Bellona Lantes Köşe Takımı Fiyatı


156 puan
Puan ver

Bellona Lantes Köşe Takımı için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Köşe

Genişlik: (X)298.00cm

Derinlik: (Y)237.00cm

Yükseklik: (Z)78.00cm

Köşe Yataklı

Genişlik: (X)178.00cm

Derinlik: (Y)128.00cm

Yükseklik: (Z)0.00cm


Bellona Lantes Köşe Takımı

Köşe takımları, ufak alanları kurtarıcısı olarak karşımıza çıkmaktadır. Farklı boy ve ebatta ki köşe takımları minimum alandan maksimum verim almanıza etki edecektir.

Ayrıca köşe takımlarını farklı şekillerde kombinlemeniz de mümkün. Bellona Lantes köşe takımı farklı renk tasarımları ve ufak duruşu ile tam evinize göre olacak.

Ayrıca Lantes köşe takımı içerisinde barındırdığı deri detaylar ile modern bir hava yakalamanıza yardımcı olacak.

Bellona Lantes köşe takımı şıklığını takımının içerisinde bulunan bir ile tamamlıyor.

 

Lantes köşe takımı özellikleri

Son derece şık bir tercih olan Lantes köşe takımı, evinizin şıklığına şıklık katacak. Evinizde ki alan ile kolin köşe takımının ölçüleri arasında oran var mı? Diye merak ediyorsanız, dilerseniz Bellona Lantes köşe takımının ölçülerinden bahsedelim.

Lantes köşe takımı: genişlik 298 cm: derinlik 237 cm, yükseklik 78 cm

Lantes köşe takımı yatak olmuş hali: genişlik: 178 cm, derinlik 128 cm

Lantes köşe takımının kol kısımlarında ahşap ve deri detaylar mevcut olmaktadır. Bu da köşe takımının son derece modern bir havaya sokmakta.


Ayrıca Lantes köşe takımını tercih etmek isterseniz size 3 farklı renk seçeneği sunulmaktadır. Bu renk seçenekleri ise sırası ile şu şekilde olmaktadır; Plato eflatun – real krem deri, plato açık kahve – real krem deri, fisbone açık mavi – real krem deri.


Bellona tüm mobilyalarında olduğu gibi, Lantes köşe takımında da tamamen sağlığa zararsız materyaller kullanmıştır. Bellona Lantes köşe takımında bulunan kumaşlar ve süngerler hiç bir şekilde sağlık açısından zarar teşkil etmez.


Ayrıca Lantes köşe takımında kullanılan kaplama kumaşı leke tutmaz özellikte olmaktadır. Ve herhangi bir leke oluşumunu sabunlu bir bez yardımı ile kolayca temizleyebilirsiniz.


Lantes köşe takımının deri kısımları da kolay temizlenebilir özellikte ve aynı zamanda anti kanserojen olmaktadır.


Bellona Lantes köşe takımınızın yönünü evinize göre ayarlayabilirsiniz. Sağ veya sol olarak opsiyonlarını evinize göre şekillendirebilirsiniz.


Bellona Lantes köşe takımı yatak olabilme özelliği taşımaktadır. Böylece evinizde size ve ya misafirlerinize ekstra bir alan yaratılmaktadır.


Ayrıca Lantes köşe takımının her iki tarafında da depolama alanları mevcut olmaktadır. Böylece etraftaki dağınıklığı ve fazla eşyaları kolayca ortadan kaldırabilirsiniz.


Bellona Lantes köşe takımında kullanılan kumaş yapısı son derece yumuşak bir kumaş olmaktadır. Böylece oldukça şık bir duruş sergilemektedir.


Ayrıca Lantes köşe takımında ve Lantes köşe takımının puf unda kolay temizlenebilmesi açısından yüksek ayaklı üretilmiştir. Böylece mobilyalarınızı yerinden çekmeden altını temizleyebilirsiniz.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Sağlığa Zarar Vermeyen Sünger

Bellona ürünlerimizde kullanılan süngerler insan sağlığına zarar verici kimyasal madde ihtiva etmez.

Yatak Olma Özelliği

Yatak fonksiyonu ile işlevsellik sunar.

Kolay Temizlenebilir Kumaş

Kolay temizlenebilir özellikte kumaş kullanılmıştır.

Yumuşak Kumaş Dokusu

Yumuşak tuşeli kumaş kullanımı