Bellona Dekora Koltuk Takımı Fiyatı


156 puan
Puan ver

Bellona Dekora Koltuk Takımı için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

İkili Koltuk

Genişlik: (X)175.00cm

Derinlik: (Y)96.00cm

Yükseklik: (Z)88.00cm

Berjer

Genişlik: (X)83.00cm

Derinlik: (Y)85.00cm

Yükseklik: (Z)97.00cm

Üçlü Koltuk

Genişlik: (X)235.00cm

Derinlik: (Y)96.00cm

Yükseklik: (Z)88.00cm

Üçlü Koltuk Yatak

Genişlik: (X)182.00cm

Derinlik: (Y)125.00cm

Yükseklik: (Z)0.00cm


Bellona Dekora Koltuk Takımı

Dekora koltuk takımı eviniz için özel rengi ve özel tasarımı ile hassas bir tercih oluşturuyor. Tasarımında İskandinav çizgilerin numaranı bırak dekora koltuk takımı soft tarzı ile evinizde nazik bir görüntü oluşturacak. İşlevsel kullanım seçeneği oluşturan dekora koltuk takımı tekli, ikili ve üçlü oturma konserlerinde göre tercih oluşturarak salonunuzda aradığınız kullanışlı seçeneği oluşturuyor.

Makrome dikiş özelliği ve koltuklardaki özel kıymetlerle tasarımını tamamlayan dekora koltuklar özel mekanizma yapısıyla uzanma koltuğuna dönüşerek sizin için keyif alanı haline dönüşüyor. Uzanma koltuğu olan üçlü koltuklar konforu ile size rahatsızlık sunarken aynı zamanda tasarımı ve çizgileri ile de gözünüzü yormayan evinize şık bir dekorasyon tercihi oluşturuyor. Bütüncül bir konsept arayanlara yemek odası takımları ile de uyum sağlayabilecek arasından dekora koltuk takımı malzemesi ve çizgileriyle her ortama uygun tarzıyla dikkat çekiyor. Yatak özelliğine sahip olan üçlü koltuk ünitesi yanında ikili koltuk ve berjer üniteleriyle bütün bir yapıdadır.

Üçlü koltuk yatak mekanizması ya çift taraflı ya da tek taraflı olarak açılarak uzanma alanı haline gelir ve kullanıcı için keyif alanı oluşturur. Açılı tarzda tasarıma sahip olan kol kısmı da makrome dikiş özelliğiyle ped uygulaması oluşturularak görsellik önünden estetik bir görüntü hazırlanmıştır. Koltuk takımının kol bölümünde görülen fitil uygulaması aza bölümünde de kullanılarak uyumlu ve bütün bir tasarım hazırlanmıştır. Dekora koltuk takımında 32 DNS soft sünger materyali kullanılarak modern ve konforlu bir tasarım oluşturmuştur.

 İŞLEVSEL TASARIM İLE RAHATLIK VE GENİŞLİK BİR ARADA

Bellona Dekora koltuk takımı ikili koltuğunu mercek altına aldığımızda geniş ve rahat kullanım özelliği dikkat çekiyor. 175.00 cm genişliğe sahip olan ikili koltuk geniş hacmi ile rahat kullanım seçeneği oluşturuyor. Derinliği de 96.00 cm ulan dekora koltuk yükseklik ölçüsü 88.00 cm’dir. Bu boyutları ile evinizde rahatça misafir ağırlama bilir ailenizi ve arkadaşlarınızı rahat ve konforlu şekilde evinizde misafir edebilirsiniz. Bellona Dekora koltuk takımı üçlü koltuğunun ölçüleri de mercek altına alındığında ikili koltukla benzer şekilde geniş ve konforlu tasarımı göze çarpıyor. 235.00 cm olan üçlü koltuğun genişliği yatak ile beraber 182 cm daha genişlemektedir.

Oldukça geniş olan üçlü koltuk yatak ile beraber özel bir alana dönüşerek rahat kullanım seçeneği oluşturuyor. Üçlü koltuğun derinlik ölçüsü de 96.00 cm’dir. Yatağın derinlik ölçüsü ise 125.00 cm olarak tasarlanmıştır. 96 cm yüksekliği ile sizi ve misafirlerinizi kucaklayan dekora koltuk, üçlü koltuğuyla kullanışlı bir tasarım sunuyor. Berjer koltuğu ile de keyif alanı oluşturan dekora koltuk hem kullanım rahatlığı hem de şık tasarımıyla salonda sizin için özel bir seçenek oluşturuyor. Ölçüleri de sizin için ideal tasarımda olan berjer 83.00 cm genişliğiyle rahat bir kullanım sağlıyor. 85.00 cm derinliği ve 97.00 cm yüksekliğiyle sizin için her zaman oturmak isteyeceğiniz bir tasarım sunuyor.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Sağlığa Zarar Vermeyen Sünger

Bellona ürünlerimizde kullanılan süngerler insan sağlığına zarar verici kimyasal madde ihtiva etmez.

Yatak Olma Özelliği

Yatak fonksiyonu ile işlevsellik sunar.

Temizliği Kolaylaştıran Yüksek Ayak Tasarımı

Temizliğe kolaylık sağlayan yüksek ayaklar kullanılmıştır.

Kolay Temizlenebilir Kumaş

Kolay temizlenebilir özellikte kumaş kullanılmıştır.

Yumuşak Kumaş Dokusu

Yumuşak tuşeli kumaş kullanımı