Bellona Style Kanepe Fiyatı


156 puan
Puan ver

Bellona Style Kanepe için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Üçlü Koltuk

Genişlik: (X)220.00cm

Derinlik: (Y)97.00cm

Yükseklik: (Z)87.00cm

Üçlü Koltuk Yatak

Genişlik: (X)182.00cm

Derinlik: (Y)116.00cm

Yükseklik: (Z)0.00cm


Bellona Style Kanepe

Mükemmel renk uyumu ile üretilen Style Kanepe ürünleri, görsel yönden, mükemmel bir tasarımla üretilmiştir.

Seçkin müşterilerimizin tercihi olan Style kanepe ürünü, Mix krem deri, mix vizon deri, Zikzak kahve ana ve esta bej renkleri kullanılmıştır.

Bej ve kahverenginin mükemmel uyumu ile oluşturulan sanat eseri Bellona Style kanepe ürünü, bütün dekorlarla uyumludur.

Style kanepe Özel Tasarımı ile Göz Kamaştırıyor

Özel tasarımı ile göz kamaştıran Bellona Style kanepe ürünü, başarılı ve etkili bir üründür. Ayak sistemi yanlara açık ve estetik bir biçimde oluşturulmuştur.

Orta ve alt kısımda bir ayak daha vardır. Bu ayak sistemi, ağırlık dengesi için konmuştur. Ayaklardaki ahşap malzeme, özel bir hava katmıştır. Kolçak ve alt kısmın kahverengi ile kaplanması, oturma yerinin ve yaslanma yerinin bej renkli deri ile kaplanması, mükemmel bir tasarımın oluşmasına yardımcı olmuştur.

İşinin uzmanı olan Bellona Style kanepe ürünü, aradığınız mükemmel çözümleri, sizler için sunmaktadır. Zero wall teknoloji ve kanserojen madde içermeyen özelliği ile oldukça sağlıklı olan kanepe, silinebilen ve alt kısmı rahatlıkla makine ile temizlenebilir bir özelliğe sahiptir.

Yumuşak dokusu, ortopedik yastık çeşitleri ile oldukça rahattır. Gözü okşayan desenleri ile kırlent çeşitleri, oldukça başarılı bir çalışmadır. Sandık olma özelliği ile bütün fazla eşyalarınızı, rahatlıkla yerleştirebilirsiniz.

Yatak olma özelliği ile mışıl mışıl yatabilirsiniz. Ortopedik özelliği sebebiyle, vücudunuz için oldukça sağlıklıdır. İşinin uzmanı olan Bellona Style kanepe ürünü, başarılı ve etkili çözümler için, en iyi işçiliği sunmaktadır. Sanatsal bir işçilikle ürünlerini sunan Bellona Style kanepe ürünü, aradığınız dekor uyumunu sunmaktadır.

2 metre 20 cm uzunluğu ile ideal ölçülerde olan kanepe, 97 cm derinlikle, oldukça kullanışlıdır. Ayrıca 87 cm boyu ile oturan insanlar için, her hangi bir sıkıntı oluşturmamaktadır. Yatak genişliği ise 182×116 cm’dir.

İskelet yapısı, ayak yapısı ile oldukça uyumludur. Sağlam ve oldukça başarılı bir çalışma ile üretilen Style kanepe ürünleri, Bellona Style kanepe kategorisinde, aradığınız özellikleri barındırmaktadır.

İşinin uzmanı olan Bellona Style kanepe ürünleri, kısa zamanda, en iyi çözümü, sizler için sunmaktadır. Sırt kısmındaki iki adet deri kaplamalı minder ve iki adet kırlent, rahat etmeniz için, özel olarak üretilmiştir.

Poliüretan ortopedik özellikli sünger yapısı, ilk anda müthiş duygular veren bir özellikle üretilmiştir. Günümüz mobilya teknolojisi ile üretilen Style Kanepe ürünleri, aradığınız mükemmel çözümleri, sizler için sunmuştur.

Oldukça başarılı ve etkili bir çözümle hareket eden firmamız, bütün dekorlarla uyumlu olan ve diğer bütün mobilya ürünleri ile bir bütünlük sağlayan, kanepe ürününü, sizler için tasarlamıştır.

Başarılı ve etkili bir çözüm için, Bellona ürünlerinin tercih edilmesi, hayallerinizdeki mekânları oluşturmanız için oldukça önemlidir. Günümüz teknolojisinin son ürünlerini, sizler için üreten Bellona, görkemli ve etkili Style Kanepe ile estetik ve zarif bir dekor sunmaktadır.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Sağlığa Zarar Vermeyen Sünger

Bellona ürünlerimizde kullanılan süngerler insan sağlığına zarar verici kimyasal madde ihtiva etmez.

Yatak Olma Özelliği

Yatak fonksiyonu ile işlevsellik sunar.

Depolama Özelliği

Sandık fonksiyonu ile işlevsellik sunar.

Kolay Temizlenebilir Kumaş

Kolay temizlenebilir özellikte kumaş kullanılmıştır.

Yumuşak Kumaş Dokusu

Yumuşak tuşeli kumaş kullanımı

Zero Wall Özelliği

Zero Wall Teknolojisi ile koltuğunuzu öne çekmek zorunda kalmadan sandık veya yatak konumuna getirebilirsiniz

Temizliği Kolaylaştıran Yüksek Ayak Tasarımı

Temizliğe kolaylık sağlayan yüksek ayaklar kullanılmıştır.

Kolay Temizlenebilir Deri

Kolay temizlenebilir özellikte deri kullanılmıştır.

Phthalate Free

Bellona ürünlerimizde kullanılan deriler kanserojen etkiye sahip Phthalate türü toksit kimyasallar içermez