Vivent Köşe Takımı Bellona Fiyatı


156 puan
Puan ver

Vivent Köşe Takımı Bellona için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Köşe

Genişlik: (X)256.00cm

Derinlik: (Y)150.00cm

Yükseklik: (Z)88.00cm

Berjer

Genişlik: (X)69.00cm

Derinlik: (Y)85.00cm

Yükseklik: (Z)85.00cm

Köşe Yataklı

Genişlik: (X)210.00cm

Derinlik: (Y)139.00cm

Yükseklik: (Z)0.00cm


Vivent Köşe Takımı Bellona

Yeni nesil ev dekorasyonlarında stili yansıtan birbirinden güzel takımlar evleri süslemeye devam ediyor. Evlerin her köşesinde ayrı bir tarz yaratmak isteyen ev sahipleri için güzel fikirler sunan mobilya firmaları ev sahiplerinin yaşam alanlarında köklü ve şık değişiklikler yaratıyor. Vivent köşe takımı Bellona ile ev sahiplerinin fikirleri değişiyor. Vivent köşe takımı şık görünümü ve kullanışlı olması nedeni ile tercihlerde üst sıralara çıkmayı başarıyor.

VİVENT KÖŞE TAKIMI BELLONA

Bellona vivent köşe takımı kendine özgü tasarımı ve iki renkten oluşan mükemmel görüntüsü ile evlerin başköşesinde yerini alıyor. Vivent köşe takımı yatak olarak kullanılma özelliğine sahiptir. Özel açılan köşe kısmı misafirleriniz için ya da televizyon karşısında uyumak isteyenler için rahat ve konforlu bir yatak haline gelebiliyor.

Vivent köşe takımı Bellona yerden yüksek olması sebebi ile altının temizlenmesi çok kolaydır. Yüksek ayaklar kullanılarak kullananların daha rahat temizlik yapması öngörülmüştür. Kumaşı kir tutmayan özel temizlenebilen kumaştan üretilmiştir. Kolayca temizlenir ve silinebilir. Sizi ve misafirlerinizi rahat ettirecek kumaşı ile pamuksu bir his yaratır. Üretim kumaşı insan sağlığına zarar vermeden yapıldığından gönül rahatlığı ile oturulabilir. Evlerinizde kullanacağınız köşeye göre seçim yapabilirsiniz. Sağ taraf ya da sol taraf köşe seçimi ile istediğiniz köşeye uygun olarak vivent köşe takımını kullanabilirsiniz.

Zigana turkuaz renkli köşe koltuğu ve zigana sarı renkli tekli koltuğu ile evinizde egzotik bir hava yaratacak vivent koltuk takımının köşe kısmında ayrıca zigana sarı şeritler ve minder üzerinde zigana sarı renkli düğmeler bulunmaktadır. Bu daha farklı ve şık bir görüntü yaratmaktadır. Kol kırlentlerinde desenler ile beraber iki renkte kullanılarak daha hoş bir görünüm elde edilmiştir. Berjer kolları daha şık bir ahşap ile üretilerek görünümü mükemmel hale getirilmiştir.

Fonksiyonel olarak üretilmiş olan vivent köşe takımı hem tek hem de çift kişilik bir yatak haline gelebilir. Mekanizmasını isterseniz açarak tek kişi için bir yatağa isterseniz diğer parçayı da açarak kocaman bir yatak haline dönüştürebilirsiniz.

 VİVENT KÖŞE TAKIMI ÖLÇÜLERİ

Takımın boyu 2 metre 56 cantimetredir. Köşe kısmın eni 1,5 metredir. Köşe koltuk kısmının yüksekliği 88 cantimetredir. Berjer 85 santimetre yüksekliğe sahip olup 85 santimetre uzunluğa ve 69 santimetre en ölçüsüne sahiptir. Köşe yataklı hale getirildiğinde genişliği 2 metre 10 santimetre olmaktadır.

Vivent köşe takımı Bellona birçok kişinin evlerinde yeni bir ortam yaratmalarına imkân sunuyor. Zigana turkuaz takım ve zigana sarı renkli berjer ile kombinde üst seviyeyi zorlayan takım beğenileri kazanacak bir şıklığa sahip. Vivent köşe takımı herkesin evinde şık bir görünüm yaratacak. Vivent köşe takımı kullanışlı olması ve kolay temizlenmesi sayesinde insanların tercihlerini değiştirecek bir takım vivent koltuk takımı. Siz de yeni bir köşe takımı düşünüyorsanız vivent köşe takımını mutlaka görerek takım alın.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Yatak Olma Özelliği

Yatak fonksiyonu ile işlevsellik sunar.

Temizliği Kolaylaştıran Yüksek Ayak Tasarımı

Temizliğe kolaylık sağlayan yüksek ayaklar kullanılmıştır.

Kolay Temizlenebilir Kumaş

Kolay temizlenebilir özellikte kumaş kullanılmıştır.

Yumuşak Kumaş Dokusu

Yumuşak tuşeli kumaş kullanımı

Sağ - Sol Köşe Alternatifi

Sağ - Sol Köşe Alternatifi

Sağlığa Zarar Vermeyen Sünger

Bellona ürünlerimizde kullanılan süngerler insan sağlığına zarar verici kimyasal madde ihtiva etmez.