Bellona Oturma Odası Kolin Fiyatı


156 puan
Puan ver

Bellona Oturma Odası Kolin için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Tekli Koltuk

Genişlik: (X)86.00cm

Derinlik: (Y)88.00cm

Yükseklik: (Z)80.00cm

Üçlü Kanepe

Genişlik: (X)214.00cm

Derinlik: (Y)88.00cm

Yükseklik: (Z)82.00cm

İkili Yatak

Genişlik: (X)120.00cm

Derinlik: (Y)112.00cm

Yükseklik: (Z)0.00cm

Üçlü Kanepe Yatak

Genişlik: (X)182.00cm

Derinlik: (Y)112.00cm

Yükseklik: (Z)0.00cm

İkili Kanepe

Genişlik: (X)152.00cm

Derinlik: (Y)88.00cm

Yükseklik: (Z)82.00cm


Bellona Oturma Odası Kolin

Kolin S Majör Takım

Her kadının sevebileceği son derece güzel bir pembe renk ile bezenmiş olan bu son derece şık Bellona oturma odası Kolin çeşidi ile her evin özellikle de oturma odaları ya da salonları son derece hoş bir görünüme bürünecek. Buna ek olarak her ortama oldukça zengin bir hava katmasının yanı sıra aynı zamanda baharı da hissettiren havası ve görünümü ile iç açıcı bir görüntü sergilemektedir. Bu noktada üstelik pembe ve beyaz bir arada kullanılmış ve ortaya son derece harika bir koltuk takımı ortaya çıkmış durumda. Bu güzel koltuk takımı 4 ayrı parçada oluşmaktadır. Bunlar arasında üçlü olan ve son derece rahat bir oturma imkânı sunan geniş kanepe ile aynı zamanda bunun ikili olanı ve iki tane de tekli koltuk çeşidi ile hizmet vermektedir.

 Hoş bir renk uyumu

Bu noktada üstelik iki tarafa yerleştirilmiş olan kol kısımlarının tarzı konulan her odaya son derece ayrı bir karizmatik hava katacaktır bunun nedeni ise keskin hatlar ile tasarım yapılmış olan bu son derece kol kısımları üstelik tam olarak beyaz renk ile üretim yapılarak zengin tavrını pekiştirmektedir. Aynı zamanda kenar kısımda oturan kişiler geniş tutulmuş üst bölgesi sayesinde kolları son derece rahat bir şekilde koyma şansına erişecekler. Üstelik bu kol kısımlarının yan tarafına yukarıdan aşağı bir bütün olarak ve ince bir çizgi haline eklenmiş paralel iplikler de yine aynı güzelliği vermektedir. Ayak kısımları ise bu Bellona oturma odası Kolin için son derece özel bir tasarım ile yapılmış durumdadır.

Koyu kahverengi şekli ve dışarı hafif bir kavis yapılarak ön kısma doğru giden ahşap ayaklar bu son derece güzel korluk takımlarının tarzlarını daha da fazla bir şekilde şık bir hale getirmiş durumdadır. Aynı zamanda her birinin iç kısımları sandık olarak kullanılabilmekte ve bu sayede her türlü eşya oldukça kullanışlı bir şekilde bu sandıkların içlerine düzenli bir şekilde yerleştirilebilir.

Olukça kullanışlı bir model

Bu noktada üstelik gelen tüm misafirlerin son derece rahat bir şekilde yatacakları bir fırsat da veren bu Bellona oturma odası Kolin ile her misafir büyük bir rahatlık ve konfor içerisinde tıpkı bir yatakta yatıyormuş gibi hissedebilirler. Bu şık koltuk takımının dayanma ve oturma bölgeler komple olarak hoş bir pembe rengi ile tam bir şekilde kaplanmış ve kol kısımları ise parlak bir beyaz ile tasarım olarak üretilmiştir. Bu sayede bir bütün olarak son derece güzel bir uyum yakalamış olan bu şık koltuk takımı odaların baş tacı olacaktır. Ölçülerine gelinecek olursa eğer bu Bellona oturma odası Kolin için üçlünün genişliği 214 cm derinliği 88 cm ve yüksekliği ise 82 cm’dir. İkilinin ise genişliği 152 cm derinliği 88 cm ve yüksekliği de 82 cm’dir. Teklilerin ise genişliği 86 cm derinliği 88 cm ve yüksekliği ise 80 cm’dir.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Sağlığa Zarar Vermeyen Sünger

Bellona ürünlerimizde kullanılan süngerler insan sağlığına zarar verici kimyasal madde ihtiva etmez.

Zero Wall Özelliği

Zero Wall Teknolojisi ile koltuğunuzu öne çekmek zorunda kalmadan sandık veya yatak konumuna getirebilirsiniz

Yatak Olma Özelliği

Yatak fonksiyonu ile işlevsellik sunar.

Depolama Özelliği

Sandık fonksiyonu ile işlevsellik sunar.

Temizliği Kolaylaştıran Yüksek Ayak Tasarımı

Temizliğe kolaylık sağlayan yüksek ayaklar kullanılmıştır.

Kolay Temizlenebilir Kumaş

Kolay temizlenebilir özellikte kumaş kullanılmıştır.

Kolay Temizlenebilir Deri

Kolay temizlenebilir özellikte deri kullanılmıştır.

Phthalate Free

Bellona ürünlerimizde kullanılan deriler kanserojen etkiye sahip Phthalate türü toksit kimyasallar içermez

Yumuşak Kumaş Dokusu

Yumuşak tuşeli kumaş kullanımı