarif yapısı yanında, ayak yapısının estetik görünümü de oldukça önemlidir. Başarılı bir ürün olan ve aradığınız mükemmel çözümleri beraberinde getiren Bellona Belissa markiz ürünü, başarılı ve etkili bir çalışma olarak karşımıza çıkmaktadır.

1 metre 50 cm uzunluk, 45 cm derinlik ve 50 cm yüksekliği ile ideal boyutlara sahip olan Bellona Belissa markiz ürünü, estetik ve zarif bir yapıya sahiptir. Sandık özelliği ise son derece kullanışlıdır. Kullanışlı sandık özelliği ile fazla eşya alma özelliğine sahip olan Belissa Markiz ürünü, sınıfının en kullanışlı ürünleri arasındadır. Özel kulp sistemi ile kolay açılıp kapanabilen Bellona Belissa markiz ürünü, mükemmel ve etkili bir sanat eseri gibidir.

İşçilik için sanat eseri deyimini kullanmak yerinde olacaktır. Özellikle ayak ve alt kısımlardaki sanatsal çalışmalar, klasik bir havada gerçekleşmiştir. Özel olarak tasarlanan ayak sistemi, sağlam iskelet yapısı ile tam uyum sağlamıştır. Kullanılan metal ve ahşap malzemeler, son derece sağlam üretilmiştir.

Bellona Belissa markiz puflar ve kullanım alanları

Sünger ve kılıf bakımından temizlenme özelliği olan kanepeler, kanserojen malzemelerden üretilmemektedir. Oldukça sağlıklı olan malzemeler, aradığınız mükemmel kanepe özelliklerini oluşturmuştur. Diğer mobilya ürünleri ile uyumlu üretilen Bellona Belissa markiz ürünü, aynı zamanda sehpa olarak da kullanılabilir.

Sehpa, sandık ve oturma özelliği ile aradığınız mükemmel özellikleri sizler için bir araya getiren Bellona, kendi sitesinde, bütün ürünlerini, birebir aynı olmak şartı ile yayınlamaktadır. Kargo seçenekleri ile evinize teslim işlemi gerçekleştiren firma, pratik satış yöntemi ile müşterilerine hizmet etmektedir.

Evinizin havasını değiştiren estetik görünüşü, bütün dekorlarla uyumlu tasarımı ve kullanışlı fonksiyonları ile Belissa Markiz ürünü, aradığınız mükemmel çözümü sizler için sunmuştur. Ev içerisinde dışarıda kalan eşyalar için çok kullanışlı bir sandığa dönüşen Belissa Markiz ürünü, özel kaplama yöntemi ile kaplanmıştır.

Özel kaplamalar da özel bir şekilde tercih edilmiştir. Renk ve tasarım bakımından aradığınız mükemmel özelliklere sahip olan ürün, sağlam bir iskelet yapısına sahiptir. Fazla misafiriniz geldiği zaman, misafir için oturak arayabilirsiniz. Böyle durumlarda, Belissa Markiz ürünü, hemen devreye girer.

Günlük yaşantımızın bir parçası olan mobilya grupları, özenle üretilmelidir. Rahat olması yanında, estetik ve zarif tasarımlı olmaları çok önemli bir husustur. Eviniz için mükemmel bir dekor hazırladığınız zaman, bu dekora uyumlu Bellona ürünlerini tercih ederseniz, eviniz mükemmel bir görünüme, estetik ve zarif bir yapıya kavuşacaktır.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri