Bellona Kolin S Kanepe Fiyatı


156 puan
Puan ver

Bellona Kolin S Kanepe için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Üçlü Kanepe

Genişlik: (X)214.00cm

Derinlik: (Y)88.00cm

Yükseklik: (Z)82.00cm

Üçlü Kanepe Yatak

Genişlik: (X)182.00cm

Derinlik: (Y)112.00cm

Yükseklik: (Z)0.00cm


Bellona Kolin S Kanepe

Bütün bir şekli ile son derece karizmatik ve hava hissettiren bu Kolin S kanepe çeşidi ile her evin odası ayrı bir zenginlik hissedecek. Bu noktada özellikle de açık ve koyu krem rengi ile güzel bir görünüm veren bu şık kanepe çeşidinin iki tarafındaki kol kısımları ise şıklık ve konfor açısından büyük bir fark yaratmaktadır.

Dikdörtgen şeklinde kaliteli bir kaplama malzemesi ve aynı zamanda son derece geniş üst kısmı ile oturan insanlar kollarını da ayrıca rahat bir şekilde dayayabilecekler. Özellikle de açık krem rengi ile de ayrı bir görsel güzellik katmaktadır.

Dayanma bölümü içerisinde ise koyu krem rengi ve aynı zamanda üst kısmına yapılmış hoş desen şekli ile üstelik bu kısım oldukça kaliteli bir şekilde dayanıklılık da sunmaktadır.

Sağlam ve şık bir kanepe

Bu tür bir nedenden ötürü de son derece uzun bir süre bu kanepe çeşidi kullanılabilir. Bundan farklı olarak oturma kısmı ve dayanma noktası hafif bir bombe ile tasarım yapılmış durumdadır ve bu tür bir durum sayesinde uzun bir süre oturulsa da her hangi bir ağrı hissetmeden oturma şansı bulunabilir.

Oturma noktasının hemen alt tarafında ve yere paralel olarak devam eden son derece şık koyu kahverengi ahşap bölüm de yine oldukça güzel bir ekleme olarak dikkatleri çekmektedir. Ayak tasarımları ise yine aynı şekilde koyu kahverengi ve ahşap şık ve karizmatik görünümleri ile son derece güzel görünmesini yanı sıra büyük bir sağlamlık da sunmaktadır.

Kanepede konfor arayanlar için özel olarak tasarlandı

Elbette bu Bellona Kolin S kanepe çeşidi için bir diğer güzel ekleme olan ve siyah beyaz son derece hoş görünümleri ile iki küçük kare yastık çeşitleri de bulunmaktadır.

Üstelik hangi duvar olursa olsun hiç fark etmez sonuna kadar dayandırılmış olsa bile son derece kaliteli bir şekilde bir şekilde bu güzel kanepe çeşidi yatak haline gelebilmektedir. Bu sayede gelen misafirler son derece rahat bir şekilde yatabilir. Hatta eğer istenir ise ev sahipleri de tıpkı bir yatak varmış gibi yatabilirler.

Aynı zamanda bu son derece kaliteli kanepe çeşidi üstelik sandık şeklinde de kullanılabilir ve oldukça geniş yapılmış özel tasarımı ile son derece fazla bir eşya çeşidi alınabilir. Elbette her evin birbirinden değişik odasında oldukça şık bir görünüm sunacak olan bu Kolin S kanepe çeşidi ile herkes büyük bir rahatlık imkânı da yakalayabilecektir.

Ölçülerine gelinecek olursa genişliği 214 cm olan bu son derece karizmatik kanepe çeşidinin derinliği 88 cm ve yüksekliği de 82 cm’dir. Bu sayede her yere rahat bir şekilde konabilecek olan bu güzel kanepe çeşidi aynı zamanda her türlü eşya ile de son derece güzel bir uyum yakalayabilmektedir. Sağlam iskelet yapısı ve oldukça hoş görünümü ile bu Bellona Kolin S kanepe çeşidini herkes beğenecektir.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Sağlığa Zarar Vermeyen Sünger

Bellona ürünlerimizde kullanılan süngerler insan sağlığına zarar verici kimyasal madde ihtiva etmez.

Yatak Olma Özelliği

Yatak fonksiyonu ile işlevsellik sunar.

Depolama Özelliği

Sandık fonksiyonu ile işlevsellik sunar.

Kolay Temizlenebilir Kumaş

Kolay temizlenebilir özellikte kumaş kullanılmıştır.

Yumuşak Kumaş Dokusu

Yumuşak tuşeli kumaş kullanımı

Zero Wall Özelliği

Zero Wall Teknolojisi ile koltuğunuzu öne çekmek zorunda kalmadan sandık veya yatak konumuna getirebilirsiniz

Temizliği Kolaylaştıran Yüksek Ayak Tasarımı

Temizliğe kolaylık sağlayan yüksek ayaklar kullanılmıştır.

Kolay Temizlenebilir Deri

Kolay temizlenebilir özellikte deri kullanılmıştır.

Phthalate Free

Bellona ürünlerimizde kullanılan deriler kanserojen etkiye sahip Phthalate türü toksit kimyasallar içermez