Bellona Alesta Köşe Takımı Fiyatı


156 puan
Puan ver

Bellona Alesta Köşe Takımı için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Köşe

Genişlik: (X)317.00cm

Derinlik: (Y)246.00cm

Yükseklik: (Z)83.00cm

Köşe Yataklı

Genişlik: (X)180.00cm

Derinlik: (Y)117.00cm

Yükseklik: (Z)0.00cm


Bellona Alesta Köşe Takımı

İlk bakışta son derece şık ve birbirinden güzel çiçek desenlerinin göze çarptığı bu hoş bellona alesta köşe takımı ile herkes evin adeta bir yaz havasını getirebilir. İnsanın son derece içini açan hoş çiçek desenleri ve aynı zamanda beyaz ve pudra rengini bir araya getirilerek tasarım yapıldığı bu şık koltuk takımı görsel açıdan herkesten büyük bir beğeni toplayacağına hiç şüphe yok. Özellikle de birçok farklı köşe takımlarının arasında diğer birçoğuna göre çok daha fazla bir şekilde geniş bir oturma imkânı sunan bu güzel koltuk takımı aynı zamanda son derece rahat bir oturma fırsatını da vermektedir. Bunun nedeni ise oturma ve dayanma noktasında oldukça geniş bir açı ile tutulmuş olan minder kısımlarıdır. Bu noktada minderlerin iç kısımlarına özel bir malzeme ile yapılmış olan ürün eklemesi sayesinde ayrı bir konfor sunulan bu sistemi ile de son derece uzun bir süre bu şıklık koltuk takımdan oturma imkânı verilmektedir.

Şık ve Zarif Bellona Alesta köşe takımı

Aynı zamanda bu tür bir konfor dikdörtgen olarak tasarım yapılmış ve üst kısımları komple bu şık çiçek desenleri ile kaplanmış şekilleri olan yastıklar da yine bu konforu pekiştirmektedir. Köşe koltuğun dayanma kısmını tam bir şekilde kaplayan bu son derece şık tastık çeşitleri görsel açıdan da ayrıca harika bir görün sergilemektedir. Küçük kare şeklindeki pudra renkli yastıklar da yine bu Bellona alesta köşe takımı için ayrı bir görsel güzellik sunarken bir diğer yandan verdiği rahatlığı da pekiştirmektedir. Bu noktada üç ayrı parçadan oluşan bu son derece şık köşe koltuk takımı her türlü kullanıma açıktır. Yani hem sol taraf için hem de sağ kısım adına köşe otluk takımı olarak kullanılabilen bu güzle takım için aynı zamanda tekli koltuk parçası ile de şıklığı ve kullanım avantajları tamamlanmaktadır.

Bellona Alesta köşe takımı seçenekleri

Üstelik bu alesta köşe takımı bir yandan sandık olarak son derece geniş bir kullanım fırsatı verirken, aynı zamanda da her iki kısım da yatak haline gelerek ayrı bir kullanım avantajı vermektedir. Bu sayede eve gelen her hangi bir ya da birden fazla misafir adına son derece rahat bir şekilde onları yatırma fırsatı bulunabilmektedir. Elbette tüm bunların yanı sıra kısımda bulunan ve koyu kahverengi şık bir şekilde tasarım ayaklarından da bahsetmek gerekir. Köşe koltuk için kısa tutulmuş ve son derece karizmatik bir görünüm ile tasarımı yapılmış olan bu ayakların sağlamlığı ile büyük bir gönül rahatlığı içerisinde oturulabilir ya da yatılabilir. Tekli koltuk için ise ayaklar uzun tutulmuştur ve hoş bir görünüme sahiptir. Bu Bellona alesta köşe takımı için ölçüleri ise genişliği 317 cm yüksekliği 246 cm yüksekliği ise 83 cm’dir. Hem oturma grubu olarak hem de yatak olarak rahat bir şekilde kullanılabilir.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Sağlığa Zarar Vermeyen Sünger

Bellona ürünlerimizde kullanılan süngerler insan sağlığına zarar verici kimyasal madde ihtiva etmez.

Yatak Olma Özelliği

Yatak fonksiyonu ile işlevsellik sunar.

Depolama Özelliği

Sandık fonksiyonu ile işlevsellik sunar.

Temizliği Kolaylaştıran Yüksek Ayak Tasarımı

Temizliğe kolaylık sağlayan yüksek ayaklar kullanılmıştır.

Kolay Temizlenebilir Kumaş

Kolay temizlenebilir özellikte kumaş kullanılmıştır.

Kolay Temizlenebilir Deri

Kolay temizlenebilir özellikte deri kullanılmıştır.

Phthalate Free

Bellona ürünlerimizde kullanılan deriler kanserojen etkiye sahip Phthalate türü toksit kimyasallar içermez

Yumuşak Kumaş Dokusu

Yumuşak tuşeli kumaş kullanımı

S - Yay Sistemi

S yay ürün ömrünü uzatan elastik kolonlardan iki kat daha etkili bir sistemdir. Extra konfor sağlar, üründe çökme sorununu engeller

Sağ ve Sol Kullanabilme

Odanızın şekline göre sağ-sol parçalar yer değiştirebilir.

Farklı Varyasyonlarda Kullanabilme

Odanızın büyüklüğüne ve ihtiyacınıza göre farklı varyasyonlar oluşturulabilir.