Bellona Belissa Puf Fiyatı


156 puan
Puan ver

Bellona Belissa Puf için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Puf

Genişlik: (X)40.00cm

Derinlik: (Y)40.00cm

Yükseklik: (Z)50.00cm


Bellona Belissa Puf

Belissa Puf

Her kadın için birbirinden değişik puf çeşitleri son derece önemlidir. Özellikle de makyaj yapmayı seven çok sık bir şekilde kullanan kadınlar adına bu tür puf çeşitlerinin kullanış bakımından konforlu olması ve son derece büyük bir rahatlık sunmasının oldukça büyük bir önemi vardır. Bu noktada ise Belissa puf her hanımın son derece fazla bir şekilde ve büyük bir rahatlık içerisinde kullanabileceği bir puf çeşidi olarak ön plana çıkmaktadır.

Özellikle de oturma kısmının geniş tutulmuş olması sayesinde her kadın istediği kadar uzun bir süre oturabilir ve son derece rahat bir şekilde her hangi bir ağrı hissetmeden makyaj yapabilir. Görsel olarak ise bu Bellona Belissa puf çeşidi de yine en az sunduğu rahatlık kadar son derece güzel bir görünüm sunmaktadır. Özellikle de karizmatik ve asil bir mavi renk ile tasarım yapılmış olan son derece hoş bir görünüm ile de her evin yatak odasına oldukça güzel bir şekilde uyum sağlayabilmektedir.

Belissa Tam bir zarafet harikası

Yükseklik olarak da standart olarak her aynanın karşısında büyük bir rahatlık sunacak olan bu güzel puf çeşidinin ayakları ise tam bir zarafetlik katmaktadır. Oldukça yüksek tutulmuş olan ve parlak bir beyaz renk ile tasarım yapılmış bu güzel bu şık ayak çeşitleri, dışa doğru yapılan kavis sayesinde son derece güzel bir görünüm vermektedir. Üstelik sunduğu oldukça güzel bu görünümünün yanı sıra verdiği kaliteli bir sağlamlık ile çok uzun bir süre kullanım olanağı sunmaktadır.

Bu tür bir nedenden dolayı da bu son derece güzel pus çeşidi sadece yatak odalarına değil, aynı zamanda oturma odalarına ya da salona ve daha evin birçok değişik odası için de farklı amaçlar adına kullanılabilir. Elbette duruma bir de oturma kısmının kalitesinden bakmak gerekir ise iç kısmı son derece kaliteli bir özel yapım sünger ile tasarlanmıştır bu sayede uzun bir süre oturulsa dahi her hangi bir ya da daha başka bir rahatsızlık hissettirmez.

Bu şık Belissa puf çeşidinin kaplaması da yine tüm hanımların çok uzun bir süre kullanması ve bu dönem içerisinde her hangi bir yırtılma ya da kopma gibi bir sorun oluşmaması adına en kaliteli malzeme ile yapılmış durumdadır. Her yönü ile rahat bir kullanım imkânı sunan bu güzel pus çeşidinin şimdi bir de ölçülerine bakmak gerekir.

Bu noktada genişliği 40 cm olan bu küp şeklindeki puf çeşidinin derinliği de 40 cm ve yüksekliği ise 50 cm gibi bir yüksekliğe ulaşabilmektedir. Her açıdan özellikle de hanımlar adına büyük bir kolaylık ve konfor sunan bu son derece şık Bellona Belissa puf çeşidi aynı zamanda her eşya ürününe rahat bir şekilde uyum sağlayabilmektedir. Bu yüzden her ev için kalite sunmaktadır.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri