Bellona Style Köşe Takımı Fiyatı


156 puan
Puan ver

Bellona Style Köşe Takımı için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Köşe

Genişlik: (X)281.00cm

Derinlik: (Y)256.00cm

Yükseklik: (Z)82.00cm

Berjer

Genişlik: (X)84.00cm

Derinlik: (Y)94.00cm

Yükseklik: (Z)96.00cm

Köşe Yataklı

Genişlik: (X)163.00cm

Derinlik: (Y)116.00cm

Yükseklik: (Z)0.00cm

Köşe Puf

Genişlik: (X)46.00cm

Derinlik: (Y)44.00cm

Yükseklik: (Z)44.00cm

Çift Kollu Köşe

Genişlik: (X)281.00cm

Derinlik: (Y)281.00cm

Yükseklik: (Z)82.00cm


Bellona Style Köşe Takımı

Bellona Style Köşe Takımı için şunları söyleyebiliriz; Kullandığımız eşyalarımız zamanla değişime uğrasa da birçok kere zamanın da ötesine geçerek yeniden hayat bulduğu olur. Bu nedenle yıllar önce sıklıkla hayatımızda yer bulan eşyalar yeniden moda haline gelebilmektedir.

Eskiye duyulan bir özlemin sonucu olarak yeniden hayatımıza giren bu eşyalar modern çizgileriyle bize daha da cazip gelmektedir. 70’li yılların bugünlerde yeniden canlanması ile birlikte “Retro” tarzı eşyalar vitrindeki yerlerini almaya başladı. 50’li yaşlardaki insanların tanış oldukları bu tarz eşyalar yeni neslin de beğenisine sunuldu. Modern çizgilerle süslenen retro tarzı eşyalar yeni neslin de ilgisini çekerek moda haline gelmiştir.

 Gelenekle Geleceğin Buluştuğu Nokta, Bellona Style Köşe Takımı

Her geçen gün kendini yenileyerek, teknoloji ve geleneği birlikte sunmaya devam eden, yerli mobilya üreticisi Bellona Mobilya, size ve sevdiklerinizin hayatında farklılıklar ve yenilikler sunmaya devam ediyor. Mobilya konusunda son günlerde ismini sıkça duyuran Bellona, koltuk takımları ve oturma odası çözümleri noktasında da gayet başarılı gözüküyor.

Teknolojinin ve bilimsel çalışmaların artık her alana girdiği günümüzde, mobilya sektörü de bundan fazlaca nasibini almış gözüküyor. Salt bir oturma düzeneği üretmeyen Bellona, ürettiği ürünlerde ARGE çalışmalarıyla, daha konforlu, daha sağlıklı, daha kolay, daha fonksiyonel ve daha estetik ürünler sunarak kullanıcılarına bir üründe daha fazla özelliği vermeye çalışıyor.

Her mekâna ve her işe uygun çözümler sunan Bellona, mekân tasarrufu sağlamak adına ürettiği Style Köşe Takımı ile koltukların arasında kalan kısımları daha fazla kullanabilme olanağı sunuyor. Böylece mekânında fazla yer olmayan ya da daha fazla alanı kullanıma sokmak isteyen kullanıcıların tercih sebebi oluyor.

Her alanda olduğu gibi mobilya konusunda da estetiğe önem veren kullanıcılar, retro tarzı ile üretilerek modern ve geleneği bir arada bulunduruyor. Estetik görüntüsü ile kullanıcılarının içine sinen Bellona Style Köşe Takımı, kullanıcılarının geçmişe yolculuk etmesini sağlıyor.

Geçmişin izlerini üzerinde taşıyan Bellona Style Köşe Takımı, teknolojik bazı yeni özellikleri ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Kullanıcılarına daha fazla özellik vaat edebilmesi nedeniyle tercih edilen Style Köşe Takımı özellikleri ise şu şekilde sıralanabilir.

