Bellona Oturma Odası Linda Fiyatı


156 puan
Puan ver

Bellona Oturma Odası Linda için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Üçlü Kanepe

Genişlik: (X)221.00cm

Derinlik: (Y)87.00cm

Yükseklik: (Z)79.00cm

İkili Yatak

Genişlik: (X)120.00cm

Derinlik: (Y)110.00cm

Yükseklik: (Z)0.00cm

Üçlü Kanepe Yatak

Genişlik: (X)180.00cm

Derinlik: (Y)110.00cm

Yükseklik: (Z)0.00cm

Berjer

Genişlik: (X)83.00cm

Derinlik: (Y)88.00cm

Yükseklik: (Z)91.00cm

İkili Kanepe

Genişlik: (X)160.00cm

Derinlik: (Y)87.00cm

Yükseklik: (Z)79.00cm


Bellona Oturma Odası Linda

Lüks ve etkili mobilya takımları, evinizin mükemmel görünmesi ve rahat kullanımı için üretilmektedir. Sanat eseri işçilik ve estetik yapı, Linda lüx takım ürünlerinde görülen en önemli özelliktir. Bu ürünlerde kullanılan ahşap malzeme ve diğer malzemeler, özel olarak seçilmiştir. Günlük yaşantımızın en önemli parçası olan mobilya ürünleri, Bellona oturma odası Linda lüx takım ürünleri ile aradığınız mükemmelliği sunacaktır.

Linda Evinizin Havasını Değiştirecek

Evinizin havasını değiştirmek için, Bellona oturma odası Linda lüx takım ürünlerini tercih edin. Görülmeye değer tasarımı ve harika görünümü ile başarılı ve etkili çözümleri sizler için sunmaktadır. Bir adet üç, bir adet dört ve iki adet tek kişilik koltuk ve kanepelerde oluşan takım, özel sehpası ile tam bir takım haline gelmiştir. Üç ve dört kişilik kanepeler, özel vizon deseni ile üretilmiştir. Diğer iki adet tek kişilik koltuklar ise yasemin deseni ile bezenmiştir. Yemek odası takımı ise, cevizin esrarengiz görünümü ile üretilmiştir. Sehpa altına döşenen halı ise, mükemmel görünüm için ideal bir seçim olmuştur. Cevizin mükemmel görsel yapısı yanında sağlamlığı da oldukça etkilidir. Ahşabın şahı olan cevizin mükemmel görseli, Linda lüx takım ürününde kendini göstermiştir.

Sağlam iskelet ve yeri kavrayan ayak yapısı, Bellona oturma odası Linda lüx takım ürünlerinde en belirgin özellik olarak karşımıza çıkmaktadır. Zero Wall özelliği, sağlığa zarar veremeyen ve kanserojen katkı maddesi barındırmayan sünger yapısı ile güvenle kullanabilirsiniz. Ayrıca, döşemelerinde de her hangi bir sağlığa zararlı madde bulunmamaktadır. Yatak olma özelliği ile misafirleriniz için oldukça kullanışlı olan Bellona oturma odası Linda lüx takım ürünü, rahat bir uyku için özel üretilmiştir. Kanepelerin altındaki sandıklar sayesinde, özel eşya depolama ihtiyacınızda giderilmiş olacaktır. Kolay temizlenen ve ortopedik özelliğe sahip olan Linda lüx takım ürünleri, başarılı ve etkili çözüm ile üretilmiştir.

Bellona Oturma Odası Linda Lüx

Ayak yapısı özel ceviz ağacı ile üretilmiştir. Ayak yapısı, iskelet yapısı ve kolçak sistemi, oldukça uyumludur. Sağlamlık ve uyumu bir arada sunan ürün, özel ortopedik tasarımı ile bel, boyun ve diz ağrılarını önleyen bir özelliğe sahiptir. Oturan ve yatan herkesi dinlendiren ürün, dinlenmek isteyenler için vazgeçilmez bir alışkanlık haline gelecektir. Diğer bütün dekorlarla uyumlu üretilen takım, ev veya başka mekânların dekorları ile uyumlu olarak üretilmiştir. Bulundukları mekânların havasını anında değiştiren Bellona oturma odası Linda lüx takım ürünü, görkemi ile evinizi mükemmel hale getirecektir. İnternet olanaklarının gelişmesi ile birlikte, bütün Bellona ürünlerini, tek tek beğenebilirsiniz.

Kargo seçenekleri ile anında yola çıkan ürünler, kısa zamanda adresinize gelmektedir. İnternet sitesindeki resimlerle birebir özellikte olan Bellona ürünleri, eviniz için en ideal seçimler arasına girecektir. Kaliteli malzeme ve sanatsal işçilikle üretilen bu ürünler, görkem ve estetik bakımından aradığınız mükemmel çözümleri sizler için sunmaktadır. Evinizin için en iyi Bellona seçenekleri sizleri beklemektedir.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Sağlığa Zarar Vermeyen Sünger

Bellona ürünlerimizde kullanılan süngerler insan sağlığına zarar verici kimyasal madde ihtiva etmez.

Zero Wall Özelliği

Zero Wall Teknolojisi ile koltuğunuzu öne çekmek zorunda kalmadan sandık veya yatak konumuna getirebilirsiniz

Yatak Olma Özelliği

Yatak fonksiyonu ile işlevsellik sunar.

Depolama Özelliği

Sandık fonksiyonu ile işlevsellik sunar.

Temizliği Kolaylaştıran Yüksek Ayak Tasarımı

Temizliğe kolaylık sağlayan yüksek ayaklar kullanılmıştır.

Kolay Temizlenebilir Kumaş

Kolay temizlenebilir özellikte kumaş kullanılmıştır.

Yumuşak Kumaş Dokusu

Yumuşak tuşeli kumaş kullanımı