Bellona Vizyon Köşe Takımı Fiyatı


156 puan
Puan ver

Bellona Vizyon Köşe Takımı için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Köşe

Genişlik: (X)300.00cm

Derinlik: (Y)207.00cm

Yükseklik: (Z)88.00cm

Köşe Yataklı

Genişlik: (X)138.00cm

Derinlik: (Y)260.00cm

Yükseklik: (Z)0.00cm


Bellona Vizyon Köşe Takımı

Köşe takımı, bir evin en güzel köşesini oluşturmaktadır. Bir evin en mükemmel köşesi, göz alıcı güzellikteki bir köşe takımı ile döşenen köşesidir. En iyi malzeme ve mükemmel işçilikle, aradığınız şaheser köşe takımını, Bellona Vizyon köşe takımı, sizler için sunmaktadır. Renk seçenekleri, yatak ve sandık özellikleri ile oldukça kullanışlı olan bu ürünler, başarılı ürün kategorisinde değerlendirilmektedir.

Göz alıcı dekorasyon çalışmalarında, en önemli unsur, dekorasyonlarla uyumu ve görkemli tasarımdır. Görkemli ve estetik bir yapıya sahip olan Vizyon köşe takımı ürünleri, yatak olma özelliklidir. Bu özelliği ile misafirleriniz için büyük kolaylık sağlayan ürün, sandık özelliği ile fazla eşyalarınız için çözümdür.

Açık mavi renginin rüya tasarımı köşe takımı, ayak kısımı ve ayak kısmının üzerindeki şeridin beyaz olması nedeni ile spor bir görünüş sergilemektedir. Spor görünüşü ile ilk anda hayranlık uyandıran Bellona Vizyon köşe takımı, ortopedik oturma yeri ile oldukça rahattır. Sırt kısmı da aynı şekilde ortopedik üretilmiştir.

Kırlentlerin renkli olması ve tasarım harikası olması, köşe takımına ayrı bir hava katmıştır. Ortadaki sehpa ise, oldukça havalı durmaktadır. Renginin beyaz olması, koltuk takımındaki ayaklarında beyaz olması, mükemmel bir takım havası vermiştir. Sehpa altına serilen mini halı ise, gülkurusu renginin estetik tasarımı ile üretilmiştir. Kolçak kısmı ve oturma kısmı özel bir tasarımla üretilmiştir. Bu özel tasarım sayesinde, mükemmel bir görünüm oluşmuştur. Aradığınız mükemmel çözümleri sizler için sunan Vizyon köşe takımı ürünleri, hızlı ve etkili kargo seçenekleri ile evlerinize gelmektedir.

GÖZ ALICI DEKORASYONLAR İÇİN BELLONA VİZYON KÖŞE TAKIMI

Özel ortopedik yastık ürünleri yanında, sağlam iskelet yapısı, bu ürün için oldukça önemli bir seçenek haline gelmiştir. İşinin uzmanı ustalar tarafından üretilen bu köşe takımı, odanızın en güzel köşesi olmaya aday bir özellik taşımaktadır. Bütün dekorlarla uyumlu olan bu ürün, odanızı bir anda saray odasına dönüştürmektedir. Başarılı bir çalışma olan Bellona Vizyon köşe takımı ürünleri, en etkili çözümlerle üretilmiştir. Günümüz teknolojisinin en iyi ürünleri arasında olan Bellona Vizyon köşe takımı ürünleri, başarılı ve etkili bir özelliğe sahiptir.

İnternet dünyasının son derece gelişmesi ile birlikte, hayallerinizdeki bir mobilya ürününe bir dokunuşla sahip olabilirsiniz. Kargo seçenekleri ile evinize gelen ürünler, hayallerinizdeki ev dekorları için özel olarak tasarlanmaktadır.

Şaheser görünümü ile şaşırtıcı tasarımlarla üretilen mobilya ürünleri, Vizyon köşe takımı kategorisiyle, aradığınız özellikleri sunmaktadır. Sağlam malzeme özellikleri, etkileyici işçilikle birleşmiştir. Açık mavi köşe takımımız, yatak ve sandık özelliği ile kullanışlı mobilya ürünleri arasındadır. Yatak özelliği ile misafirleriniz için çözüm oluşturmaktadır. Ayrıca fazla eşyalarınız için sandık özelliği ile oldukça kullanışlıdır. Odanın köşe kısmını kapatan özelliği ile köşe takımı kategorisinde aradığınız özellikleri sizler için tasarlayan Bellona, hayallerinizi gerçekleştiren estetik ürünleri sizler için üretmektedir.


Yorumlar (2 Yorum)

  Sema

  Merhaba. Bu köşe takımı oldukça güzel ve her eve uygun bir renk. Ama fiyatları biraz pahalı geldi bana. Bellona indirim günleri gibi etkinlikler oluyor mu? Eğer var ise bana e-posta gönderebilir misiniz?
  Teşekkürler.

  • Yönetici

   Merhaba @Sema Hanım.
   Bellona markasına ait indrim günleri adı altında herhangi bir etkinlik görünmemektedir.
   Ancak Bellona Mobilya firmasına ait resmi internet sitesi üzerinden kampanyalı ürünleri takip edebilirsiniz.
   Bellona kampanyalı ürünleri “bellona.com.tr/bellona-mobilya-kampanyali-urunler
   adresinden takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Sağlığa Zarar Vermeyen Sünger

Bellona ürünlerimizde kullanılan süngerler insan sağlığına zarar verici kimyasal madde ihtiva etmez.

Yatak Olma Özelliği

Yatak fonksiyonu ile işlevsellik sunar.

Depolama Özelliği

Sandık fonksiyonu ile işlevsellik sunar.

Temizliği Kolaylaştıran Yüksek Ayak Tasarımı

Temizliğe kolaylık sağlayan yüksek ayaklar kullanılmıştır.

Kolay Temizlenebilir Kumaş

Kolay temizlenebilir özellikte kumaş kullanılmıştır.

Sağ - Sol Köşe Alternatifi

Sağ - Sol Köşe Alternatifi