Bellona Style Köşe Takımı Özellikleri

Koltuk denilince akla ilk gelen özellik olan konfor ve rahatlık Bellona Style Köşe Takımı ile sizlere daha konforlu bir oturma sunuyor. Sizin için özel üretilen sünger yapısı ile hem rahat ederken hem de özel sünger yapısı ile bedeninizin sağlığına önem veriyor. Ayrıca yumuşak dokunuşlu kumaş yapısı ile de cildinizin rahatsız olmasının önüne geçilirken size her anlamda rahatlık sağlanmış oluyor.


Misafirsiz yapamayanlar, ya da yatılı misafir konusunda çözümler arayan misafirperver kullanıcıları da unutmayan Style Köşe Takımı, yatak olabilme özelliği sayesinde oturma odasını yeni bir yatak odasına çeviriyor.


Saklama konusunda yeterli alana sahip olamayan kullanıcıları da düşünen Bellona Style Köşe Takımı, sandık bölmesi sayesinde size saklama çözümleri sunarak, eşyalarınızın ayak bağı olmasının önüne geçiyor. Tabi bunu yaparken büyük bir güç harcayıp koltuğunuzu çekmenize gerek bırakmayan “Zero Wall” ile koltukları yerinden oynatmadan açabilme imkânı sunuyor.


Titiz kullanıcıları da ihmal etmeyen Bellona Style Köşe Takımı, kolay temizlenen kumaş yapısı ile lekeleri kolaylıkla çıkarabiliyorsunuz. Yine büyük bir sorun olan temizlik esnasında koltuğun ileri geri yapılması da yüksek ayaklı yapısı sayesinde yerinden oynatmadan elektrikli süpürge ile kolaylıkla alınıyor. Böylece titiz bayanların tercih sebebi olan Bellona Style Köşe Takımı, size daha temiz bir ev vaat ediyor.


En önemli konu olan sağlık, sünger yapısının haricinde kullanılan malzemelerde de kendini gösteriyor. İnsan sağlığına zarar veren maddelerden arındırılmış malzemeler kullanılarak kullanıcıların sağlıklı günlerde kullanması sağlanmış oluyor.


Yorumlar (2 Yorum)

  Muhammet

  İyi çalışmalar ben Bellona style köşe takımının köşe puf unu almayı düşünüyorum bana bu pufların fotoğraf ve fiyat bilgisi verirmisiniz
  Teşekkürler

 • Yönetici

  Bellona Style Puf Fiyatı
  Yukarıdaki bağlantıya tıklayarak Bellona Style Puf resimleri ve fiyatına ulaşabilirsiniz.

Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Sağlığa Zarar Vermeyen Sünger

Bellona ürünlerimizde kullanılan süngerler insan sağlığına zarar verici kimyasal madde ihtiva etmez.

Zero Wall Özelliği

Zero Wall Teknolojisi ile koltuğunuzu öne çekmek zorunda kalmadan sandık veya yatak konumuna getirebilirsiniz

Yatak Olma Özelliği

Yatak fonksiyonu ile işlevsellik sunar.

Depolama Özelliği

Sandık fonksiyonu ile işlevsellik sunar.

Temizliği Kolaylaştıran Yüksek Ayak Tasarımı

Temizliğe kolaylık sağlayan yüksek ayaklar kullanılmıştır.

Kolay Temizlenebilir Kumaş

Kolay temizlenebilir özellikte kumaş kullanılmıştır.

Kolay Temizlenebilir Deri

Kolay temizlenebilir özellikte deri kullanılmıştır.

Phthalate Free

Bellona ürünlerimizde kullanılan deriler kanserojen etkiye sahip Phthalate türü toksit kimyasallar içermez

Yumuşak Kumaş Dokusu

Yumuşak tuşeli kumaş kullanımı

Sağ - Sol Köşe Alternatifi

Sağ - Sol Köşe Alternatifi