Bellona Oturma Odası İsabel Fiyatı


156 puan
Puan ver

Bellona Oturma Odası İsabel için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Tekli Koltuk

Genişlik: (X)85.00cm

Derinlik: (Y)92.00cm

Yükseklik: (Z)97.00cm

Üçlü Kanepe

Genişlik: (X)220.00cm

Derinlik: (Y)93.00cm

Yükseklik: (Z)87.00cm

İkili Yatak

Genişlik: (X)130.00cm

Derinlik: (Y)112.00cm

Yükseklik: (Z)0.00cm

Üçlü Kanepe Yatak

Genişlik: (X)180.00cm

Derinlik: (Y)115.00cm

Yükseklik: (Z)0.00cm

İkili Kanepe

Genişlik: (X)170.00cm

Derinlik: (Y)93.00cm

Yükseklik: (Z)87.00cm


Bellona Oturma Odası İsabel

Salonunuzda kahve tonları ile özel bir konsept sunan Bellona oturma odası İsabel lüks takım kusursuz tasarımı ve şık dizaynı ile size aradığınızdan çok daha fazlasını sunuyor. Kahverengi sarı tonları birleştiren İsabel lüks takımı koyu kahve ve açık kahve tonlarının uyumu ile göz alıcı bir Zarafet oluşturuyor. Ekstra tasarım detaylı olarak sehpa unsurunda olan koltuk takımı bütüncül bir dizayn ile salonunuza hem şık hem de işlevsel bir dekorasyon seçeneği oluşturuyor.

Yatak olma özelliği olan kanepeler ve konforlu kullanım sunan ve diğer modelleri ile rahat ve işlevsel bir konsept oluşturan Bellona oturma odası İsabel lüks takım koltuk başı tasarımları ve kırlent gibi detaylarla aradığınız Işıklı çok daha fazlasını size sunuyor. İşlevselliği ne sehpa parçası ile özel bir detayda kazandıran lüks takım hem görsel hem de işlevsel yönüyle özel bir tasarım oluşturuyor.

Kullanılan materyalleri ile de İsabel lüks takım hassas ögeler içeriyor. Sağlığa zarar vermeyen sünger tercihiyle sizin için sağlıklı bir tercih olan bu takım aynı zamanda zero wall özelliği ile de size cazip bir fırsatı sunuyor. Tasarımına işlevsellik katan Bellona İsabel lüks takım yatak olma özelliği olarak evinize misafir ağırlamak için özel fırsat oluşturuyor. Evinize işlevsellik kazandıran bu takım depolama özelliği barındırıyor. Oluşturduğu özel depolama alanı ile salonunuzda size kullanışlı alanlar oluşturan koltuk takımı evinizi daha yaşanabilir ve daha cazip bir mekâna dönüştürüyor.

Bellona Oturma Odası İsabel Şıklığın Adı

Tasarım unsurları ile kullanım kolaylığı sağlayan Bellona İsabel lüks takımı kolay temizlenebilir tarzda tasarımına sahip olmasıyla özellikle ev hanımları için özel bir tasarım sunuyor. Temizliği kolaylaştıran yüksek ayak aparatıyla süpürgenin kolayca ulaşacağı alt kısımlar temizliği kolay ve pratik hale getiriyor.

Bunun yanında kolay temizlenebilir kumaş malzemesi ile temizlik sizin için daha pratik bir işleme dönüşüyor. Tasarımında deri kısım da barındıran Bellona oturma odası İsabel takım kolay temizlenebilir tasarımı ile temizlik konusunda size çok özel bir tercih oluşturuyor. Aynı zamanda anti kanserojen içeriği olan bu koltuk takımları sağlığımız için çok hassas ögeler içeriyor. İç yapısı ile sizi zararlı kimyasallardan koruyan bu koltuğun yap ama aynı zamanda hassas yüzeyi ile de size rahat bir kullanım sağlıyor.

Bellona oturma odası İsabel lüks takım ölçüleri ile de kullanıcılara özel tasarım seçeneği oluşturuyor. Tekli koltuğu ölçülerine baktığımızda sizin için rahat bir kullanım tasarımı görüyoruz. 85 cm genişlik 92 cm derinlik ve 97 cm yükseklik ile her zaman oturmak isteyeceğiniz tekli koltuk fırsatı sunuluyor. Bu tercihin yanında üçlü kanepe de geniş aileler için özel bir seçenek oluşturarak geniş ve rahat bir seçenek sunuyor.

220 cm genişlikle geniş bir alan oluşturan koltuk 93 cm derinlik ve 87 cm derinlikle özel bir kullanım alanı oluşturarak çok amaçlı kullanım sağlıyor.


Yorumlar (1 Yorum)

    Dilek can köksal

    Izabel koltuk takımının model ve renginin dışında hiç memnun değilim.yerinde açılan model ve yatak olarak kullanışlı değil

Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Sağlığa Zarar Vermeyen Sünger

Bellona ürünlerimizde kullanılan süngerler insan sağlığına zarar verici kimyasal madde ihtiva etmez.

Zero Wall Özelliği

Zero Wall Teknolojisi ile koltuğunuzu öne çekmek zorunda kalmadan sandık veya yatak konumuna getirebilirsiniz

Yatak Olma Özelliği

Yatak fonksiyonu ile işlevsellik sunar.

Depolama Özelliği

Sandık fonksiyonu ile işlevsellik sunar.

Temizliği Kolaylaştıran Yüksek Ayak Tasarımı

Temizliğe kolaylık sağlayan yüksek ayaklar kullanılmıştır.

Kolay Temizlenebilir Kumaş

Kolay temizlenebilir özellikte kumaş kullanılmıştır.

Kolay Temizlenebilir Deri

Kolay temizlenebilir özellikte deri kullanılmıştır.

Phthalate Free

Bellona ürünlerimizde kullanılan deriler kanserojen etkiye sahip Phthalate türü toksit kimyasallar içermez

Yumuşak Kumaş Dokusu

Yumuşak tuşeli kumaş kullanımı