Bellona Tina Kanepe Fiyatı


156 puan
Puan ver

Bellona Tina Kanepe için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Üçlü Kanepe

Genişlik: (X)215.00cm

Derinlik: (Y)87.00cm

Yükseklik: (Z)84.00cm

Üçlü Kanepe Yatak

Genişlik: (X)182.00cm

Derinlik: (Y)112.00cm

Yükseklik: (Z)0.00cm


Bellona Tina Kanepe

Kanepe tarihinin en şeker ürünlerinden biri olan Tina kanepe ürünü, Lilyum tozpembe rengi ile oldukça sevecen bir kanepedir. Ayrıca kenarlarındaki ince lilyum duru ince yeşil çizgiler, kanepenin havasını değiştirmiştir. ML ana stefon deseni ile görsel bir şölen sunan Tina kanepe ürünleri, estetik ve zarifliğin en üst seviyelerindedir.

Tina tasarımları

Pembe renginin göz okşayan tonu ile üretilen Bellona Tina kanepe ürünü, oldukça başarılı bir çalışma ile üretilmiştir. Özellikle işçilik kısmı göze çarpan ilk özelliktir. Ayak kısmı ahşaptır ancak oldukça etkileyici kıvrımlarla üretilmiştir. Kolçak kısmı yine ortopedik ve sağlam bir şekilde üretilmiştir. Kanepeye monte edilebilen kolçak kısmı, yeşil çizgilerle oldukça estetik bir hale gelmiştir. Sırt ve oturma kısmı için özel sünger sistemi kullanılmıştır.

Oturan kişi bir daha kalkmak istemez. Yani oldukça rahat eder. Bütün gün çalışıp yorulan bir kişinin yorgunluğunu kısa zamanda alır. Bu özellikleri ile kullanışlı bir üründür. İki adet kırlent ile oldukça şirin olan kanepe, evinizin dekoru ile uyumlu bir şekilde üretilmektedir. Evinizin bütün odaları için rahat ve kullanışlı olan kanepe, misafirleriniz için oldukça rahat bir yapıya sahiptir.

Yatak olma özelliği de belirgin özellikleri arasındadır. 215 cm genişlik 87 cm derinlik ve 84 cm yükseklikle boyut olarak sınıf bir kanepedir. 187 cm genişlik, 112 cm derinlikle yatak haline gelebilen kanepe, boyut olarak oldukça başarılı bir çalışmadır. Aynı zamanda sadık olarak da kullanılabilen Bellona Tina kanepe ürünü, fazla eşyalarınız için birebir bir özellik taşımaktadır.

Tina kanepe detaylı bilgiler

Sağlığa zarar vermeyen ve kanserojen özellik taşımayan malzemesi, kolay silinebilen özellikte üretilmiştir. Zero Wall teknolojisi ile üretilen Tina kanepe ürünü, yüksek ayakları sayesinde altı rahatlıkla temizlenebilir. Kir tutmayan kaplaması, rahatlıkla silinebilen bir özelliğe sahiptir. Başarılı ve etkili bir çalışma ile Bellona Tina kanepe ürünü, müşterilerin beğenisine sunulmuştur.

İnternet, günümüz şartlarında cep telefonlarından hızlı bir şekilde kullanılmaktadır. Resim ve video gibi özellikleri rahat kullanıyoruz artık. Bu nedenle Bellona ürünlerini, kendi sitesinden, rahatlıkla beğenebilirsiniz. Gerçeği ile birebir aynı olan ürün resimleri, özenle hazırlanmaktadır. Kargo seçenekleri ile kısa zamanda evinize teslim yapılmaktadır.

Size düşen şey, sanat eserlerinden birini beğenmektir. Sağlam malzeme ile üretilen ve sanatsal işçilikle sanat eserlerine dönüştürülen Bellona Tina kanepe ürünü, aradığınız estetiği sunmaktadır.

Aradığınız mükemmel çözümleri sizler için sunan Bellona, mobilya ürünleri arasında, aradığınız mükemmelliği sunmaktadır. Bütün dekor çalışmaları ile uyumlu olan Tina kanepe ürünü, evinizin başköşesinde aradığınız mükemmelliği sunmaktadır. İlk bakışta görkem ve ihtişam duyguları veren Tina kanepe, gece deliksiz bir uyku çekmek isteyenler için, özel yatağa dönüşmektedir. Sıradan olmayan ve elit tabaka müşteriler için özel üretilen Bellona Tina kanepe ürünü, etkili bir dekorasyon için kaliteli bir işçilikle üretilmiştir.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Sağlığa Zarar Vermeyen Sünger

Bellona ürünlerimizde kullanılan süngerler insan sağlığına zarar verici kimyasal madde ihtiva etmez.

Yatak Olma Özelliği

Yatak fonksiyonu ile işlevsellik sunar.

Depolama Özelliği

Sandık fonksiyonu ile işlevsellik sunar.

Kolay Temizlenebilir Kumaş

Kolay temizlenebilir özellikte kumaş kullanılmıştır.

Yumuşak Kumaş Dokusu

Yumuşak tuşeli kumaş kullanımı

Zero Wall Özelliği

Zero Wall Teknolojisi ile koltuğunuzu öne çekmek zorunda kalmadan sandık veya yatak konumuna getirebilirsiniz

Temizliği Kolaylaştıran Yüksek Ayak Tasarımı

Temizliğe kolaylık sağlayan yüksek ayaklar kullanılmıştır.

Kolay Temizlenebilir Deri

Kolay temizlenebilir özellikte deri kullanılmıştır.

Phthalate Free

Bellona ürünlerimizde kullanılan deriler kanserojen etkiye sahip Phthalate türü toksit kimyasallar içermez