Bellona Romeo Koltuk Takımı Fiyatı


156 puan
Puan ver

Bellona Romeo Koltuk Takımı için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

İkili Koltuk

Genişlik: (X)173.00cm

Derinlik: (Y)93.00cm

Yükseklik: (Z)86.00cm

Berjer

Genişlik: (X)83.00cm

Derinlik: (Y)87.00cm

Yükseklik: (Z)105.00cm

Üçlü Koltuk

Genişlik: (X)224.00cm

Derinlik: (Y)93.00cm

Yükseklik: (Z)86.00cm

Üçlü Koltuk Yatak

Genişlik: (X)180.00cm

Derinlik: (Y)88.00cm

Yükseklik: (Z)0.00cm


Bellona Romeo Koltuk Takımı

Evlerinize moderniz mi taşıyan Bellona koltuk takımları, Romeo koltuk takımı ile çıtayı bir tık daha yukarıya taşıyor. Şık çizgileri ve ayrıntıları ile evini yenilemek isteyenlerin mutlaka görmesi gereken Bellona Romeo koltuk takımı kendisine sizi hayran bırakacak. Son derece farklı tasarımı ile tüm dikkatleri üzerine çeken Bellona Romeo koltuk takımı eminiz ki evinize çok yakışacak ve evinizin şıklığına şıklık katacak. Bu harika takıma sahip olabilmeniz için öncelik ile dilerseniz ölçülerinden bahsedelim. Böylece koltuklarınız için ayırdığınız alan ile uyumlu olup olmadığına kolaylık ile karar verebilirsiniz.

Romeo koltuk takımı ölçüleri

Romeo koltuk takımı içerisinde bulunan üçlü koltuğun ölçüleri şu şekildedir; Yükseklik 86 cm, derinlik 93 cm, genişlik ise 224 cm olmaktadır. Ayrıca Romeo koltuk takımı yatak olabilme özelliğine sahip olmaktadır. Yatak halinde iken ise ölçüleri şu şekilde değişiklik göstermektedir; Genişlik 180 cm, derinlik 88 cm dir.

– Romeo koltuk takımı içerisinde bulunan ikili koltuğun ölçüleri ise; genişlik 173 cm, derinlik 93 cm, yükseklik ise 86 cm olmaktadır.

– Romeo koltuk takımının berjerleri ise; genişlik 83 cm, derinlik 87 cm, yükseklik ise 105 cm olarak belirlenmiştir. Bu ölçüler evinize uygunsa bu takımı kesinlikle kaçırmayın.

Bellona Romeo koltuk takımı renkleri

Romeo koltuk takımı sezonun en trend ve moda olan rengine bürünmüştür. Koltuklarınızdan birini pudra diğerini ise gülkurusu renginde tercih ederek evinizin havasını değiştirebilir ve berjerlere uygulanan çiçek desenleri ile evinize bahar havasını taşıyabilirsiniz. Böylece odaya her girdiğinizde içiniz açılacak. Romeo koltuk takımına eşlik eden kırlentler ise yine gülkurusu, pudra ve çiçek desenleri ile birbirleri ile hoş bir kombin içinde bulunmaktadır.

 Romeo koltuk takımı özellikleri

  •  Romeo koltuk takımının p kol yapısı ile son derece modern bir duruşu vardır. Ayrıca Romeo koltuk takımının sırt kısmında uygulanan makrome desenleri modelin tüm havasını değiştirmekte ve şıklık katmaktadır.
  • Evinizin şekline göre berjer sayısını belirleyebilir, dilerseniz 3 + 3 + 2 berjer, Dilerseniz 3 + 2 + 2 berjer tercih edebilirsiniz. Dilerseniz de yalnızca tek berjer ile takımınıza hava katabilirsiniz.
  • Romeo koltuk takımında bulunan 3 lü koltuk son derece ergonomik ve rahat bir yatak olabilme özelliğine sahiptir.
  • Romeo koltuk takımında kullanılan tüm kumaşlar ve süngerler sağlığa zararlı olmayan biçimde üretilmiş olup, sizin ve sevdiklerinin sağlığını tehdit edecek bir madde içermez.
  • Ayrıca Bellona Romeo koltuk takımında kullanılan kumaşlar leke ve kir tutmaz. Her hangi bir madde ile temasında oluşan lekeyi ise, kolayca silerek çıkartabilirsiniz.
  • Romeo koltuk takımında torna ayak kullanılarak son derece şık bir görüntü elde edilmiştir.
  • Ayrıca Romeo koltuk takımının ayakları yüksek olarak tasarlanmıştır. Böylece koltuklarınızı yerinden oynatmadan kolaylık ile temizlik yapabilir ve koltuklarınızı çekmek ile uğraşmazsınız.

Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Sağlığa Zarar Vermeyen Sünger

Bellona ürünlerimizde kullanılan süngerler insan sağlığına zarar verici kimyasal madde ihtiva etmez.

Yatak Olma Özelliği

Yatak fonksiyonu ile işlevsellik sunar.

Temizliği Kolaylaştıran Yüksek Ayak Tasarımı

Temizliğe kolaylık sağlayan yüksek ayaklar kullanılmıştır.

Kolay Temizlenebilir Kumaş

Kolay temizlenebilir özellikte kumaş kullanılmıştır.

Yumuşak Kumaş Dokusu

Yumuşak tuşeli kumaş kullanımı