Alesta Puf Bellona Fiyatı


156 puan
Puan ver

Alesta Puf Bellona için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Puf

Genişlik: (X)95.00cm

Derinlik: (Y)63.00cm

Yükseklik: (Z)37.00cm


Alesta Puf Bellona

Alesta puf, renkleri; yeşil, gülkurusu, ekru krem rengi ve çiçekli desenlerden oluştuğundan, bu renklerdeki koltuk takımlarınızla kolaylıkla uyum sağlayabilecek şık, kullanışlı bir ürünümüzdür. Çiçek desenleri kendinizi gül bahçesinde hissettirecek bir formdadır.

Kimi zaman ayaklarınızı uzatıp dinlenebileceğiniz, kimi zaman oturma amaçlı kullanılabilecek, kimi zaman ise üzerindeki ters tepsi biçimindeki eklentisiyle sehpa biçiminde kullanabileceğiniz, çok yönlü bir ürünümüzdür. Bellona Alesta puf, çiçek desenli bir yapıda olduğu için sade renklerdeki koltuk takımınızla çok daha fazla uyum sağlamaktadır.

Takım halinde uyum sağlandığında, memnuniyetinizin fazla olacağı bir üründür. Özellikle çiçek desenlerini sevenler için olmazsa olmaz denilebilecek bir tasarımdır. Ayrıca tek renkte bir yapısının olmaması ve çiçeklerle hareketlendirilmesi, takımı tekdüzelikten kurtarmakta, kendinizi evinizin bahçesinde hissettiren bir yapı sağlamaktadır. Pufumuzun kumaşı da kolay temizlenebilir bir yapıdadır. Bu özelliği sayesinde Alesta puf sehpanızın üzerine bir şey dökülmesini dert etmezsiniz.

Klasik veya sade olan koltuk takımınızı veya salon takımınızı hareketlendirmek isteyenler için son derece elverişli bir üründür. Ayakları kahverengi ahşap olduğundan dolayı, koltuk takımınızın ayaklarının da kahverengi ve ahşap olması, uyum sağlaması açısından önemlidir. Alesta puf sehpa, mobilyasında kahverengi ahşabın gizemini ve huzurunu seçmiş olanlar için, bütünlük sağlayabilecek önemli bir eklentidir.

Uyumu sevenler halı renkleriyle, kahverengi ayakların ya da halı kullanmayanlar için, zemin rengi ile kahverengi ayakların uyum sağlamasına da dikkat etmelidirler. Özellikle gülkurusu veya krem rengi halı ile veya krem rengi zemin ile oldukça güzel uyum sağlayabilmeniz mümkündür.

Ürünümüzde ayaklarının üzerinde bulunan kahverengi ahşap şerit, ürünümüze ayrıca ağırlık ve şıklık kazandırmakta, çiçek desenleri ise takıma spor bir hava vermektedir. Misafirleriniz geldiğinde, ürünün tepsi formundaki eklentisi sayesinde sehpa olarak kullanılabilmesi de, çay kahve sunumunda bir kolaylık sağlamaktadır ve ürünümüzün tercih edilmesinde ekstra bir sebeptir.

Ayaklarınızı uzatıp dinlenmeniz için yorgunluğunuzu alan yumuşak bir yapısı bulunmaktadır. Alesta pufumuzun süngeri, diğer ürünlerimizde olduğu gibi sağlığa zarar vermeyen yapıdadır. Bu özelliği ile de, kendiniz ve aileniz için doğru bir seçim yapmış olursunuz.

Kendinizi çok özel hissetmenizi sağlayacak olan bu ürün, kolay taşınabilir özelliği sayesinde de, evin temizliğinde hanımlar için sorun oluşturmamakta, rahatça temizlik yapılabilmesini sağlamaktadır. Ayaklarının yüksek oluşu taşınmadan da, alt kısmının süpürülüp silinebilmesini sağlamaktadır.

Alesta Puf Ölçüleri

Alesta Puf, ölçülerinden bahsetmek gerekirse, genişliğinin yani boyunun 95 cm, derinliğinin yani eninin 63 cm, yüksekliğinin ise 37 cm olduğu görülmektedir. Ürünün ölçüleri standart ve genellikle her odaya uyum sağlayabilecek biçimdedir.

Bellona Alesta puf ürünümüz, gayet pratik, taşınabilir, rahatça kaldırılabilir ölçülerdedir. Puf sehpamız her odanızın büyüklüğüne ve mevcut ölçülerinize uyum sağlayabilecek şık bir ürünümüzdür. Her odaya uyum sağlayabilecek standart ölçülerde olması da, ürünümüzün tercih edilmesinde önemli bir sebeptir.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri