Bellona Vienza Koltuk Takımı Fiyatı


156 puan
Puan ver

Bellona Vienza Koltuk Takımı için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Üçlü Koltuk

Genişlik: (X)223.00cm

Derinlik: (Y)98.00cm

Yükseklik: (Z)85.00cm

Üçlü Koltuk Yatak

Genişlik: (X)180.00cm

Derinlik: (Y)118.00cm

Yükseklik: (Z)0.00cm

İkili Koltuk

Genişlik: (X)162.00cm

Derinlik: (Y)92.00cm

Yükseklik: (Z)85.00cm

İkili Yatak

Genişlik: (X)118.00cm

Derinlik: (Y)118.00cm

Yükseklik: (Z)0.00cm

Berjer

Genişlik: (X)75.00cm

Derinlik: (Y)86.00cm

Yükseklik: (Z)98.00cm


Bellona Vienza Koltuk Takımı

Vienza koltuk takımı özellikleri ile kaliteli bir çizgi taşıyarak kol detaylarıyla birlikte özel yer alan kısımları dikişleri ve diğer özel detayları ile kaliteli görünüm sağlamaktadır.

Takımda göze çarpan detaylara bakıldığında kırlentleri de büyük ölçüde dikkat çekmektedir. Yatak olma özelliği de taşımaktadır. Ayrıca koltukların ayak kısımları göz alıcı ve estetik bir görünüm ortaya çıkarmaktadır.

Vienza Koltuk Takımı iki tane üçlü ve iki tane tekli olmak koşulu ve bir ikili, bir üçlü ve iki tanede tekli koltuk olarak tasarlanan modelleri ile ortaya çıkmaktadır. Oda şekli ve büyüklüğü esas alınarak tercihler yapılabilme olanağı sunmaktadır. Modern ve kaliteli bir çizgi taşımaktadır.

Şık tasarım yakalanmışken aynı zamanda da konforlu kullanımlar sağlamaktadır. Zengin görüntü özellikleri eklenmiştir. Büyük koltuklarda sırt bölgeler renkli olarak uygulama görmüştür. Tekli koltuklara bakıldığında spor tasarımlarda ön plana çıkarak şıklık vurgulaması yapılmıştır. Aynı zamanda küçük koltuklar yani berjerlerin sırt bölge kısımları da estetik bir şekilde dikişler ve düğme aksesuarları ile birleşmektedir. Fonksiyonlu bir tasarım ortaya çıkarılmıştır.

Yatak olma özelliği ile de bir fonksiyon sunmaktadır. Kumaş özellikleri de son derece kaliteli kumaşlarla bütünleşmiş özelliktedir. İkili ve üçlü büyük koltuklarda boyut ve farklılıklar olsa da iki modelde de yatak olma fonksiyonu belirlenmiştir.

Tercihlere Göre Modeller İkili Veya Üçlü Seçilebilmektedir!

Bellona vienza koltuk takımı ahşap bir yapıdan oluşmuştur. Desen içeren estetik ayak sistemleri kullanılmıştır. Modern ve kaliteli bir görsellik bu alanda da yakalanmıştır. Tarz katarak gösteriş katmıştır. Aynı zamanda da orta sehpa tasarımı ile büyük bir uyum ve tarz yakalanmış tasarımsal estetik oluşturulmuştur.

Aynı zamanda orta sehpada da tasarımsal fonksiyonlar bulunmakta özel bir uyum yakalanmaktadır. Çekmece fonksiyonu ile güzel ritmik bir hava da katılmıştır.

Bellona vienza koltuk takımı bir seri havasında oluşturulmuş ve sehpa uyumunda da çalışılmıştır. Yemek odası tasarımı ve modern sistemi ile krem renkler ve turkuaz pırıltılar ile kapak sistemleri oluşturulmuştur. Sehpa tasarımı olarak beyaz renk ve turkuaz pırıltıları eklenerek renk uyumları yakalanmıştır.

Koltuk tasarımları, krem turkuaz uyumu içinde sunulmuştur. İkili koltuklar ve üçlü büyük koltuklarda krem renk tercih edilmiş ve turkuaz kirlentler ile uyum sağlanmıştır. Berjerler turkuaz tercih edilerek şık bir tasarım ortaya koyulmuş ahenkli bir ortam oluşturulmuştur. Renk uyumu, model şıklığı ve diğer tasarımları ile göz önüne çıkan bir modeldir.

Koltuklar işleme ve dikişlerle şık bir şekil almıştır. İkili koltuklar boyut olarak üçlü koltuklardan daha küçük bir yapıda olmaktadır. Bu nedenle salonları daha küçük müşteriler için güzel bir seçenek oluşturmaktadır. Koltuk takımı şık estetik ve kaliteli görünümler ortaya koymaktadır. Konfor sahibi ve tarz sahibi bir ürün olarak ortaya çıkmıştır.

Yeni tasarımı ile göz kamaştırıcı çizgiler taşımaktadır. İkili koltuklarda genişlik bazı 160 cm, derinlik boyutu 92 ve ayrıca yükseklik boyu da 62 cm olarak belirlenmiştir. Büyük üçlü koltuklarda da 223 cm genişliği, 98 cm derinlik boyutu ve 85 cm de yükseklik boyutu bulunmaktadır. Berjer boyutları da 75, 86, 98 boyut ölçüleri ile genişlik, derinlik ve yükseklik belirlenmiştir.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Sağlığa Zarar Vermeyen Sünger

Bellona ürünlerimizde kullanılan süngerler insan sağlığına zarar verici kimyasal madde ihtiva etmez.

Yatak Olma Özelliği

Yatak fonksiyonu ile işlevsellik sunar.

Temizliği Kolaylaştıran Yüksek Ayak Tasarımı

Temizliğe kolaylık sağlayan yüksek ayaklar kullanılmıştır.

Kolay Temizlenebilir Kumaş

Kolay temizlenebilir özellikte kumaş kullanılmıştır.

Yumuşak Kumaş Dokusu

Yumuşak tuşeli kumaş kullanımı