Bellona Uzanmalı Köşe Takımı Fiyatı


156 puan
Puan ver

Bellona Uzanmalı Köşe Takımı için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Uzanmalı Köşe

Genişlik: (X)220.00cm

Derinlik: (Y)144.00cm

Yükseklik: (Z)84.00cm

Uzanmalı Köşe Yataklı

Genişlik: (X)187.00cm

Derinlik: (Y)108.00cm

Yükseklik: (Z)0.00cm

Puf

Genişlik: (X)122.00cm

Derinlik: (Y)58.00cm

Yükseklik: (Z)45.00cm


Bellona Uzanmalı Köşe Takımı

Bellona line uzanmalı köşe takımı özellikle küçük alanlarını ekstra verimli kullanmak isteyenler tarafından tercih edilen bir model olmaktadır.

Çünkü line uzanmalı köşe takımı hem depolama açısından hem de dar alanlara olan uyumu ile dikkatleri üzerine çeken bir oturma grubu olma özelliği taşımaktadır.

Sezon trendi olan pembe tonları ile ve çiçek desenleri ile aksesuarları renklenen line uzanmalı köşe takımı eminiz sizin de ilginizi çekecektir.

Line uzanmalı köşe takımı özellikleri

Öncelik ile Bellona line uzanmalı köşe takımı hakkında teknik bilgi ve ölçülerden bahsetmekte yarar var. Böylece eviniz de ki alanın line uzanmalı köşe takımına uygun olup olmadığına kolaylık ile karar verebilirsiniz.

Line uzanmalı köşe takımının genişliği 220 cm olmaktadır. Derinliği 144 cm olan köşe takımının yüksekliği ise 84 cm olmaktadır. Uzanmalı köşe takımının yataklı tarafının ölçülerine bakıldığında ise, genişlik 187 cm, derinlik 108 cm yükseklik ise 84 cm olarak karşımıza çıkıyor.

Ayrıca Bellona line uzanmalı köşe takımının yanında bir de puf bulunmakta. Bu puf ta yer tasarrufu açısından kullanım çeşitliliği sunmaktadır. Bu pufun ölçülerinden bahsedilecek olur isek; pufun genişliği 122 cm, derinliği 58 cm, yüksekliği ise 45 cm olmaktadır.

Line köşe takımının her iki tarafı da sandıklı olmaktadır. Ayrıca puf ta içerisinde sandık bulundurmaktadır. Böylece ürün çok amaçlı olarak göze çarpmakta ve her parçası ayrı ayrı fonksiyonlar sunmaktadır.

Puf ile köşe takımı ile değişik kombinasyonlar deneyebilir ve oturma alanını genişletebilirsiniz. Ürün safir pembesi olarak üretilmiş olmakta ve sezonun trend renklerini yansıtmaktadır. Bu renge uyum sağlayacak çiçek desenli yastıklar ise köşe takımınız ile oldukça uyumlu bir görüntü sergiliyor.

Bellona line uzanmalı köşe takımının üretildiği kumaş son derece kaliteli olmakta ve leke tutmayan, kolay temizlenen yumuşak bir döşeme kumaşından imal edilmiş olmaktadır. Aynı zamanda line uzanmalı köşe takımının üretildiği sünger de sağlığa zararı olmayan materyallerden imal edilmiştir. Yani ürün hiç bir şekilde sağlık açısından bir problem teşkil etmemektedir.

Ev hanımlarının bir diğer önem verdiği konu ise temizlik konusudur. Ürünün üretildiği kumaş son derece kolay temizlenen bir kumaş olmaktadır.

Ayrıca köşe takımı son derece ağır ve tek parça olduğundan dolayı altını temizlemek sorun teşkil edecektir. Bu yüzden, bu durumu düşünen bellona, köşe takımının ayaklarını yüksek olarak imal etmiştir. Böylece koltuk takımınızı çekmenize gerek kalmadan altını rahatlıkla temizleyebilirsiniz.

Bellona line uzanmalı köşe takımının sunduğu bir diğer özellik ise, sağ ve sol tarafının uzunluklarını kendiniz belirleyebiliyor olmanız. Odanızın el verdiği koşulda koltuğunuzun uzun ve kısa taraflarının yerlerini belirleyebiliyorsunuz. Böylece takımınız tamamen size uyumlu bir hale geliyor:

Ayrıca köşe takımları son günlerde oldukça trend olmuş durumda. Çünkü görünüş olarak son derece modern bir çizgileri olmakta ve minimum yer ile maksimum verim sunmaktadırlar.


Yorumlar (2 Yorum)

    Aysun

    Pufu tek olarak alabiliyor muyuz?Fiyatı ne kadar?

    • admin

      Kontrollerimize göre tekli ürün satışı yapılmamaktadır. Size en yakın Bellona mağazasına danışarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Sağlığa Zarar Vermeyen Sünger

Bellona ürünlerimizde kullanılan süngerler insan sağlığına zarar verici kimyasal madde ihtiva etmez.

Yatak Olma Özelliği

Yatak fonksiyonu ile işlevsellik sunar.

Depolama Özelliği

Sandık fonksiyonu ile işlevsellik sunar.

Temizliği Kolaylaştıran Yüksek Ayak Tasarımı

Temizliğe kolaylık sağlayan yüksek ayaklar kullanılmıştır.

Kolay Temizlenebilir Kumaş

Kolay temizlenebilir özellikte kumaş kullanılmıştır.

Yumuşak Kumaş Dokusu

Yumuşak tuşeli kumaş kullanımı

Sağ ve Sol Kullanabilme

Odanızın şekline göre sağ-sol parçalar yer değiştirebilir.