Bellona Alesta Kanepe Fiyatı


156 puan
Puan ver

Bellona Alesta Kanepe için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Üçlü Kanepe

Genişlik: (X)225.00cm

Derinlik: (Y)98.00cm

Yükseklik: (Z)83.00cm

Üçlü Kanepe Yatak

Genişlik: (X)180.00cm

Derinlik: (Y)117.00cm

Yükseklik: (Z)0.00cm


Bellona Alesta Kanepe

Eskiyen ve artık değişim için sabırsızlanan oturma odanız için yeni bir kanepe seçmek mi istiyorsunuz? Yakında düğünüm var masraflarım çok oturma takımı almam mümkün değil kanepe almak istiyorum mu diyorsunuz?

Bekar evinde yaşıyorum ama evim güzel olsun istiyorum. Rahat bir kanepem olsun mu diyorsunuz? O zaman bu makalemizi sonuna kadar okuyun. Böylelikle isteklerinizin karşılığını rahatlıkla bulacağınıza garanti verebiliriz.

Bellona alesta kanepe mükemmel görüntüsü ile ve inanılmaz rahatlığı ile hayran kalacağınız bir ürün. Birçok özelliği bulabileceğiniz bu kanepelerde renklerinde ki şahane uyum tercih yaparken sizi hiç zorlamayacak.

Bellona Alesta Kanepe Özellikleri

Pudra döşemesine beyaz ayaklar ve beyaz alt detaylar, iki adet pudra kol kırlentleri ve iki adet pudra çiçek desenli sırt kırlentleri ile aradığınız estetik görünüm ile karşılaşacaksınız. Ebatları 225 cm genişlik 98 cm derinlik ve 83cm yüksekliği olan alesta kanepe sizlere aynı zamanda yatak olabilme özelliğini de sunuyor. Yatak ebatları ise şöyle, 180cm genişlik ve 117 cm derinlik.

Akşam eve geldiğimde konfor isterim diyen beyler, konforunun yanında güzel de görünsün misafir ağırlıyorum diyen bayanlar, çocuklarım var kolay temizlensin diyen anneler, benim evim kalabalık bir suru eşyam var depolama özelliği olmazsa olmaz diyen kalabalık aile üyeleri. Her birinizin isteğini karşılayacak alesta kanepe sizden tam puan alacak.

Bellona alesta kanepe yumuşak kumaş dokusu, kolay temizlenme özelliği ile titiz hanımlarımızın onayını alacağa benziyor. Sandığının bulunması yani depolama özelliğinin olması kalabalık aile üyelerinin evini ferahlatırken, konforlu yapısı ile isten yorgun gelen babaların konforunu sağlayacak sizlerin yeni gözdesi olacak. Toplumumuzda misafir önemlidir. Benim altın günüm oturma günüm akraba günüm var hoş bir oda ile karşılamak isterim misafirlerimi diyorsanız memnun kalacağınızdan eminiz.

Bellona alesta kanepeleri güzel görünümü kolay temizlenmesi ve konforu ile sizden tam puan alacak. Sizde evinizde rahatlığın keyfini çıkaracaksınız. Misafirlerinizin beğenisi ile karışılacaksınız. Tüm bu özellerinin yanında belki de en önemli kısım sağlıklı olmasıdır. Artık günümüz dünyasında kullandığımız birçok ürün sağlığımıza zarar olarak bize geri dönüyor.

Gün geçtikçe kanser hastaları artıyor çünkü kanserojen madde ile yapılmış bir suru eşya etrafımızı çepeçevre sarmış durumda. Bu haldeyken yapabileceğimiz ne var? Elbette sağlıklı ürünler tercih etmek. Alesta kanepede kullanılan deri malzeme antikanserojen maddeden üretilmiş olup size güvence vermektedir.

Bu konuda kanepeyi rahatlıkla tercih edebilirsiniz ve çocuklarınız ve kendi sağlığınızı tehlikeye atmadan evinizde sağlıklı bir yaşam oluşturabilirsiniz.

Çevre koşullarını değiştirmek çoğu zaman bizim elimizde olmayabilir ancak kendi yaşadığımız alanları en güzel şekilde dizayn ederek ve sağlıklı ürünler tercih ederek tehlikeleri en alt seviyeye düşürebiliriz. Bu kanepeleri tercih etmek için sizlere birçok neden sıralayabiliriz. Bir kanepe de ne arıyorsanız hepsini bulacağınız bu ürün ile sizlere konfor estetik ve sağlık sunuyoruz.


Yorumlar (2 Yorum)

    kani topal

    Bellana oturma gurubu almayi dusunuyorum eskisini verip yenisonin fiatlari ne olur

    • admin

      Size en yakın Bellona mağazası ile görüşmeniz gerekmektedir.

Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Sağlığa Zarar Vermeyen Sünger

Bellona ürünlerimizde kullanılan süngerler insan sağlığına zarar verici kimyasal madde ihtiva etmez.

Yatak Olma Özelliği

Yatak fonksiyonu ile işlevsellik sunar.

Depolama Özelliği

Sandık fonksiyonu ile işlevsellik sunar.

Kolay Temizlenebilir Kumaş

Kolay temizlenebilir özellikte kumaş kullanılmıştır.

Yumuşak Kumaş Dokusu

Yumuşak tuşeli kumaş kullanımı

Temizliği Kolaylaştıran Yüksek Ayak Tasarımı

Temizliğe kolaylık sağlayan yüksek ayaklar kullanılmıştır.

Kolay Temizlenebilir Deri

Kolay temizlenebilir özellikte deri kullanılmıştır.

Phthalate Free

Bellona ürünlerimizde kullanılan deriler kanserojen etkiye sahip Phthalate türü toksit kimyasallar içermez