Bellona Oturma Odası Majör Fiyatı


156 puan
Puan ver

Bellona Oturma Odası Majör için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Tekli Koltuk

Genişlik: (X)86.00cm

Derinlik: (Y)87.00cm

Yükseklik: (Z)83.00cm

Üçlü Kanepe

Genişlik: (X)216.00cm

Derinlik: (Y)87.00cm

Yükseklik: (Z)83.00cm

İkili Yatak

Genişlik: (X)120.00cm

Derinlik: (Y)110.00cm

Yükseklik: (Z)0.00cm

Üçlü Kanepe Yatak

Genişlik: (X)182.00cm

Derinlik: (Y)110.00cm

Yükseklik: (Z)0.00cm

İkili Kanepe

Genişlik: (X)154.00cm

Derinlik: (Y)87.00cm

Yükseklik: (Z)83.00cm


Bellona Oturma Odası Majör

Evinizin dekorasyonunu yaparken tercihinizi şıklıktan taviz vermeden göz kamaştıran bir sadelikten yana kullanmak istiyorsanız eğer tercih edebileceğiniz en güzel oturma gurubu takımı seçenekleri arasında Bellona Step Majör oturma odası ile salonunuzun atmosferini değiştirebilirsiniz. Son derece sade ama şık olan bu harika takımı tamamlayıcı nitelikteki zarif orta sehpası ve konforlu minder detayları ile evinizde son derece dinlendirici bir atmosferin esintilerini hissettirebilirsiniz.

Bellona Step Majör Oturma Odası Takımı ve Sahip Olduğu Mükemmel Özellikleri

Baş döndürücü bir şıklığı ve sadeliği yansıtan mükemmel tasarımı ile Bellona step majör oturma odası, imalatında sağlık için herhangi bir olumsuz etki barındırmayan sünger kullanılmıştır. Yumuşak dokusu Step Majör Takım şıklığını konforla buluşturuyor. Yatak olma özelliği sayesinde ihtiyaç halinde oldukça konforlu bir yatağa dönüştürülerek kullanım imkânı sunmaktadır. Ayrıca depolama sağlama özelliği ile evinizde derli toplu bir ortam yaratmanıza imkân verir özelliktedir.

Step majör takım kaplamasında kullanılan kolay temizlenebilir kumaş özelliği sayesinde rahat bir temizlik sağlar. Kolay temizlenebilir deri detayları sayesinde her zaman ilk günkü gibi temiz ve şık görünmesini sağlamakta zorluk yaşatmaz. Anti kanserojen deri özelliği sayesinde konforu ve şıklığı, sağlığınızdan ödün vermeden gönlünüzce yaşayabilir ve evinizdeki dekoratif güzelliğin tadını sınırsızca ve hiç bir sağlık endişesi yaşamadan çıkarabilirsiniz. Zero wall özelliğine sahip bir takımdır.

Bellona step majör takımın konforlu kol yanlarındaki göz alıcı sütlü kahverengi, vizon ve krem renk uyumu oldukça güzel ve zarif bir görünüm oluşturmaktadır. Bu harika takımın kol ön kısımlarına ve baza orta bölümüne gerçekleştirilmiş olan fitil uygulamaları, etkileyici bir zenginlik kazandırmış. Son derece zarif ve sade tasarımının yanı sıra 3’lü ve 2’li kanepelerde mevcut olan yatak ve sandık fonksiyonları çok amaçlı bir kullanım ve konfor sağlar niteliktedir.

Oturma odası ölçü ve yerleşimi

Bellona step majör takımının barındırmış olduğu Zero Wall makas sistemi sayesinde duvara sıfır konumdayken bile kolaylıkla yatak ya da sandığa dönüştürülebilir bir yapı sunmaktadır. Sahip olduğu yüksek ayaklar sayesinde hem kolay temizlik yapma ortamı sunarken hem de son derece zarif bir duruş oluşturmaktadır.

Bellona Step Majör Oturma Odası ölçüleri; tekli koltuk (X) 86,00 cm genişliğinde (Y) 87,00 cm derinliğe ve (Z) 83,00 cm genişliğe sahiptir ve oldukça konforlu bir yapı sergilemektedir.

İkili kanepe ölçüleri; (X) 154,00 cm genişliğe, (Y) 87,00 cm derinliğe ve (Z) 83,00 cm yüksekliğe sahiptir. İkili Yatak ölçüleri; (X) 120,00 cm genişliğe,(Y) 110,00 cm derinliğe ve (Z) 0,00 cm yüksekliğe sahiptir. Üçlü Kanepe; (X) 216,00 cm genişliğe, (Y) 87,00 derinliğe ve (Z) 83,00 cm yüksekliğe sahip ölçülerdedir. Üçlü Kanepe Yatak Ölçüleri; (X) 182,00 cm genişliğe (Y) 110,00 cm derinliğe ve (Z) 0,00 cm yüksekliğe sahiptir. Her yönden kusursuz bir tasarım, sade şıklık ve zarafeti tercih edenler için en mükemmel oturma takımı seçimleri arasında yer almaktadır.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Sağlığa Zarar Vermeyen Sünger

Bellona ürünlerimizde kullanılan süngerler insan sağlığına zarar verici kimyasal madde ihtiva etmez.

Zero Wall Özelliği

Zero Wall Teknolojisi ile koltuğunuzu öne çekmek zorunda kalmadan sandık veya yatak konumuna getirebilirsiniz

Yatak Olma Özelliği

Yatak fonksiyonu ile işlevsellik sunar.

Depolama Özelliği

Sandık fonksiyonu ile işlevsellik sunar.

Temizliği Kolaylaştıran Yüksek Ayak Tasarımı

Temizliğe kolaylık sağlayan yüksek ayaklar kullanılmıştır.

Kolay Temizlenebilir Kumaş

Kolay temizlenebilir özellikte kumaş kullanılmıştır.

Kolay Temizlenebilir Deri

Kolay temizlenebilir özellikte deri kullanılmıştır.

Phthalate Free

Bellona ürünlerimizde kullanılan deriler kanserojen etkiye sahip Phthalate türü toksit kimyasallar içermez

Yumuşak Kumaş Dokusu

Yumuşak tuşeli kumaş kullanımı