Bellona Oturma Odası Takımı Fiyatı


156 puan
Puan ver

Bellona Oturma Odası Takımı için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Üçlü Kanepe

Genişlik: (X)216.00cm

Derinlik: (Y)0.00cm

Yükseklik: (Z)84.00cm

İkili Yatak

Genişlik: (X)120.00cm

Derinlik: (Y)108.00cm

Yükseklik: (Z)0.00cm

Üçlü Kanepe Yatak

Genişlik: (X)182.00cm

Derinlik: (Y)108.00cm

Yükseklik: (Z)0.00cm

Berjer

Genişlik: (X)84.00cm

Derinlik: (Y)86.00cm

Yükseklik: (Z)92.00cm

İkili Kanepe

Genişlik: (X)155.00cm

Derinlik: (Y)89.00cm

Yükseklik: (Z)84.00cm


Bellona Oturma Odası Takımı

Özellikle bayanların ev ve eşya konusundaki hassasiyeti hemen herkes tarafından bilinir. Bu da evi dişi kuş yapar sözünün bir göstergesidir. Evin her köşesi hem kullanışlı hem de şık olmalı tüm ev sakinleri için rahatlatıcı özelliğe sahip eşyalar ile donatılmalıdır ki insanlar eve geldiklerinde yoğun iş stresini rahat rahat atabilsinler ve dinlenebilsinler.

Son zamanlarda her tarza hitap edebilen Bellona oturma odası takımı line lüx oldukça tercih edilmekte olup sınıfının en kaliteli ürünlerindendir.

Birbirinden farklı renklerde üretilen takım hemen her zevke hitap eder ve oldukça kullanışlıdır. Bir adet üçlü koltuk, bir adet ikili koltuk ve isteğe göre bir veya iki berjerden oluşturabileceğiniz takım evinize ışık saçacak. Ebatlarına ve kumaş kalitesine bakıldığında diğer model ve türlere göre daha rahat olup oturduğunuzda bütün günün yorgunluğunu üzerinizden atmanıza yardımcı olacaktır.

Ayrıca Bellona oturma odası takımı line lüx iç açıcı renk seçenekleri gözlerinizi yormayacak aksine dinginliğinize dinginlik katacaktır. Evinizin büyüklüğüne ve kullanım alanınıza göre bir veya iki berjer kullanım seçenekleri yaşam alanınızın kalitesini artıracağı gibi kullanım açısından kolaylık da sağlayacaktır.

Oturma Grubu Özellikleri

Özellikle evde geçireceğinizin zamanın çoğunu oturma odanızda aileniz ile birlikte harcarsınız. Bu sırada da dinlemeniz için yardımcı olacak eşyalar kullanmanız hem zamanınızı kaliteli kullanmanızı sağlar hem de fazladan zaman harcamanızı gerektirmez. Bellona Bellona oturma odası takımı line lüx hem sizin hem de diğer aile fertlerinizin tamamının beğeneceği şık ve rahat bir oturma grubudur.

Üçlü kanepe boyutu 2m 160 cm, yüksekliği ise 84cm’dir. Bu ölçülerde 3 veya 4 kişinin rahatlıkla oturacağı ve sırt bölümünün fazla oluşu da sırtınızın ve belinizin rahat etmesine neden olmaktadır.

Ayrıca ikili kanepe ölçülerinin yükseklik bölümü üçlü kanepe ile aynı olup genişliği ise 1m 55 cm olarak üretilmekte bu da iki veya üç kişinin rahatlıkla oturabilmesi anlamına gelmektedir. Bu grubun kullanışlılık açısından özellikle tercih edilmesinin bir diğer sebebi de ikili ve üçlü kanepelerin ayrıca yatak olabilmesidir.

Hem evinize gelecek olan misafirleri ağırlarken yer sorununuzu ortadan kaldırmaktadır hem de tek seferde birden fazla misafiri yatıracak yer derdine düşmenizi önler.

Odanızın şıklığını tamamlamanız açısından ikili ve üçlü kanepelerin yanına ek olarak bir veya iki berjer ayrıca kullanabilir oturma alanı olarak yerden tasarruf etmenizi sağlar. Bu da sıcak ev ortamınızın daha da sıcak olmasına vesile olacaktır. Renk seçenekleri olarak da su yeşili, vizon ve pudra seçeneklerini sunuyor.

Ayrıca berjerlerde kullanılan çiçek desenleri odanızın şıklığını tamamlayacak. Yine berjerlerin modelinden üretilen yastıklar da oturma grubu ile bir bütün sağlayarak gözlerinizi yormayarak bir bütünlük sağlayacaktır.

Size de Bellona oturma odası takımı line lüx ile kendiniz dizayn ettiğiniz oturma odanızda birbirinden kullanışlı koltuk ve kanepeler ile sevdikleriniz ve aile bireyleriniz ile keyif sürmek ve bu şıklığın tadını çıkarmak kalacak.


Yorumlar (1 Yorum)

    Zeynep celikkaya

    Bellona line kanepe aldim cok sert hic memnun degilim odaya bile girmek istemiyorum iade etmek istiyorum.duvara dogru egimli neolur beni kurtarin

Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Sağlığa Zarar Vermeyen Sünger

Bellona ürünlerimizde kullanılan süngerler insan sağlığına zarar verici kimyasal madde ihtiva etmez.

Zero Wall Özelliği

Zero Wall Teknolojisi ile koltuğunuzu öne çekmek zorunda kalmadan sandık veya yatak konumuna getirebilirsiniz

Yatak Olma Özelliği

Yatak fonksiyonu ile işlevsellik sunar.

Depolama Özelliği

Sandık fonksiyonu ile işlevsellik sunar.

Temizliği Kolaylaştıran Yüksek Ayak Tasarımı

Temizliğe kolaylık sağlayan yüksek ayaklar kullanılmıştır.

Kolay Temizlenebilir Kumaş

Kolay temizlenebilir özellikte kumaş kullanılmıştır.