Bellona Violet Koltuk Takımı Fiyatı


156 puan
Puan ver

Bellona Violet Koltuk Takımı için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Üçlü Kanepe

Genişlik: (X)228.00cm

Derinlik: (Y)100.00cm

Yükseklik: (Z)88.00cm

İkili Yatak

Genişlik: (X)135.00cm

Derinlik: (Y)112.00cm

Yükseklik: (Z)0.00cm

Üçlü Kanepe Yatak

Genişlik: (X)191.00cm

Derinlik: (Y)112.00cm

Yükseklik: (Z)0.00cm

Berjer

Genişlik: (X)87.00cm

Derinlik: (Y)90.00cm

Yükseklik: (Z)93.00cm

İkili Kanepe

Genişlik: (X)171.00cm

Derinlik: (Y)100.00cm

Yükseklik: (Z)88.00cm


Bellona Violet Koltuk Takımı

Bellona violet koltuk takımı

Ürün Özellikleri:

Violet koltuk takımı konfor açısından alıcısını memnun edebilecek rahatlıkta. Kullanımı oldukça rahat olan bu takımın öne çıkan bazı özellikleri mevcut. Pratik yönden kullanışlı olmasının yanı sıra spor bir havası da bulunmaktadır. Zerowall dediğimiz duvara sıfır özelliğinden kaynaklı fazla yer kaplamama avantajı var. Spor havasıyla birlikte yanında bulunan renkli kumaşları ile hem çeşitlilik katmakta hem de görsel açıdan müşterisini memnun etmekte. Yatak ve sandık görevi görebilen ikili ve üçlü üniteleri bulunmakta. İkili ve üçlü üniteler de yer değişimi yapmaya gerek kalmadan mevcut makas sistemleri ile yatak ve sandık pozisyonunu alabilmekte. Bu da mevcut alanların daha kullanışlı olmasını sağlamaktadır.

Violet koltuk takımlarında özellikle de ikili ve üçlü olan takımların minderleri özel olarak tasarlanmış olup yine görsel anlamda mükemmel bir şıklık katmakta. Berjer font kısmında 32 DNS soft sünger kullanılmış olup, bu da oldukça konforlu ve rahat bir oturum sağlamıştır. Berjer kol yanında kullanılan dikiş detayları ve sırt kısmındaki düğme detayları akımın genel çizgisini tamamlamaktadır. Ünitelerin kol yanında ve sırt minderlerinde makrome dikiş uygulaması yapılmış olup kol ve alt baza kısmında renkli fitil kullanımı ile spor bir görünüm kazandırılmıştır.

Sağlığa zarar vermeyen süngerleri, zerowall teknolojisi ile üretilmiş üniteleri, yatak olma özelliği, yine bunun yanı sıra depolama özelliğinin bulunması tercih edilebilir ürün olmasının başlıca sebeplerinden. Özellikle ev hanımlarının temizliği daha rahat yapmaları için düşünülmüş olan yüksek ayakları ciddi kolaylık sağlamaktadır. Oldukça yumuşak kumaş dokusunun kolay temizlenebilir olması da ev hanımlarının tercih etmesinde yardımcı olacaktır.

Ürün Ölçüleri:

Violet koltuk takımı ölçütlerinde de konforu ve rahatlığı engelleyecek hiçbir problem söz konusu değil. Üçlü kanepelerin genişliği 228 cm, derinliği 100 cm, yüksekliği ise 88 cm. Üçlü kanepeler yatak konumuna getirilince genişliği 191 cm, derinliği 112 cm ve yüksekliği ise 0 cm olmakta. İkili kanepelerin genişliği 171 cm, derinliği 100 cm, yüksekliği ise 88 cm’dir. İkili kanepeler yatak konumuna getirilince genişlik 135 cm, derinlik 112 cm, yükseklik ise 0 cm olmakta. Berjer koltuklarda ise genişlik 87 cm, derinlik 90 cm, yükseklik ise 93 cm.

Bellona violet koltuk takımı günümüzün son model oturma takımları olarak karşımıza çıkmakta. Aile bütçelerine uygun olan konforun ve rahatlığın bir arda bulunduğu özellikle de ev hanımlarının korkulu rüyası olan koltuk ve kanepe temizliğinin bu üründe son derece rahat olması ürünü daha da cazip kılan bir unsur olmakta. Bellona violet koltuk takımı için ürünün bulunduğu mağazalara gidip sayılan bu özelliklerin hepsini görebilmeniz mevcut. Sağlığın daha da kolay kaybedildiği günümüz şartlarında vücudumuza bakmak onun gereksinimlerini karşılamak için rahatlığı ve konforu ön planda tutmak en önemli yapılacak sebeplerin başında geliyor. Kaybedilen sağlığın geri getirisi yok bu nedenle dikkat etmek gerekiyor.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Sağlığa Zarar Vermeyen Sünger

Bellona ürünlerimizde kullanılan süngerler insan sağlığına zarar verici kimyasal madde ihtiva etmez.

Zero Wall Özelliği

Zero Wall Teknolojisi ile koltuğunuzu öne çekmek zorunda kalmadan sandık veya yatak konumuna getirebilirsiniz

Yatak Olma Özelliği

Yatak fonksiyonu ile işlevsellik sunar.

Depolama Özelliği

Sandık fonksiyonu ile işlevsellik sunar.

Temizliği Kolaylaştıran Yüksek Ayak Tasarımı

Temizliğe kolaylık sağlayan yüksek ayaklar kullanılmıştır.

Kolay Temizlenebilir Kumaş

Kolay temizlenebilir özellikte kumaş kullanılmıştır.

Yumuşak Kumaş Dokusu

Yumuşak tuşeli kumaş kullanımı