Bellona Aden S Kanepe Fiyatı


156 puan
Puan ver

Bellona Aden S Kanepe için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Üçlü Kanepe

Genişlik: (X)217.00cm

Derinlik: (Y)98.00cm

Yükseklik: (Z)76.00cm

Üçlü Kanepe Yatak

Genişlik: (X)182.00cm

Derinlik: (Y)113.00cm

Yükseklik: (Z)0.00cm


Bellona Aden S Kanepe

Hayallerinizdeki mobilya ürünleri, hayatınızı renklendirir. Yaşanır bir hayat için en iyi ve en mükemmel mobilya ürünlerinin tercih edilmesi gerekir. İşinin uzmanı olan Bellona, hayatınızı renklendirecek estetik ve zarif ürünleri, sizler için sunmaktadır.

Bellona bütün sanat eseri mobilya ürünlerine, yeni bir sanat eseri daha katmaktadır. Sanat eseri olarak Aden S kanepe ürününü tercih etmek, en doğru hareket olacaktır. Oldukça başarılı bir seçim olan Aden S kanepe ürünleri, aradığınız mükemmel çözüm için en isabetli seçenektir. Fishbone pembe rengi ve beyaz deri, mükemmel bir ikili oluşturmuştur.

 

Bu ikiliye manolya ana desenli sırt minderlerinin eklenmesi ile estetik ve zarif kanepe ürünleri ortaya çıkmıştır. İki adet pembe, beyaz kırlent ise, ayrı bir hava katmıştır. Ayak ve taban kısmındaki taç kısmı, kanepenin havasını değiştirmiştir.

Yeri en iyi şekilde kavrayan ve sanatsal kıvrımlarla imal edilen ayak sistemi, beyaz rengi ile kanepeye uyum sağlamıştır. Kolçak ve ana gövdenin beyaz deri ile oturma yerinin ise pembe renkle döşenmesi, kanepeyi oldukça şeker bir hale getirmiştir. Derinin cazibesini yansıtan Aden S kanepe, evinizin havasını çok kolay bir şekilde değiştirecektir. Evinizin havasının değişmesi için.

Bellona Aden S Kanepe ile sevdiklerinizle keyifli zamanlar geçirin.

Aden S kanepe ürününü almak, oldukça akıllıca bir tercih olacaktır. İşinin uzmanı olan Bellona Aden S kanepe ürünleri, kısa zamanda en iyi çözümü sizler için sunmaktadır. İnternetten rahatlıkla sipariş edilebilen Bellona ürünleri, birebir aynı olacak şekilde internette yayınlanmıştır. Zero wall ve sağlığa zarar vermeyen özelliği yanında, temizlenebilir ve ortopedik özelliğe sahiptir.

Yatak olma özelliği ile deliksiz bir uyku için özel tasarlanmıştır. Ayrıca alt kısmını sandık olarak kullanabilirsiniz. Çok fonksiyonlu Aden S kanepe ürünleri, Bellona ürünleri arasında oldukça önemli bir yere sahiptir. 217 cm genişlik ve 98 cm derinlikle, rahat uyumak isteyenler için ideal ölçülere sahiptir. 76 santimetre yükseklik ise, ideal bir yüksekliktir.

Boyun sağlığına uygun bir yüksekliktir. Bel sağlığına özel olarak üretilen sırt ve oturma yeri de oldukça rahattır. 113 cm genişlikte yatağa dönüşen kanepe, rahat bir uyku için özel olarak tasarlanmıştır. Aradığınız mükemmel mobilya ürünlerini sizler için tasarlayan Bellona firması, görkemli ve estetik ürünlerle hizmet vermektedir.

Ayak tasarımı özel bir tasarımla yapıldığı için, sağlam ve yeri en iyi şekilde kavrayacak şekilde üretilmiştir. Ayrıca iskelet kısmı da son derece sağlam üretilmiştir. Başarılı ve etkili bir mobilya ürünü için en iyi işçiliği sunan Bellona, garantili malzemeyi kullanmaktadır.

En etkili çalışmalarla aradığınız mükemmel çözümleri sizler için sunan Bellona firması, hızlı ve etkili üretim yanında, kargo seçenekleri ile adrese teslim hizmeti de vermektedir. Mükemmel tasarımı ile Bellona Aden S kanepe ürünü, ev dekorları ile uyumludur. Ayrıca diğer mobilya ürünleri ile uyumlu bir şekilde üretilmiştir.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Sağlığa Zarar Vermeyen Sünger

Bellona ürünlerimizde kullanılan süngerler insan sağlığına zarar verici kimyasal madde ihtiva etmez.

Yatak Olma Özelliği

Yatak fonksiyonu ile işlevsellik sunar.

Depolama Özelliği

Sandık fonksiyonu ile işlevsellik sunar.

Kolay Temizlenebilir Kumaş

Kolay temizlenebilir özellikte kumaş kullanılmıştır.

Yumuşak Kumaş Dokusu

Yumuşak tuşeli kumaş kullanımı

Zero Wall Özelliği

Zero Wall Teknolojisi ile koltuğunuzu öne çekmek zorunda kalmadan sandık veya yatak konumuna getirebilirsiniz

Kolay Temizlenebilir Deri

Kolay temizlenebilir özellikte deri kullanılmıştır.

Phthalate Free

Bellona ürünlerimizde kullanılan deriler kanserojen etkiye sahip Phthalate türü toksit kimyasallar içermez