Bellona Vienza Köşe Takımı Fiyatı


156 puan
Puan ver

Bellona Vienza Köşe Takımı için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Köşe

Genişlik: (X)252.00cm

Derinlik: (Y)171.00cm

Yükseklik: (Z)85.00cm

Köşe Yataklı

Genişlik: (X)208.00cm

Derinlik: (Y)123.00cm

Yükseklik: (Z)0.00cm


Bellona Vienza Köşe Takımı

Her ev için Vienza köşe takımı son derece güzel bir renk katmaktadır. Özellikle de bu tür iç açıcı bir mavi renk ile evin her odasına uyum sağlanabilir. Bu turkuaz mavisi renk ve son derece şık görünümü hem evlerin birçok değişik odası adına hem de birbirinden değişik iş yerleri için de yine özel bekleme salonları için son derece hoş bir görünüm yakalanabilir.

Özellikle de bilindiği üzere birçok evin oturtma odaları fazla büyük olmamaktadır. Bu tür bir nedenden dolayı da Vienza köşe takımı ile birçok evin orta büyüklükteki odalarının köşelerine oldukça hoş bir görünüm kazandırmaktadır. Aynı zamanda büyük odalar için de yine özellikle de televizyonun olduğu kısımda son derece büyük bir uyum ile herkesin rahat bir şekilde televizyon izlemesine ve bununla birlikte karşılıklı olarak keyifli bir şekilde sohbet etmelerine olanak tanımaktadır.

 Özel bir tasarım olan köşe koltuk

İki son derece geniş ve rahat bir oturma kısım ile birlikte dikdörtgen olarak tasarlanmış olan köşe kısmı ile büyük bir rahatlık ve kullanım imkânı sunmaktadır. Üstelik alt kısma inilecek olursa özel bir tasarım ile yapılmış olan son derece şık ahşap ayakları aynı zamanda görsel olarak da oldukça güzel bir görünüm hissettirmektedir.

Alt köşe noktalarına aşağı doğru incelen şık bir kıvrım ile yapılsın son derece güzel ayak tasarımı ile hem görsel olarak hoş bir görünüm kazandırmakta hem de sağlamlık açısından son derece büyük bir güven vermektedir. Bu yüzden de Bellona Vienza köşe takımı alan herkes çok uzun bir süre kullanma imkânını bulmaktadır. Dayanma noktasına özel olarak hazırlanmış ve sırt kısmını tam bir şekilde saran dikdörtgen yastık çeşitleri ile herkes adına ayrı bir rahatlık garantisi vermektedir.

Standart bir ev için oluşturulmuş muazzam ölçüler

Aynı zamanda oturma grubu ile tam bir uyum sağlayan bu yastıklar, ön kısım bölgesindeki iki düğmeli hoş çukur bölgeleri sayesinde büyük bir güzellik sağlamaktadır. Sportif bir görünümü olan ve yüksek ayakları sayesinde Vienza köşe takımı için görsel açıdan ayrı bir hoşluk katılmış durumda. Genişliği 252 cm olan bu son derece güzel köşe koltuk takımının yüksekliği ise 85 cm ve derinliği de 171 cm’dir.

Her türlü oda için son derece büyük bir uyum gösteren bu şık köşe koltuk takımı aynı zamanda tüm odaların hem sağ köşesi hem de sol köşesi için sipariş imkânı bulunmaktadır. Bu sayede dileyen herkes ister sağ taraf için isterse de sol kısım adına bu güzel Bellona Vienza köşe takımı için sipariş verebilir.

Aynı zamanda fonksiyonel bir şekilde sırt bölgesinden yatan alternatif ile ayrıcalıklı bir kullanım sunulmaktadır. Aynı zamanda iki özel ve küçük kare şeklindeki yastığı ve ilk bakıldığı an dışa doğru kavis yapan ayakları sayesinde son derece güzel bir görünüm sağlamaktadır.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Sağlığa Zarar Vermeyen Sünger

Bellona ürünlerimizde kullanılan süngerler insan sağlığına zarar verici kimyasal madde ihtiva etmez.

Yatak Olma Özelliği

Yatak fonksiyonu ile işlevsellik sunar.

Temizliği Kolaylaştıran Yüksek Ayak Tasarımı

Temizliğe kolaylık sağlayan yüksek ayaklar kullanılmıştır.

Kolay Temizlenebilir Kumaş

Kolay temizlenebilir özellikte kumaş kullanılmıştır.

Sağ - Sol Köşe Alternatifi

Sağ - Sol Köşe Alternatifi