Bellona Liona Koltuk Takımı Fiyatı


156 puan
Puan ver

Bellona Liona Koltuk Takımı için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

İkili Koltuk

Genişlik: (X)170.00cm

Derinlik: (Y)101.00cm

Yükseklik: (Z)85.00cm

Berjer

Genişlik: (X)84.00cm

Derinlik: (Y)85.00cm

Yükseklik: (Z)100.00cm

Üçlü Koltuk

Genişlik: (X)221.00cm

Derinlik: (Y)101.00cm

Yükseklik: (Z)85.00cm

Üçlü Koltuk Yatak

Genişlik: (X)177.00cm

Derinlik: (Y)140.00cm

Yükseklik: (Z)0.00cm


Bellona Liona Koltuk Takımı

Bellona liona koltuk takımı Bellona markası tarafından müşterilerine sunulan yeni sezon ürünü olarak göze çarpıyor. Liona takımı şık görünümü ve kullanışlı olmasının yanında renkleri ile de müşterileri cezbediyor. Şık bir tasarım ile üretilen bu koltuk takımı herkesin beğenisini kazanmaya devam ediyor.

BELLONA LİONA KOLTUK TAKIMI

Bellona liona koltuk takımı zeus krem rengini ana renk olarak kullanarak üretilmiştir. Ana rengi zeus krem rengidir. Takımda hakim renk zeus krem olurken ana deseni hera desendir. Vizon renginde şeritlere sahip bu koltuk takımı çok kullanışlıdır. Modern çizgiler ile şık bir rengin birleşiminden mükemmel bir ürün ortaya çıkarılan bu takım ile kullanıcılar evlerinin havasını tamamen değiştirebilir.

Bellona liona koltuk takımı üçlü iki koltuk, iki adet berjer seçeneği ya da üçlü bir koltuk, ikili bir koltuk ve iki adet berjer seçeneği ile satın alınabilmektedir. Müşterilerin odalarının büyüklüğüne göre iki seçenekten birisi alınabilir. Liona koltuk takımı üretiminde ikili ve üçlü koltukların font kısımlarında yapılan ped uygulaması sayesinde takımın konforu arttırılmış ve ped üstüne uygulanan makrome dikiş sayesinde ürünün görselliği daha zengin hale getirilmiştir.

Liona takımı hem şık hem de fonksiyonel olarak üretilmiştir. Üçlü koltuk açılarak yatak haline gelebilmektedir. Misafirleriniz için çok güzel bir yatak haline gelebilen üçlü koltuktan iki tane olması durumunda ağırlayacağınız misafir sayısı daha da artabilir. Kumaş ile uyumlu olarak üretilen kol üzeri ürün ve kolların yan tarafı, fontlarda ve sırt minderlerinde uygulanan makrome dikiş sayesinde takım göze hoş görünen bir yapıya kavuşmuştur. 32 DNS soft sünger kullanılan font kısmı daha rahat ve konforlu hale getirmiştir liona koltuk takımını. Takımın ana desenine uygun ve ana desen modelinde üretilen kol kırlentleri sayesinde uyum ve şıklık bir araya gelmiştir.

Liona koltuk takımı tabanının yukarıda olması sayesinde temizlik yapanlar için alt tarafını rahatça temizleme imkânı sunmaktadır. Kenarlarında ahşap desenler kullanılmıştır. Bu ahşap desenler yemek odası ile kombinlenmek istendiği takdirde güzel bir görünüm yaratacaktır.

LİONA KOLTUK TAKIMI ÖLÇÜLERİ

Liona koltuk takımı ikili koltuğunun genişliği 1 metre 70 cm’dir. Derinliği 101 cm olan ikili koltuğun yüksekliği 85 cm’dir. Berjerlerin genişliği 84 cm, derinliği 85 cm ve yüksekliği 1 metredir. Üçlü koltuklarda genişlik 2 metre 21 cm’dir. Üçlü koltuğun derinliği 101 cm’dir. Yükseklik ise 85 cm’dir. Üçlü koltuğun yatak olarak açılmasından sonda genişliği 1 metre 77 cm’ye çıkmaktadır. Derinliği 1 metre 40 cm olan yatak kısım oldukça büyük ölçülere sahiptir.

Liona koltuk takımında ikili ya da üçlü seçenekleri arttırmak mümkündür. Güzel bir salon için ya da oturma odası için şık bir yemek masası ile kombinlenebilecek liona koltuk takımı mükemmel bir görüntü yaratmaktadır. Siz de liona koltuk takımını görmeden alışveriş yapmayın.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Sağlığa Zarar Vermeyen Sünger

Bellona ürünlerimizde kullanılan süngerler insan sağlığına zarar verici kimyasal madde ihtiva etmez.

Yatak Olma Özelliği

Yatak fonksiyonu ile işlevsellik sunar.

Temizliği Kolaylaştıran Yüksek Ayak Tasarımı

Temizliğe kolaylık sağlayan yüksek ayaklar kullanılmıştır.

Kolay Temizlenebilir Kumaş

Kolay temizlenebilir özellikte kumaş kullanılmıştır.

Kolay Temizlenebilir Deri

Kolay temizlenebilir özellikte deri kullanılmıştır.

Phthalate Free

Bellona ürünlerimizde kullanılan deriler kanserojen etkiye sahip Phthalate türü toksit kimyasallar içermez

Yumuşak Kumaş Dokusu

Yumuşak tuşeli kumaş kullanımı