Kolin Family İkili Kanepe Fiyatı


156 puan
Puan ver

Kolin Family İkili Kanepe için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

İkili Yatak

Genişlik: (X)140.00cm

Derinlik: (Y)192.00cm

Yükseklik: (Z)0.00cm

İkili Kanepe

Genişlik: (X)166.00cm

Derinlik: (Y)95.00cm

Yükseklik: (Z)90.00cm


Kolin Family İkili Kanepe

İnsanlar açısından evlerde kullanılan ev eşyaları çok büyük önem taşır. Bir evin ya da yaşam alanının güzelliği, kullanılan ev eşyaları ile öne çıkar. Eşyaların birbiri ile uyumu, renklerin güzelliği, desenlerin farklılığı ve tüm yaratılan ambiyans evi daha da hoş bir atmosfer içine dahil eder. Tüm bu detayların arasında elbette ki kaliteli malzemelerin kullanılması da vardır. Ancak kullanıcı kriterlerinin hepsinin birden sağlanması şarttır. Örneğin bir koltuk ya da kanepe salt dış güzelliği ile değil aynı zamanda uzun ömürlü olup olmaması ve benzer noktaları ile kişileri tatmin eder. Bunun yanı sıra diğer ev eşyaları da çok kaliteli olsalar bile ortamla uyum içinde yer almak zorundadırlar. İşte tüm bunlar düşünüldüğünde, sizin için emek emek tasarlanan Kolin Family İkili Kanepe ürünü ortaya çıkarılmıştır.

Bellona ikili kanepeler

Salona, oturma ya da misafir odasına konularak değerlendirilebilen bu harika desenli kanepe ile siz de misafir ağırlarken çok mutlu olabilirsiniz. Etkili ve hoş bir havası olduğu için tercih edilen söz konusu ürünün farklı ve değişik alternatifler ile sunulması da önemlidir. Özellikle de kullanım anlamında çok büyük artıları olan bu ürün sayesinde her isteyen en rahat kullanım şekilleri ile kanepesini değerlendirebilir. Daha çok göz alan, daha rahat oturulan bu kanepeler eşyalarınız içinde de kendini belli edecektir. Duvar ile gösterdiği uyum bir yana, halı ve diğer oturma grupları ile takım olabilmesi bile eviniz için önemli bir kazanımdır.

İkili kanepelerin alternatif özellikleri

Kolin Family İkili Kanepe tam bir aile eşyasıdır. Kanepe üzerine kurulup film izlemek, maçları takip etmek ya da dinlenerek keyif yapmak da mümkündür. Tüm bu güzel detaylar sonrasında cazip fiyatlı ürünlerimizi görmek ve satın almak isteyeceksiniz. Sıcak rengi, eşsiz kumaş yapısı ve kaliteli malzemeleri ile uzun yıllar ailenizin bir üyesi olacak olan Kolin Family İkili Kanepe ile siz de fark yaratmaya hazır olun. Bırakın misafirleriniz, arkadaşlarınız kanepenizde rahatlığın tadını çıkarsınlar. Artık misafir ağırlamak büyük ve eğlenceli bir aktivite anlamına gelecek, siz de oldukça keyif alacaksınız.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Sağlığa Zarar Vermeyen Sünger

Bellona ürünlerimizde kullanılan süngerler insan sağlığına zarar verici kimyasal madde ihtiva etmez.

Yatak Olma Özelliği

Yatak fonksiyonu ile işlevsellik sunar.

Depolama Özelliği

Sandık fonksiyonu ile işlevsellik sunar.

Kolay Temizlenebilir Kumaş

Kolay temizlenebilir özellikte kumaş kullanılmıştır.

Yumuşak Kumaş Dokusu

Yumuşak tuşeli kumaş kullanımı

Temizliği Kolaylaştıran Yüksek Ayak Tasarımı

Temizliğe kolaylık sağlayan yüksek ayaklar kullanılmıştır.

Kolay Temizlenebilir Deri

Kolay temizlenebilir özellikte deri kullanılmıştır.

Phthalate Free

Bellona ürünlerimizde kullanılan deriler kanserojen etkiye sahip Phthalate türü toksit kimyasallar içermez