Bellona Espina Köşe Takımı Fiyatı


156 puan
Puan ver

Bellona Espina Köşe Takımı için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Köşe

Genişlik: (X)228.00cm

Derinlik: (Y)284.00cm

Yükseklik: (Z)88.00cm

Köşe Yataklı

Genişlik: (X)153.00cm

Derinlik: (Y)190.00cm

Yükseklik: (Z)0.00cm

Berjer

Genişlik: (X)75.00cm

Derinlik: (Y)85.00cm

Yükseklik: (Z)96.00cm


Bellona Espina Köşe Takımı

Bilindiği üzere köşe takımları daha çok, ufak alanlardan daha verimli bir şekilde yararlanmak amacı ile kullanılır. Normal oturma grubu ile kıyaslandığında toplamda en fazla yarısı kadar yer kaplayarak, köşe takımları bize hemen hemen aynı oturma alanını sunabiliyor. Ayrıca köşe takımları genel olarak evlere daha modern ve şık bir duruş kazandırıyor.

Köşe takımı sahibi olabilmek için illa kullanacağınız alanın küçük olmasına da tabi ki gerek yok. Çünkü köşe takımları 3 + 3 e kadar büyüyebiliyor ya da 2 + 1 e kadar küçülebiliyor. Ayrıca köşe takımlarına puf ya da berjerler eşlik ederek boş kalan yerler değerlendirilebilir.

Bellona tüm bu kriterleri düşünerek espina köşe takımı üzerinde çalıştı. Bellona espina köşe takımı ile bildiğiniz tüm köşe takımlarını unutun. Zira hem duruşu hem de fonksiyonları ile Bellona espina köşe takımı oldukça farklı bir tasarıma sahip. Bellona espina köşe takımı üzerinde çalışırken ilk önem verilen nokta konfor ve ergonomi olmuştur.

Yani dilediğiniz gibi son derece rahat bir şekilde espina köşe takımınıza uzanarak televizyon izleyebilir, kitap okuyabilir ya da dinlenebilirsiniz. Tercih size kalmış. Dilerseniz espina köşe takımının diğer özelliklerinden bahsetmeden evvel, ürünün ölçülerinden bahsedelim. Böylece köşe takımı için ayırdığınız alan ile espina köşe takımının ölçülerini karşılaştırabilir ve ona göre karar verebilirsiniz.

Bellona espina köşe takımı ölçüleri ;

Köşe takımı: Genişlik 228 cm, derinlik 284 cm, yükseklik 88 cm olmaktadır.

Espina köşe takımı, berjer: Genişlik 75 cm, derinlik 85 cm, yükseklik ise 96 cm olmaktadır.

Bellona espina köşe takımı özellikleri ;

Bellona espina köşe takımı içerisinde bir adet köşe ve bir adet berjer bulunur. İki parçadan oluşan espina köşe takımı içerisinde bulunan köşe ise 2 + 1 olmakta fakat son derece geniş ve konforlu bir ürün olmaktadır.


Ürünün uzun kısmını ister sağ, ister solda olarak kullanabilirsiniz.


Bellona espina köşe krem renk ile tasarlanmış olup, üzerinde bulunan kırlentler yine ana renk olarak krem renklidir. Fakat üzerinde kahverengi geometrik desen bulunur. Böylece kırlentler aracılığı ile bir hareket yakalanmıştır.


Bellona espina köşe takımının en önemli özelliği oldukça konforlu ve rahat olmasıdır. Tam bir dinlenme köşe olarak nitelendire bileceğimiz espina köşe takımının baş kısımları hareketli olmaktadır.


Köşe takımın da üç adet, tekli berjerde ise bir adet hareketli mekanizma bulunmaktadır. Bu mekanizma sayesinde koltuğun başlığını dilediğinizce hareket ettirebilir ve kendinize göre ayarlayabilirsiniz.


Bellona espina köşe takımı tasarımı ve duruşu ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Hem spor hem de modern duruşu sayesinde beğeninizi kazanacak.


Ayrıca bellona espina köşe takımında yüksek ayaklar kullanılmıştır. Böylece temizlik yaparken de zorluk çekmeyeceksiniz. Ve kolaylıkla, koltuklarınızı hareket ettirmeden altını ve arkasını temizleye bileceksiniz.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Sağlığa Zarar Vermeyen Sünger

Bellona ürünlerimizde kullanılan süngerler insan sağlığına zarar verici kimyasal madde ihtiva etmez.

Yatak Olma Özelliği

Yatak fonksiyonu ile işlevsellik sunar.

Depolama Özelliği

Sandık fonksiyonu ile işlevsellik sunar.

Kolay Temizlenebilir Kumaş

Kolay temizlenebilir özellikte kumaş kullanılmıştır.

Yumuşak Kumaş Dokusu

Yumuşak tuşeli kumaş kullanımı