Bellona Pamira Kanepe Fiyatı


156 puan
Puan ver

Bellona Pamira Kanepe için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Üçlü Kanepe

Genişlik: (X)223.00cm

Derinlik: (Y)86.00cm

Yükseklik: (Z)83.00cm

Üçlü Kanepe Yatak

Genişlik: (X)180.00cm

Derinlik: (Y)108.00cm

Yükseklik: (Z)0.00cm


Bellona Pamira Kanepe

Sade görünümü ile son derece karizmatik bir hava hissettiren bu Pamira kanepe çeşidi şıklığı ve sadeliği bir arada tutan birçok insan için oldukça güzel bir kanepe çeşididir. Özellikle de ilk bakışta özel bir tasarım ile yapıldığı belli olan ve son derece hoş bir görüntü veren baklava şeklindeki desen çeşidi ile herkesin beğeneceği bir koltuk tasarımıdır.

İki kenar kol kısımlarının modeli ve görünümü ise bu güzel koltuk takımının şıklığını bir kat daha arttırmış durumdadır. Özellikle de tam kolun koyulma noktasında tam olarak bir daire şeklindeki dışa doğru oldukça özel bir tasarım ile yapılmış olan kol kenar bölgeleri son derece hoş bir görünüm sunmaktadır.

Aynı zamanda bu iki kol kısmı dayanıldığı zaman da oldukça yumuşak iç yapısı ile birlikte büyük bir rahatlık imkanı sunmaktadır. Tamamlayıcı olarak yapılmış, kolların ön kısımlarındaki son derece küçük ve dip dibe eklenmiş olan koyu altın rengi iplik ile de harika bir görsel güzellik sunmuş durumdadır.

Bellona Pamira Kanepe Kullanıcı Değerlendirmesi

Tam köşe kısımlarına aynı şıklıkta ve oldukça hoş kıvrımlar ile tasarlanmış olan ve beyaz rengi ile bu son derece güzel koltuk takımına ayrı bir hava katan ayakları, aynı zamanda oldukça büyük bir sağlamlık vermektedir. Aynı şekilde bu köşe kısımlarında bulunan ayaklarına daha büyük bir destek sağlamak için eklenmiş diğer ayakları ile en az üç kişi bu Bellona Pamira kanepe üzerine son derece rahat bir şekilde oturabilir.

Tüm evlerin odalarını her noktasına son derece rahat bir şekilde konulabilecek olan bu tür bir koltuk takımı, özellikle de zero açık mavi rengiyle de her türlü rengin yanında son derece güzel bir uyum sağlayabilmektedir. Üstelik dayanma noktası için yine aynı şekilde özel bir tasarım ile yapılmış olan bütün minder şekli her ne kadar baskı alırsa alsın hiç fark etmez, son derece kaliteli yay kısmı ile büyük bir konfor ve rahatlık sunmaktadır.

Aynı zamanda bu tür bir Pamira kanepe çeşidi adına oturma bölmesi için de tasarım yapılmış durumda ve bunun için de yine iç kısma son derece kaliteli bir yay sistemi ve onun üzerine de yumuşak bir minder eklemesi yapılarak yaslanılacak olan rahatlık katlanmıştır.

Pamira Kanepe Tasarımı

Tasarım açısından oldukça ergonomik, ideal kanepe boyutlarındadır. Boyutları açısından ise genişliği 223 cm olan bu son derece şık kanepe çeşidinin derinliği 86 cm ve aynı zamanda yüksekliği ise 83 cm’dir. Aynı zamanda son derece kolay açılır sırt bölmesi sayesinde gelen misafirler adına onları rahat ettirme noktasında büyük bir imkan sunmaktadır.

Bu oldukça kullanışlı koltuk takımı açıldığı zaman ise genişliği tam olarak 1280 cm olurken derinliği ise tam olarak 108 cm kadar olabilmektedir. Bu sayede bu son derece güzel Bellona Pamira kanepe koltuk üzerinde iki kişi dahi rahat bir şekilde yatabilir. Seçilen renkler ile harikulade bir uyum sağlanarak odada, iş yerinde, ofis veya salonlarda istenilen aydınlık zarafet ve modayı yakalayabilirsiniz.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Sağlığa Zarar Vermeyen Sünger

Bellona ürünlerimizde kullanılan süngerler insan sağlığına zarar verici kimyasal madde ihtiva etmez.

Yatak Olma Özelliği

Yatak fonksiyonu ile işlevsellik sunar.

Depolama Özelliği

Sandık fonksiyonu ile işlevsellik sunar.

Kolay Temizlenebilir Kumaş

Kolay temizlenebilir özellikte kumaş kullanılmıştır.

Yumuşak Kumaş Dokusu

Yumuşak tuşeli kumaş kullanımı

Zero Wall Özelliği

Zero Wall Teknolojisi ile koltuğunuzu öne çekmek zorunda kalmadan sandık veya yatak konumuna getirebilirsiniz

Temizliği Kolaylaştıran Yüksek Ayak Tasarımı

Temizliğe kolaylık sağlayan yüksek ayaklar kullanılmıştır.

Kolay Temizlenebilir Deri

Kolay temizlenebilir özellikte deri kullanılmıştır.

Phthalate Free

Bellona ürünlerimizde kullanılan deriler kanserojen etkiye sahip Phthalate türü toksit kimyasallar içermez