Bellona Tina Köşe Takımı Fiyatı


156 puan
Puan ver

Bellona Tina Köşe Takımı için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Berjer

Genişlik: (X)84.00cm

Derinlik: (Y)86.00cm

Yükseklik: (Z)94.00cm

Uzanmalı Köşe

Genişlik: (X)223.00cm

Derinlik: (Y)142.00cm

Yükseklik: (Z)85.00cm

Uzanmalı Köşe Yataklı

Genişlik: (X)187.00cm

Derinlik: (Y)112.00cm

Yükseklik: (Z)0.00cm


Bellona Tina Köşe Takımı

Ufak mekanların kurtarıcısı olan köşe takımlarına Bellona Tina uzanmalı köşe takımı ile yeni bir soluk geliyor. Şıklığı, konforu ve kullanışlılığı bir araya toplayan Tina uzanmalı köşe takımı, eminiz ki sizin de çok hoşunuza gidecek.

Sizin de eviniz küçük ama kullanışlı bir model ile minimum alandan maksimum verim almak istiyorsanız mutlaka Bellona Tina uzanmalı köşe takımı değerlendirmesi yapmanız gerekiyor. Zira Tina uzanmalı köşe takımı görselliği ve konforu ile aklınızı çelecek ve evinizde ki yerini alabilmesi için sizi sabırsızlaştıracak.

 

 

 Tina uzanmalı köşe takımı özellikleri

Bir köşe takımının en büyük tercih edilme sebebinin yer sıkıntısı olduğu düşünüldüğünde, ilk yapılması gereken, evimizde ki alan ile ürünün boyut karşılaştırılması olmalıdır. Tina uzanmalı köşe takımının ölçüleri ise şu şekildedir; genişlik 223 cm, derinlik 142 cm, yükseklik ise 85 cm olmaktadır. Tİna uzanmalı köşe takımının açılır vaziyetteki ölçüleri ise; genişlik 187 cm, derinlik 112 cm dir.

Tina uzanmalı köşe takımının yanında bulunan berjerin ölçüleri ise; genişlik 84 cm, derinlik 86 cm ve yükseklik 94 cm dir. Sizin de ölçüleriniz uyuyor ise Tina uzanmalı köşe takımı ile evinizin şıklığına şıklık katabilirsiniz.


Tina uzanmalı köşe takımı su yeşili ana kumaş üzerine tasarlanmış olsa da değişik renk opsiyonları mevcut bulunmaktadır. Bu seçenekler ise şu şekildedir; Lilyum tozpembe – Lilyum duru yeşil, Fishbone su yeşili – fishbone vizon, fishbone vizon – real krem deri olmakla beraber, Tina köşe takımında düz renk ve çiçekli minder kullanılmaktadır.

Tina uzanmalı köşe takımında kullanılan berjerler ise çiçek desenli olup evinizde bahar havası estirmektedir. Çiçekli berjerlere ise Tina köşe takımının renginde minderler eşlik etmekte ve şık bir kombinasyon oluşturmaktadırlar.


Dar evlerin en büyük sorunlarından biri de fazla ve sığmayan eşyalardır. Tina uzanmalı köşe takımının her iki tarafında da depolama alanları bulunur böylece ortalık yerde ki tüm dağınıklıkları içerisine toplamakta ve evinizi ferahlatmaktadır.


Dar ve küçük evlerde ki yatacak yer sorununa da çözüm üreten Tina uzanmalı köşe takımı açılarak yatak olabilmektedir. Böylece evinizde sizin ve misafirleriniz için ekstra bir yatak daha meydana getirir.


Evinizin ve alanınızın durumuna göre, koltuğunuzun yönünü ayarlayabilirsiniz.


Tina uzanmalı köşe takımında kullanılan kumaş leke ve kir tutmaz özelliktedir. Ayrıca oluşan herhangi bir lekeyi kolayca silerek çıkartabilirsiniz.


Tüm bellona ürünlerinde olduğu gibi, Tina uzanmalı köşe takımında kullanılan kumaş ve süngerler de hiç bir şekilde sağlığa zararlı bir madde içermemektedir.


Bellona Tina uzanmalı köşe takımının deri olan kısımları ise anti kanserojen özelliği taşımaktadır.


Temizlik açısından da size yardım sağlaması için, bellona, Tina uzanmalı köşe takımında yüksek ayaklar kullanmıştır. Böylece koltuğunuzu çekmeden rahatça altını temizleyebilirsiniz.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Sağlığa Zarar Vermeyen Sünger

Bellona ürünlerimizde kullanılan süngerler insan sağlığına zarar verici kimyasal madde ihtiva etmez.

Yatak Olma Özelliği

Yatak fonksiyonu ile işlevsellik sunar.

Depolama Özelliği

Sandık fonksiyonu ile işlevsellik sunar.

Temizliği Kolaylaştıran Yüksek Ayak Tasarımı

Temizliğe kolaylık sağlayan yüksek ayaklar kullanılmıştır.

Kolay Temizlenebilir Kumaş

Kolay temizlenebilir özellikte kumaş kullanılmıştır.

Kolay Temizlenebilir Deri

Kolay temizlenebilir özellikte deri kullanılmıştır.

Phthalate Free

Bellona ürünlerimizde kullanılan deriler kanserojen etkiye sahip Phthalate türü toksit kimyasallar içermez

Yumuşak Kumaş Dokusu

Yumuşak tuşeli kumaş kullanımı

Sağ ve Sol Kullanabilme

Odanızın şekline göre sağ-sol parçalar yer değiştirebilir.