Bellona Venturo Koltuk Takımı Fiyatı


156 puan
Puan ver

Bellona Venturo Koltuk Takımı için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

İkili Koltuk

Genişlik: (X)176.00cm

Derinlik: (Y)86.00cm

Yükseklik: (Z)85.00cm

Berjer

Genişlik: (X)85.00cm

Derinlik: (Y)92.00cm

Yükseklik: (Z)94.00cm

Üçlü Koltuk

Genişlik: (X)224.00cm

Derinlik: (Y)90.00cm

Yükseklik: (Z)90.00cm

Üçlü Koltuk Yatak

Genişlik: (X)180.00cm

Derinlik: (Y)111.00cm

Yükseklik: (Z)0.00cm


Bellona Venturo Koltuk Takımı

Günlük hayatımızın vazgeçilmezleri olan oturma grupları her geçen gün saçlı ve yeni seçeneği ile karşımıza çıkıyor. Artık basit bir oturma düzeni olmaktan daha çok şey ifade eden oturma grupları koltuk çözümleri farklı farklı birçok özelliği içinde barındırıyor. Önceleri sadece oturmak ve gerektiğinde açarak yatak şeklinde kullandığımız kanepe koltuklar, teknolojinin gelişmesi ile birlikte, konfor, sağlık ve daha birçok özelliği barındıran yeni ve modern koltuklara bıraktı.

Bu teknolojiyi içinde barındıran ve ARGE çalışmalarıyla her geçen gün yeni bir özellikle karşımıza çıkan, mobilya sektörünün öncülerinden Bellona, ürettiği mobilyaların yanında modern çizgileri ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Gelenekle teknolojiyi birleştiren mobilya ve koltuk seçenekleriyle müşterilerine çeşitli alternatifleri sunan Bellona Mobilya, özellikle koltuk takımları ürünlerinde diğer markalara göre çok daha iddialı gözüküyor.

Bellona Venturo Koltuk Takımı ve Dikkat Çeken Özellikleri

Koltuklar çoğu zaman insanın yorgun olduğu anlarda kullandığı eşyalar olması nedeniyle, konforuna önem veren insanların önemle üzerinde durdukları eşyalar arasına girmektedir. Venturo Koltuk Takımı, country tarzı, yumuşak dokunuşlu kumaşı ve özel sünger yapısı ile konforuna ve estetiğe önem verenlerin isteklerine yanıt veriyor. Düz ve çiçekli kumaş yapısıyla farklı ve modern bir görüntü veren koltuk takımı uyumuyla da tam not alıyor.

Konforlu olmalarının yanı sıra olmasının sağlam ve dayanıklı yapısıyla da tercih sebebi olan Venturo Koltuk Takımı, country tarzı ile size estetik bir görüntü sağlıyor. Özel ve yüksek ayak yapısı ile evinizi şımartarak, misafirlerinizi gönül rahatlığı ile ağırlayabilmeniz için en yakın arkadaşınız oluyor. Titiz hanımların da tercih etmesini sağlayacak birçok özellik barındıran Bellona Venturo Koltuk Takımı, kolay temizlenebilir kumaş ve deri yapısının yanında temizliği kolaylaştıracak, yüksek ayak yapısı sayesinde temizliği daha da kolay hale getiriyor.

Yatılı misafir ağırlayan ya da kalabalık olan aileleri de düşünen Venturo Koltuk Takımı, kolaylıkla yatak haline getirilebilen üçlü ve ikili koltuk yapısı sayesinde misafirlerine evlerindeki konforu yaşatıyor. Olmazsa olmazlarımız arasında yer alan sağlık konusunda da kullananların içini rahatlatan koltuk takım, anti kanserojen madde barındırmayan madde ve sağlık açısından güvenli sünger yapısı ile sağlıklı günlerde kullanılacak bir koltuk takımı olarak karşımıza çıkıyor.

Bir tane Üçlü, bir tane ikili ve iki tane berjer olmak üzere dört parçadan oluşan koltuk takımı aynı zamanda rahatlığın estetiğin ve görselle buluştuğu bir sanat haline gelen koltuk takımı olan Bellona Venturo Koltuk Takımı, fabrika verilerine göre şu ölçüde olduğu görülmektedir;

Bellona Venturo Koltuk Takımı Ölçüleri

Berjer;

Genişlik: 85.00cm

Derinlik: 92.00cm

Yükseklik: 94.00cm

İkili Koltuk;

Genişlik: 85.00cm

Derinlik: 92.00cm

Yükseklik: 94.00cm

Üçlü Koltuk;

Genişlik: 224.00cm

Derinlik: 90.00cm

Yükseklik: 90.00cm

Bellona kalitesi ile size sunulan bu koltuk takımı sayesinde misafirlerinizi ağırladığınız ve konfor içinde rahatça oturabilecek, dikkatleri her an üzerine çekmeyi başaracaksınız.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Sağlığa Zarar Vermeyen Sünger

Bellona ürünlerimizde kullanılan süngerler insan sağlığına zarar verici kimyasal madde ihtiva etmez.

Yatak Olma Özelliği

Yatak fonksiyonu ile işlevsellik sunar.

Temizliği Kolaylaştıran Yüksek Ayak Tasarımı

Temizliğe kolaylık sağlayan yüksek ayaklar kullanılmıştır.

Kolay Temizlenebilir Kumaş

Kolay temizlenebilir özellikte kumaş kullanılmıştır.

Yumuşak Kumaş Dokusu

Yumuşak tuşeli kumaş kullanımı