Bellona Volga Kanepe Fiyatı


156 puan
Puan ver

Bellona Volga Kanepe için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Üçlü Kanepe

Genişlik: (X)229.00cm

Derinlik: (Y)100.00cm

Yükseklik: (Z)84.00cm

Üçlü Kanepe Yatak

Genişlik: (X)185.00cm

Derinlik: (Y)118.00cm

Yükseklik: (Z)0.00cm


Bellona Volga Kanepe

Son derece şık bir görünüme sahip ve aynı zamanda görsel açıdan birçok kişi için adeta bir göz banyosu yaptıracak kadar hoş bir koyu pembe rengi ile özellikle de birçok kadının oldukça büyük bir beğenisini kazanacak gibi duruyor.

Üstelik baştan sona son derece düz bir stili olan bu Volga kanepe çeşidinin birbirinden değişik desen motifleri ile birlikte de ayrı bir güzellik katmaktadır.

Her evin odasına son derece büyük bir gönül rahatlığı içerisinde konulabilecek olan bu güzel kanepe çeşidi, özellikle bu hoş rengi sayesinde her türlü eşyanın yanında uyum sağlayabilir.

Dayanma noktasının ve kol kısımlarının geriye doğru son derece düzgün bir şekilde yapılan kavisi sayesinden boyun bölgesi için rahat bir yaslanma olanağı bulunurken aynı zamanda iki farklı tarafta oturan kişiler de kollarını son derece rahat bir şekilde bu Bellona Volga kanepe üzerine yerleştirip rahatça yaslanabilir.

Ayak kısımları ise bu son derece güzel kanepe çeşidinin şıklığını pekiştiren diğer özelliklerden biri olarak ön plana çıkmaktadır. Koyu kahverengi ve dışa doğru hafif bir şekilde kavis yapan özel tasarımı sayesinde oldukça hoş bir görsel yakalanmış durumda.

Bellona Volga kanepe ile rahat oturma imkânı

Üstelik dayanma bölgesindeki çukur düğme kısımları da yine bu şık kanepe çeşidinin desen noktasında çok daha şık bir şekil ortaya çıkarmasını sağlamaktadır. Üstelik son derece geniş bir tasarım ile üretilen sandık bölüm sayesinde ev için dışarıda yani boşta her hangi bir fazlalık eşya kalmayacak.

Oldukça geniş haznesi ile birçok eşya bu bölgede güvenli bir şekilde saklanabilir. Rahat bir şekilde açılıp yatak volga de gelebilen bu Volga kanepe çeşidi ile eve gelecek olan bir ya da birden fazla misafir rahat bir şekilde tıpkı gerçek bir yatakta yatıyormuş gibi keyifle uyuyabilir.

Aynı zamanda ev sahipleri de bu kanepe çeşidini bir yatak olarak kullanabilirler. İster oturma odası için ister salon isterse de evleri daha birçok değişik odası adına bu son derece şık kanepe çeşidi yerleştirilebilir.

Görsel olarak ilk bakışta rengi ve aynı zamanda tasarım ile birçok kişiyi etkisi altında bırakan bu güzel kanepe çeşidi için son derece özel bir tasarım ile yapılan küçük ve kare şekildeki iki şirin yastığı da bu şıklığı pekiştirmektedir.

Üzeri birbirinden değişik renkler ile kaplanmış olan çiçek desenleri ile odalara ayrı bir hava katmaktadır. Ölçü kısımlarına gelecek olursa eğer genişliği 2229 cm olarak tasarım yapılmış iken aynı zamanda yüksekliği de yine 84 cm olarak ayarlanmıştır.

Bu son derece şık Bellona Volga kanepe çeşidi açılıp yatak havolga geldiği zaman ise derinliği 100 cm’ye kadar çıkabilmektedir. Oturma bölgesinin içyapısına kaliteli bir yay sistemi tasarlanmış olan bu kanepe çeşidi son derece uzun bir süre her hangi bir rahatsızlık duymadan oturulabilir.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Sağlığa Zarar Vermeyen Sünger

Bellona ürünlerimizde kullanılan süngerler insan sağlığına zarar verici kimyasal madde ihtiva etmez.

Yatak Olma Özelliği

Yatak fonksiyonu ile işlevsellik sunar.

Depolama Özelliği

Sandık fonksiyonu ile işlevsellik sunar.

Kolay Temizlenebilir Kumaş

Kolay temizlenebilir özellikte kumaş kullanılmıştır.

Yumuşak Kumaş Dokusu

Yumuşak tuşeli kumaş kullanımı

Temizliği Kolaylaştıran Yüksek Ayak Tasarımı

Temizliğe kolaylık sağlayan yüksek ayaklar kullanılmıştır.