Bellona Tina Lüks Takımı Fiyatı


156 puan
Puan ver

Bellona Tina Lüks Takımı için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Üçlü Kanepe

Genişlik: (X)215.00cm

Derinlik: (Y)87.00cm

Yükseklik: (Z)84.00cm

Üçlü Kanepe Yatak

Genişlik: (X)182.00cm

Derinlik: (Y)112.00cm

Yükseklik: (Z)0.00cm

İkili Kanepe

Genişlik: (X)156.00cm

Derinlik: (Y)87.00cm

Yükseklik: (Z)84.00cm

İkili Yatak

Genişlik: (X)120.00cm

Derinlik: (Y)112.00cm

Yükseklik: (Z)0.00cm

Berjer

Genişlik: (X)84.00cm

Derinlik: (Y)86.00cm

Yükseklik: (Z)94.00cm


Bellona Tina Lüks Takımı

Tina lüx takımı evinde salonunun önemini vurgulamak isteyenler için çok iyi bir seçim olacaktır. Evinde yumuşak renkler isteyen ama bu yumuşak renkler içerisinde karmaşıklık yaşamak istemeyenler için doğayı ayaklarınıza getiren Bellona tina lüx takımı evlerine farklı bir doku katacaktır. Yenilikleri ve değişik motifleri de dünyamıza katan Bellona tina lüx takımı ile dünyamıza farklı tasarımlarıyla ışık tutmaya devam ediyor.

Bahar tasarımlarının en güzel örneklerini ayaklarımıza kadar getiriyor. Tasarlanan oturma grubu ister salon olsun ister misafir odası olsun isterse de genç odası için olsun ev hanımları için kolay temizlenebilme özelliğinin olması bir oturma grubu için vazgeçilmez özelliklerden birisidir. Bu oturma grubu tasarımında da bu özelliği atlamayan Bellona ev hanımlarına kolay temizlenebilir bir oturma grubunu vererek gününün büyük bölümünü kapsayan temizlik alanında onlara kendilerine daha fazla vakit ayırabilmeleri için büyük bir imkân sunmaktadır. Yansıttığı tonlar ile adeta bahar ve çiçek tonlarını evinizde tam anlamıyla hissedeceğiniz belki de gününüzü doyasıya geçirebileceğiniz hem tasarım hem estetik açısından çok şık bir tasarımı olan Bellona tina lüx takımı evinizin en önemli bölümlerinden birisi olan salonunuza farklı bir dokunuşta bulunacaktır.

Bu dekorasyonu tam anlamıyla taçlandırmak isterseniz bu tonlara uygun salonunuzun ortasına üründe gösterilen masayı almanız ve bu masayı çiçeklerinizin şölenine teslim etmeniz çok iyi olacaktır.

ZERO WALL ÖZELLİĞİ

Bir oturma grubunu oturma grubu yapan üzerinde bulunan desenleri ve dekorasyon motifleridir. Bellona bu tasarımında da desenlerin renkli dünyasını toprak tonlarında kullanarak hem kırlentlerinde hem oturma gruplarında hem masalarında kullanarak dekorasyonda öncülüğünü bir kez daha gözler önüne seriyor. Bunun yanında fonksiyonelliği de buluşturan Bellona hem depolama kapasitesi hem çekyat hem yatak olma özelliğini öne çekmek zorunda kalmadan önünüze getiriyor.

Üçlü kanepe yatağı, üçlü kanepesi, ikili yatağı, ikili kanepesi ve berjeri ile bir salonun vazgeçilmez parçalarını oluşturan Bellona pembe, mavi, krem rengi ve çiçek tonlarını kullanarak bu tasarımları oturma odalarına farklı bir ışık katmak isteyenlerin odağı haline getirmiştir. Salonunuza koyacağınız masaya rahatça gazetenizi koyabileceğiniz veya biblo severlerin biblolarını koyacakları çok şık bir tasarım oluşturulmuştur. Deri ve kumaş birbiriyle ahenk içinde kullanılıp çok sıcak veya çok soğuk renklerin etkisinden kurtularak baharın ve çiçeklerin göz alıcı tonları bu tasarımda yerini bulmuştur.

Evinizde kullanacağınız tüller, perdeler ve diğer tüm tasarım unsurlarıyla kolayca kaynaşabilecek olan bu tasarım evinizde misafirlerinizi rahatça ağırlayabileceğiniz çok rahat bir tasarım ve dizayna sahiptir. Evini çok sevenler ve hafta sonunu evinde yaşayıp ama evinde boğulmak istemeyenler için doğanın renklerini evinize taşıyan bu grup sizi doğanın sakin atmosferine sürükleyecektir. Ev hanımları için bir özellikte dizayn tasarım ve dokunuşların yanında temizliği kolaylaştıran eklentilerinde varlığı çok önemlidir. Yerden kolay temizlenilebilecek ölçekleriyle Bellona ev hanımlarının kalbini kazanmaya devam ediyor.

Üçlü kanepe ölçülerinin genişliği 215cm derinliği 87 cm yüksekliği 84 cm’dir.

Berjerin genişliği 84 cm derinliği 86 cm yüksekliği 96 cm’dir.

Üçlü kanepe yatağın genişliği 182 cm derinliği 112 cm yüksekliği 00 cm’dir.

İkili kanepe ölçülerinin genişliği 156 cm derinliği 87 cm yüksekliği 84 cm’dir.

İkili yatağın genişliği 120 cm derinliği 112 cm derinliği 00 cm ‘dir.

Hem ölçüleri hem renkleri hem desenleriyle tasarım harikası olan bu oturma grubu Bellona stantlarında alıcılarını beklemektedir.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Sağlığa Zarar Vermeyen Sünger

Bellona ürünlerimizde kullanılan süngerler insan sağlığına zarar verici kimyasal madde ihtiva etmez.

Zero Wall Özelliği

Zero Wall Teknolojisi ile koltuğunuzu öne çekmek zorunda kalmadan sandık veya yatak konumuna getirebilirsiniz

Yatak Olma Özelliği

Yatak fonksiyonu ile işlevsellik sunar.

Depolama Özelliği

Sandık fonksiyonu ile işlevsellik sunar.

Temizliği Kolaylaştıran Yüksek Ayak Tasarımı

Temizliğe kolaylık sağlayan yüksek ayaklar kullanılmıştır.

Kolay Temizlenebilir Kumaş

Kolay temizlenebilir özellikte kumaş kullanılmıştır.

Kolay Temizlenebilir Deri

Kolay temizlenebilir özellikte deri kullanılmıştır.

Phthalate Free

Bellona ürünlerimizde kullanılan deriler kanserojen etkiye sahip Phthalate türü toksit kimyasallar içermez

Yumuşak Kumaş Dokusu

Yumuşak tuşeli kumaş kullanımı