Bellona Oturma Grubu Nora Fiyatı


156 puan
Puan ver

Bellona Oturma Grubu Nora için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Üçlü Kanepe

Genişlik: (X)217.00cm

Derinlik: (Y)88.00cm

Yükseklik: (Z)84.00cm

İkili Yatak

Genişlik: (X)124.00cm

Derinlik: (Y)108.00cm

Yükseklik: (Z)0.00cm

Üçlü Kanepe Yatak

Genişlik: (X)185.00cm

Derinlik: (Y)108.00cm

Yükseklik: (Z)0.00cm

Berjer

Genişlik: (X)88.00cm

Derinlik: (Y)83.00cm

Yükseklik: (Z)94.00cm

İkili Kanepe

Genişlik: (X)154.00cm

Derinlik: (Y)88.00cm

Yükseklik: (Z)84.00cm


Bellona Oturma Grubu Nora

Her evin odasına son derece şık ve aynı şekilde zengin bir hava katarken kalitesi ile de oldukça uzun bir süre kullanım imkânı veren bu Bellona oturma grubu Nora majör takım her hali ile herkesin beğeneceği bir koltuk takımıdır. Renk olarak ise tam bir uyum içerisinde iki değişik ana renk ile bir bütün hainle getirilmiş olan bu son derece şık koltuk takımı kotu krem rengi ve bordo rengi ile evlerin tüm odalarına oldukça güzel bir hava katılmıştır.

Aynı zamanda büyük bir ferahlık da sunarak oda için daha fazla bir şekilde kullanım imkânı vermektedir. Üç ayrı çeşitten ve aynı zamanda 4 parçadan oluşan bu güzel koltuk grubu içerisinde iki tane kerem rengi bir tasarım yapılmış olan ikili ve üçlü oturma kanepesi bulunurken aynı zamanda iki tane bordo rengi ile kaplanmış olan tekli koltuk bulunmaktadır.

Bellona Şık oturma grubu Nora Majör

Öncelik olarak ele bu ikili ve üçlü krem rengi kanepeler alınacak olursa köşegen kısımlar hem hafif kavis ve hem de sert bir kıvrım ile üretim yapılmıştır ve bu genel görünümü itibari ile son derece şık bir görünüm sergilemektedir. Aynı zamanda bu Bellona oturma grubu Nora için bu ikili ve üçlü kanepe çeşidinin iç kısma da sandık olarak rahat bir kullanım fırsatı vermekte ve bu sayede ortada hiçbir fazlalık eşya kalmada son derce rahat bir şekilde birçok şey bu geniş sandık çeşidine konabilmektedir.

Üstelik bu koltuk grubunu ayrı bir özelliği ise iki ayrı parça birbirlerinin aynısı olduğu için örneğin bu ikili ve üçlü iki kanepeyi simetrik bir şekilde L halinde konma şansı bulunurken aynı zamanda diğer iki tane tekli koltuk da yine simetrik bir biçimde konabilmektedir. Bu noktada yüksek tutulmuş son derece şık ayak ve aynı zamanda sağlam ayak tasarımlarına da bir göz atmak gerek.

Nora Majör farkı

Koni şekilde ve dışa doğru bir kavis ile tasarım yapılmış olan ürün çeşitleri ile koltuklar için hem büyük bir sağlamlık vermekte hem de son derece şık bir görüntü vermektedir. Oturma kısımlarının geniş tutulması ile de rahat bir yaslanma olanağı verilen bu son derece güzel Bellona oturma grubu Nora majör için özellikle de bu dayanma noktası için yapılmış olan küçük düğmeler birbirlerinin renkleri ile yapılarak oldukça güzel bir şekil yaratılmış durumda.

Ölçülerine gelinecek olursa eğer üçlü kanepe için genişlik 217 cm ve derinlik ise 88, yükseklik de 84 cm’dir. İkilinin ise elbette farklı yanı genişliktir ve o da 154 cm olarak tasarım yapılmıştır. Tekli koltuklar ise genişlik 83 cm ve derinlik 83 cm ile birlikte yükseklik ise 94 cm olarak verilmiş durumdadır. Üstelik bu güzel Bellona oturma grubu çeşidi açılarak yatak haline de gelebilmektedir.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Sağlığa Zarar Vermeyen Sünger

Bellona ürünlerimizde kullanılan süngerler insan sağlığına zarar verici kimyasal madde ihtiva etmez.

Zero Wall Özelliği

Zero Wall Teknolojisi ile koltuğunuzu öne çekmek zorunda kalmadan sandık veya yatak konumuna getirebilirsiniz

Yatak Olma Özelliği

Yatak fonksiyonu ile işlevsellik sunar.

Depolama Özelliği

Sandık fonksiyonu ile işlevsellik sunar.

Temizliği Kolaylaştıran Yüksek Ayak Tasarımı

Temizliğe kolaylık sağlayan yüksek ayaklar kullanılmıştır.

Kolay Temizlenebilir Kumaş

Kolay temizlenebilir özellikte kumaş kullanılmıştır.