Bellona Kolin Family Tekli Fiyatı


156 puan
Puan ver

Bellona Kolin Family Tekli için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Tekli Koltuk

Genişlik: (X)110.00cm

Derinlik: (Y)96.00cm

Yükseklik: (Z)90.00cm

Tekli Yatak

Genişlik: (X)80.00cm

Derinlik: (Y)192.00cm

Yükseklik: (Z)0.00cm


Bellona Kolin Family Tekli

Estetik, görkemli ve zarif tasarımı ile tekli koltuk ürünleri arasında mükemmel bir yere sahip olan Kolin Family Tekli Kanepe ürünleri, evinizin başköşesini süsleyen mükemmel bir görüntüye sahiptir.

İlk anda etkileyen havası ile kısa zamanda vazgeçilmez hale gelen Bellona kolin family tekli kanepe ürünleri, özel işçilik ve sağlam malzeme kullanılarak üretilmiştir.

Kolin Family Tekli Kanepe Mükemmel Tasarım

İlk bakışta hayran bırakan ve etkileyen tasarımı, derinin cazibesi ile birleşmiştir. Derinin cazibesi ve etkili işçilik, bu tekli kanepe ürününü ayrıcalıklı yapan etkenler içerisindedir. Günlük yaşantımızın bir parçası olan ve evimizde dinlenmemizi sağlayan kanepe ürünleri, kolin family tekli kanepe ürünü ile zirveye çıkmıştır.

Real kahve ve pony vizon tasarımı ile oldukça kaliteli üretilmiştir. Deri malzemesinin kendine has etkileyici bir havası var. Bu etkileyici havaya vizon eklendiği zaman, ortaya mükemmel bir eser çıkmıştır.

Özel ölçüleri, kilo bakımından herkes için uygundur. 110 cm genişlik, 96 cm derinlik ve 90 cm yükseklik özelliği ile oldukça yerinde ölçüleri vardır. Tekli yatak olduğu zaman yatak uzunluğu 80 x 192 cm olmaktadır.

Rahat rahat yatmak için oldukça uygun ölçülerdir. Günümüz teknolojisi ile üretilen bu mobilya ürünü, oldukça başarılı bir şekilde üretilmiştir. Kolçak kısmı yan kısmı tamamen kapatmıştır ve sağlam bir şekilde yapılmıştır. Mükemmel iki renk uyumu ile kolin family tekli kanepe ürünleri, tasarım harikasıdır.

Kolin family tekli kanepe olağan üstü bir tasarım modeli

Taban kısmı ve ayak kısmı ise son derece sağlam üretilmiştir. Ayak kısmı ve taban kısmının tasarımında ahşap kullanılmıştır. En sağlam ahşap ürünlerinin kullanıldığı ayak kısmı, yeri en iyi şekilde tutmaktadır.

Kral tahtını andıran görüntüsü ile oldukça etkilidir. Günlük yaşantımızın bir parçası olan mobilya ürünleri, ortopedik olmalıdır.

Bütün ortopedik özellikleri üzerinde barındıran Bellona kolin family tekli kanepe ürünleri, aradığınız ortopedik özelliklerin bütünü kapsamaktadır.

Oturma yerinin sünger yapısı, yaslanma yerinin sünger yapısı ve kolçak kısmının sünger yapısı, oldukça ortopedik özelliklerde imal edilmiştir.

Ortopedik sünger yapısının üzerine çekilen deri kısım ise, oldukça kalitelidir. Mükemmel desenli yastığı ise, kolin family tekli kanepe ürününe başka bir hava katmıştır. Sünger de, kanepe gibi ortopedik özelliklerle üretilmiştir. Yatağa dönüştükten sonra, bu yastığı kullanarak rahat bir uyku çekebilirsiniz.

Gece deliksiz bir uyku çekmek için özel olarak imal edilen bu kanepe ürünü, uyku sorunu olanlar için oldukça etkili bir çözümdür. İçerisindeki özel yay sistemi ise, insan vücuduna özel bir şekilde imal edilmiştir.

Sağlığımızı için özel üretilen malzemesi, kanserojen değildir. Kumaşının temizlenmesinde sorun olmayan kanepe, ayrıca sandık görevi de görmektedir.

Deri ve kumaşının temizlenmesi yanında, alt kısmının süpürge makinesi ile temizlenmesinde de bir sorun yaşanmamaktadır. Oldukça pratik temizlenme özelliğine sahip olan kanepe, Bellona ürünleri arasında seçkin bir yere sahiptir. Bütün dekorlarla uyumlu tasarıma sahiptir.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Sağlığa Zarar Vermeyen Sünger

Bellona ürünlerimizde kullanılan süngerler insan sağlığına zarar verici kimyasal madde ihtiva etmez.

Yatak Olma Özelliği

Yatak fonksiyonu ile işlevsellik sunar.

Depolama Özelliği

Sandık fonksiyonu ile işlevsellik sunar.

Kolay Temizlenebilir Kumaş

Kolay temizlenebilir özellikte kumaş kullanılmıştır.

Yumuşak Kumaş Dokusu

Yumuşak tuşeli kumaş kullanımı

Temizliği Kolaylaştıran Yüksek Ayak Tasarımı

Temizliğe kolaylık sağlayan yüksek ayaklar kullanılmıştır.

Kolay Temizlenebilir Deri

Kolay temizlenebilir özellikte deri kullanılmıştır.

Phthalate Free

Bellona ürünlerimizde kullanılan deriler kanserojen etkiye sahip Phthalate türü toksit kimyasallar içermez